Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my se tam chystáme v neděli. tak uvidíme? půjde nás tam asi více najednou, tak to bude rovnou rodinný výlet. chtěla sem se zeptat, třebovická role-dobré/nebo ne? nevím jak svatby,ale s oslavama tam zatím žádný problém nebyl, aspon se ke mě nic nedoneslo. jinak uvažujeme, že půjdeme mrknout do toho třebovického mlýnu. asi v neděli po te výstavě:-)
Odpovědět
denber, my jsme meli v trebovicke roli kdysi na gymplu stuzkovaci vecirek...ale to uz je par let. muj byvaly se tam zenil loni a pokud vim, byl spokojeny. mozna se zkus poptat v diskuzi nevest z ostravy z lonskeho roku, myslim, ze nektera tam mela hostinu. trebovicky mlyn neznam. omca, a odkud tedy mas ty prisavky? :-)
Odpovědět
lenajs.d: vždyť jsem to psala o pár řádek výš - z Kauflandu.
Odpovědět
jsem uplne blba, jasne...z kauflandu? to jako fakt? prosim te, kde to tam prodavaji? :-o ;-)
Odpovědět
lenajs.d: měli to v takových těch papírových stojánkách v uličce - vše za 30kč 8-)
Odpovědět
Ahoj ostravačky, tak co veletrh? Ulovily jste něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, podle mě to byla slabota. byla jsem už na třech veletrzích a ten byl srovnatelně slabý, jako v Domě kultury. Nejlepší veletrhy byly v Imperiálu - nově v Atomu. TAkže za 14 dní se uvidí, jestli jsem se nemýlila. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no, kdo vyrazil na prstynky, ten si asi vybral...ale jinak teda nic moc (spis nic nez moc) :-N
Odpovědět
Ahoj holky,tak ten veleth byl opravdu hroznej.Je fakt že jsme tam šli na prsteny - a bylo jich tam hodně - ale žádnej jsme si nevybrali.Tak nakonec se asi budu vdávat bez prstenů.Né že by nebyli krásné - jen jsme se neshodli.No a ten zbytek?No fakt katastrofa.Aspoň jsem si tam vybrala nějaké svat. stuhy - na ozdoby.No oproti dole v oddělení pohyb - tak to bylo jiné kafíčko.To opravdu byla výstava - né jak Nevěsta.Tak do Atomu či kde to bude t další už nepůjdu.I když jsem to měla v plánu.Jen už mě přešla chuť.
Odpovědět
Profilova fotka
Bylo to hlavně tím, že to pořádal jeden svatební salon. V Atomu toho bude víc, protože to není pod záštitou PAris.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já to včera nestihla,chtěla jsem jít dnes,ale jak to tady tak čtu,tak to asi nemá smysl :-( Tak vyčkám až na Atom a uvidím posléze :-)
Odpovědět
jaruschk: no opravdu bo vstupné 60 kč a nic tam není - tak to si šetři penízky na Atom.My tam byli 3 a tím pádem jsme utraatily 120 kč.Není to sice moc,jenže když připočtu benál a čas. No na tu hrůzu.Jediné co mě uklidnilo bylo to že jsem kukli i na ten pohyb a zdraví. rolnicek:no asi to nakonec v tom Atomu zkusím.Slyšela jsem jak u těch jedněch prstenů říkala paní že se kuknou ještě do Atomu.A ta zlatnice říkala, že tam původně vůbec nechtěli jít vystavovat,ale že už je několikáty člověk co řekl že ještě půjdou do Atomu - tak nakonec se rozhodla, že tam vystavovat půjde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zaploska:Takové drahé vstupnhé?To není zrovna symbolická částka,zkusím tedy ten Atom,ještě že jste tady napsaly,jaké to tam bylo,bych se tam hnala zbytečně
Odpovědět
No je fakt že když je to výstava, tak by to mělo být zadara. Protože když si vezmu kolik ta chodí lidí.Ale zas elektřina se z něčeho musí zaplatit.No a nakonec ty obchody taky něco platí za to že vystavují.Jenže oni v opačném případě na tom několikanásobně vydělají.Teda alespoň co se týče zlatnictví. Je to vlastně o tom že oni si dělají raklamu, jještě vydělají a my jim ještě dáme na elektřinu. :-D :-D :-D No ale každý chce v dnešní době vydělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jn to je fakt ;-)
Odpovědět
holky, hura, mame prstynky! vybrali jsme od rotax a jsem fakt nadsena, kombinace bileho leskleho a matneho zlata a ja budu mit tri kaminky. ale je fakt, ze to bylo to jedine, co se na tom veletrhu dalo vybrat, jinak teda slabota. loni v atomu to bylo lepsi, letos mi to asi nevyjde. no uvidime. ale z tech prstynku jsem fakt nadsena a navic na vedlejsi vystave dovolena jsme potkali pana majitele cestovky, se kterou jsme byli loni v italii a uvazujem u nich o svateni ceste a nabidl nam 10% slevu. takze je asi rozhodnuto :-) ;-) takze nakonec uspech, ale fakt nic moc.
