Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, díky za přivítání. omlouvám se, že sem zároven hned tak zmizla, dělám při mateřské školuu a ted to začíná být trochu hektické. jinak svatbu plánujeme na porubské radnici a hostinu ještě nevíme, ted o víkendu se všichni deme podívat na výstaviště- mají tam být firmy, ohledně šatů, výzdob, dortů, atd atd atd. zároven sem zjištovala jak je to s kytkama a které svat.salony budou, nebo mají výprodeje. je celkem sranda, že nás tolik má stejný termín, koukala sem se, kdy je máte a nedocvaklo mi to - dokud ste to nenapsaly....
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: pošli mi pak seznámek, co ti vše zbylo:)) četla jsem, že už máš kadeřnici, kosmetičku... já se jdu zítra poptat (jsem ted ve fm), a taky si jdu zkusit poprvé nehty... jsem zvědavá:)) A taky jsem zvědavá na veletrh... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Ahoj,jsem se spletla s tou cenou mě to bude stál 1800kč a né 1180jak jsem psala,jako zaplatit to musím,ale příště už tam nejdu :-( Nechala jsem se nachytat,ale za blbost se platí no....Jinak všem kdo jsou marodi přeji brzské uzdravení,dneska toho lítá ve zduchu,to je mazec,já bgyla v unoru s malou v nemo,chytla zánět ledvin fůj...prej to taky chytla ze vzduchu
Odpovědět
Ahoj holky, tak tady máme opět zimu :-( :-( denber: vítám Tě mezi náma. Jsi na mateřské a ještě studuješ? Tak to jsi šikulka a co studuješ? jaruschk: tak s tou cenou to je docela mazec, když si vezmu, že svatebních cca 300 fotek stojí 5000,- a to se ti fotografka věnuje skoro celý den, tak není co dodat. Ono vždy lepší zjistit si cenu dopředu, ať se pak při placení nevyvrátíme.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Jn,jsem si bláhově myslela,že to nebude tak drahý,ale co,příště už budu chytřejší,nás svatební fotky vyjdou zhruba na 6000kč,a bude jich 150+a budou vloženy do alba... Denber:Taky vítám,já jsme taky na mateřské už rok,a copak studuješ,já bych to asik nedala,i když jsme zas letos měla takové švihy,že si zas podám přihlášku na VŠ
Odpovědět
jarus: a kdo Te fotil? a kde? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, muze se pridat dalsi ostravacka? :-D ikdyz nema svatbu nikde v okoli??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, sem ve druháku pedagogiky: jmenuje se to : pedagogika odborných předmětů obchodů a služeb, ted sem ve druháku. jinak ohledně focení: já byla nikuš fotit naprooti nemocnice a celkem pěkné fotky a ne moc drahé a potom mám ještě jednu známou fotografku, ale na tu musím najít kontakt, tak pak vložím.jaruschk: neznáme se náhodou, z fotek si mi hrozně povědomá, nechodila si do školy na A.hrdličky?
Odpovědět
majatob: Ahojky, jasně, že můžeš...... ;-) Přítel je z Kutné Hory, že budete mít svatbu tam?
Odpovědět
majatob: Počkej, poradíme se a pak Ti dáme vědět :-D Hm...Jasně, že můžeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy: my to mame trochu rozlitanejsi...ja su z Olomouce, muj Martin z vesnicky na Vysocine, zijeme v Ostrave a brat se budeme na Kacine u Kutne Hory... :-D kami: ufff, dobre jste se poradily :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Ahoj jj chodila jsem na A.Hrdličky,dokonce jsme tam 18let bydlela hiihih,tedkom bydlím u Duhy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak jsme se byli fotit s malou naproti fakultky v Heliosu a už nikdy
Odpovědět
majatob: tak to je hezký zmateček ;-). Do Ostravy vás přivedla práce?
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze jsme tu samy maminy :-D :-D :-D my jsme se byli fotit v centru v ulicce naproti McDonalda, nevim uz jak se to jmenovalo... fotky docela pekny, ale drahy a malo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kathy: nn, oba dva jeste studujem, tak bylo nejjednodussi se prestehovat sem..a az to budeme mit za sebou...zase se odstehujeme :-D
Odpovědět
majatob: tak další maminka a taky studentka......Vás tady teda je ;-) . A co už tedy máte připravené...?
