Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste holkýýýý ja se za chvilku chystam do skoly,ale taaak se mi tam nechce...
Odpovědět
Já se taky chystám za chvilku do školy - na 45 minut musím jet do krajskýho ěsta a zpět, takže se sem dostanu někdy v šest večer, kvůli blbý hodince. A to nás ještě možná pustí po deseti minutách, protože jsme neměli přednášku. Ale píše si docházku :-(
Odpovědět
Tak já se právě vrátila, dnešek je nejhorší z celého týdne, většinou nestíhám ani oběd... 8-( Adéééél, už v sobotuuuuuu x-) x-) x-) to je mazééc, těšíš se nebo máš nervy??
Odpovědět
No jo, odpočítáváme ti to už po minutách :-D, to je mazeeec :-D. Holky, já chci mímo :-(. Fakt moooc :-D. Pořád tak nějak malinko doufáme v zázrak těch ATB :-N - nebyla by to přeci naše vina, že na denním dodělám jen prvák :-D
Odpovědět
Emi, doufáte nebo doufáš? ;-) Taky bych brala mimčo a taky doufám, že...včera jsem měla dostat MS...hmm :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já du v pátek poprvé do školy, tak mi držte palečky, ať tam ze sebe neudělám úplná kopyto :-D jinak adel :) hodně štěstí ! :)) a gratulace ! x-)
Odpovědět
Veru, proč bys ze sebe dělal kopyto, si šikulka, ne, tak čeho se bojíš? ;-) A co práce, už něco máš? Právě tady sedím nad psychologií a čeká mě přednáška z pedagogiky, tak nevím, jestli má cenu tam jít... :-S
Odpovědět
Cat, no já doufám a myslivcovi by to nijak nevadilo, vypadá dokonce rozradostněně, když se mi chce poránu zvracet :-D
Odpovědět
Ale mně se chce zvracet spíš po večerech a asi to s tím souviset nemůže, co, když by to byly teprve tak dva, ani ne tři týdny =-)
Odpovědět
no co já vím, ještě s tím nemám skušenosti, ale co víš, třeba to máš nějak zrychlené a přehozené... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
catry :od června nic, už pomalu přestávám doufat 8-(
Odpovědět
veru: to je na prd, moc optimismu to asi nepřidá :-| a jaké oboru hledáš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky tak mam chvilku pred seminarem :) jsem stastna, nejsem nervozni, dneska jedem k nasim ale vidim to tak ze zajdu na nehtiky a pak zalehnu do postele a vylezu sz zitra rano kdyz pojedu ke kosmeticce. Nejak me boli v krku,ale je to i tim, ze moje telo ted prehnane reaguje na vsechno. Jinak v sobotu zacinam 14tt takze se uz tesime i na to :) drobkovi se to litani kolem svatby taky moc nepozdava :). Ale poslucha :) Jinak nam pry doma snezi,tak to bude krasne :)snad nezmrznem :) evi s tema priznakama, je to ruzne, muzes to citit uz ve 3tt ale je to dost nepravdepodobne :-N ale nikdy nevis :) ja jsem prvni "nevolnosti" mela nekdy v 8-9tt ale je to ruzne :) tak potom dej vedet a Cat ty taky :) Mozna je toto muj posledni prispevek pred svatbou holky, tak se mi tu opatrujte, myslete na nas at nam to dobre dopadne,at nezapomenu svatebni slib :) a i to pocasi,at nam trosku vyjde :) Po svatbe se ozvu :) Zatim paaa
Odpovědět
Ty nevolnosti mám z "nasrání" a nachlazení :-D. Těhu nejsem asi tak na 99,9% :-(:-(:-(. Ale já chcííííííí :-D, proč se takový nehody stávají jen těm, kdo děti fakt nechtějí? :-( Adélko, tak vám přeju moc moc štěstíčka, ať se všechno vydaří, ať se počasí nějak umoudří a všechno klapne ;-). A koukej odpočívat, ať se vyležíš :-).
Odpovědět
Profilova fotka
catry : už všechno ! je mi to jedno :-D Jediný co jsem od maturity sehnala .. byla občasná hosteska ]-(
Odpovědět
Adélko, tfuj tfuj, držím palečky! Počasí teda nic moc :-(, ale všechno ostatní určitě klapne!!! x-) Tak hodně štěstíčka!
Odpovědět
Jo tak teď vlastně už jde do tuhého :-D. Myslím na vás x-)
Odpovědět
Ahoj Adélko: Taky jsem si dnes na Tebe vzpomněla. Držím palečky, ať vám vše vyjde. Nepochybuju o tom, že miminko bude krásné a zdravé a že si manželství zařídíte pěkné - je to totiž jenom na vás... Pak se ozvi, budu se těšit na fotečky.) Allegra
Odpovědět
Adélko, mooc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a tolerance ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak mame po svatbe, bylo to uuuuuzasne, uzili jsme si i krasnou svatebni noc v penzionu :) fakt se nam ten den moc vydail. I muzikanti rikali, ze hravaji casto i na sv atbach na Slovensku a tam byvaji vatby ve velkem stylu, ale ze takovou jeste nezazili, fakt mazec :) pak napisu vic. ted musim manzelovi :) uvarit veceri protoze jsme az ted prijeli domu a pak jeste dodelat ukol do skoly. Diky holky, ze jste na me mysleli
Odpovědět
Adélko, tak to je super, že jste si to takhle užili, moc ti to přeju a brzo přidej fotečky, ať se můžeme pokochat svatbou roku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelka : fotky, fotky, fotky x-) a největší gratulace !
Odpovědět
Adél, no vidíš, mimísek byl určitě hodňoučkej, že jo? :-)x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj miminko si to uzivalo s nami :)
Odpovědět
Holky mě už to nebaví, všichni se kolem mě berou, zase jsem narazila na kamarádku, která se před měsícem vdala, jenom my máme furt nějaké zádrhely...loni jsme to plánovali na záři 2009, v létě to vypadalo na květen 2010, teď mi tak připadá, že budem rádi když to bude vůbec někdy příští rok...to je hrozné, jak se pořád něco s*re... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( promiňte, ale potřebovala jsem si ulevit, nějak to na mě padlo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
catry : máme to uplně stejně ! :) taky už mě to štve, teď nás zase brzdí peníze :-|
Odpovědět
No u nás jsou ty peníze jediné, co nás brzdí...přítel má strašnou smůlu s prací...když už to vypadá nadějně, zase se to nějak zkomplikuje... :-|
Odpovědět
Mě brzdí jen chlapi :-D:-D:-D Nebojte holky, dočkáme se všechny ;-).
Odpovědět
ADÉÉÉÉÉL, alespoň jednu fotečku na FB, cooo? x-)
Odpovědět
Kde jste kdo?Strašlivě se nudím... 8-( neříkejte, že všechny studujete...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?