Odpovědět
No lidi na diskusi svat. veletrh tento letošní veletrh chválili.Ale já jsem od toho očekávala trochu víc. No alespoň ty prsteny tam byli na výběr.
Odpovědět
My si vybrali ocel za 2500 oba dva :-D
Odpovědět
kami, ty ocelove jsem tam taky videla, vystavoval je karel stoch, ze? nejdriv jsem se uplne divila te cene, nez mi doslo, ze je to ocel :-) ;-)
Odpovědět
Holky, no my jsme tam včera tak byli a taky jsme nebyli zrovna nadšeni. Jediné, co mi to dalo, že jsem se nechala učesat a nalíčit a tak mám aspoň trochu představu. Jinak třeba jsem se tak dívala na boty, co tam vystavoval salón Paris a ceny bot tam byly kolem 1500 Kč! Nevím, jestli před nebo po té 10 slevě, ale to už je asi jedno :-) . Příteli se tam líbila kravata za 270, ale nakonec se ještě podíváme jinde. Jinak třeba ta cukrárna tam byla jenom jedna... no mysleli jsme, že toho bude více. Do Atomu ještě určitě zajdeme.
Odpovědět
A v tom Atomu je vlezné zdarma? Ještě jsme koupili ta létající přání, to jsme chtěla :-) vyšlo to dost levně... A 2 bublifuky za 25 kus...
Odpovědět
kami, loni se do atomu platilo myslim 40,-, ale vstupenky byly slosovatelne a kazdou pulhodinu se losovaly fakt hodnotne ceny, to bylo super. a jeste kazda navstevnice dostala kyticku. fakt to bylo mnohem hezci a taky vic vystavovatelu, hlavne kytky a dekorace a taky hotely atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
angelina ty ceny na veletrhu byli před slevou, no mě se líbila za 1900 a po slevě by stáli 1700 takže jem to nebrala zaploska taky jsem očekávala víc, ale myslím že ten v atomu bude lepší, určitě tam jdem
Odpovědět
Profilova fotka
I já se přidávám k názorům, že na veletrhu na výstavišti nic moc nebylo. Teda asi kromě těch prstýnků. Já jsem si tam ještě aspoň koupila prstýnky do koláčů a vlásenky s kamínky do účesu, protože to už bych asi jinde nesehnala, ale docela mě překvapilo, že tam byla jen ta jedna cukrárna, tuším Nytrová, která to nemá zrovna nejlevnější a už o ní někdo i psal, že osobní jednání s ní bylo hrozné, takže..... ale prstýnků tam bylo opravdu hodně. I když......mně se ani tentokrát nic nelíbilo. Asi jsem nějaká divná :-o Byla jsem tam jen s mamkou a kámoškou, takže do Atomu se za 14 dní určitě chystám i s přítelem. Jo a ještě tam byly akorát dobré ty stuhy. Ale já zatím nemám ještě představu, kolik bude aut a tak, takže to jsem nekoupila.... A to vstupné 60 kč se mi taky nezdálo zrovna nejlevnější, pozitivní bylo, že to bylo spojené s tou výstavou pohyb, dovolená, že se aspoň tam dalo na něco koukat, vyzkoušet atd.
Odpovědět
Tak super, domluveno. Za 14 dní bude v Atomu velký sraz z beremese.cz :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
angelina jaké poznávací znamení :-D :-D já první někde musím udat malého at můžem jít :-) přinejhorším s ním ale půjdem určitě
Odpovědět
Profilova fotka
Rolnicek:a byli jste v Angelu i na ochutnavce?jak to probihalo?myslela jsem, ze budou na te vystave a nic:(
Odpovědět
Profilova fotka
jee, ja se omlouvam:)ja psala do jine diskuze, snad neva:)
Odpovědět
Juju myslím že nakonec do Atomu pojedu.Jen nevím jak přemluvím chlapa.Navíc ty nervy při výběru prstenu.To bude zas katastrofa.No ještě několik takových výstav a já si ho nevezmu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?