Odpovědět
Profilova fotka
kathy: taky koukam, ze v Ostrave jsme na tom vsechny stejne :-D My toho jeste moc nemame...mame zamluveny misto na obrad a hostinu, predbeznej rozpocet, fotografa, DJa, me prijdou za tri tydny saty, Martin ma oblek, vyrabime oznameni jak divi, v pondeli jsme vyzvedli prstynky, znama mi plete kosicky pro druzicky a segra mi doveze za 14 dni saticky pro holcicky...ale tak asi toho neni zas tak malo, jak to tak pisu :-D
Odpovědět
majatob: to koukám, to je "skoro" všechno :-D :-D :-D Už jen nějakou výzdobu a máte to komplet :-D :-D My jsme na tom hodně podobně taky máme obřad, hostinu, fotografa, šaty, oblek, předběžně objednané prstýnky, vyrábíme oznámení a na zbytek se zkusíme podívat na veletrhu co je ode dneška. Doufám, že tam něco pěkného vybereme.
Odpovědět
Profilova fotka
kathy: my se na neho chystame zitra :-) no jeste nam chybi prave dost takovych drobnosti...kasile, kravata, moje boty, pradlo, vyzdoba, kytky....atd atd... :-N
Odpovědět
majatob:my se tam taky chystáme zítra, tak to se tam taky potkáme, stejně jako s většinou holek z téhlé debaty :-D :-D Ale asi se z nikým nepoznáme :-( :-( A odkud máš šaty? Já půjčené z Paris, chci si tam koupit i prádlo, ať si ho můžu hnedka vyzkoušet k šatům. Teta od přítele pracuje v květinářství, takže kytku mi naváže ona stejně jako ostatní květinovou výzdobu, což je velké plus. A zbytek budeme shánět postupně, čas nám ještě nějaký zbývá...
Odpovědět
Profilova fotka
kathy, me bude kytky a vyzdobu vazat budouci svagrova, jen se furt nemuzu rozhodnout jak to vlastne chci... :-N saty jsem si nechala usit pres ebay, vyslo me to asi na tretinu pujcovnyho, takze doufam, ze to tak taky nebude vypadat :-D
Odpovědět
Tak to máš taky super. Já se taky nemůžu moc rozhodnout, jakou kytku chci, přítel už ze mě šílí, protože každou chvíli příjdu s jiným obrázkem s tím, že ta je super..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy, to jsme na tom uplne stejne, obcas mam pocit, ze uz ho to otravuje porad diskutovat nad tim jestli jsou lepsi ty nebo ty kytky a jestli do ruzova nebo oranzova... :-D :-D
Odpovědět
majatob: Tak to vím přesně o čem mluvíš..... :-D Ale to si asi musí projít většina nevěst a ženichů, holky to přeci jen více prožívají... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy, jj, to asi jo :-D ale tak musim uznat, ze pokud vsechno neomilam desetkrat dokola ze vsech stran, ze je aj ochotnej to se mnou probrat :-D :-D
Odpovědět
Tak se mnou taky, ale pak se už jen usmívá a baví celou mou rodinu tím, že mám už zase tu nejlepší a nejúžasnější kytku, už asi 25.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste objednavali prstynky? my je mame ze zlatnictvi v Lasu, byl tam hrozne ochonej chlap a jsou krasne udelany :-)
Odpovědět
jarush: ty jo tak to jsou pěkně drahé fotky, helios vím,že je drahý. já až se dokopu tak se s malou půjdeme fotit k jedné paní do vratimova, fotí doma a na hodí ti fotky na CD a ty si pak vytiskneš jaké chceš a to cd s fotkama stojí prý 400kč..což je super. Já se na veletrh nedostanu, celý víkend slavíme narozeniny našeho zlatíčka - má 1.rok
Odpovědět
tak já jsem rozhodnutá pro kaly a oranžové,tak uvidíme,snad to nezměním :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?