Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Cat, tak to bohužel netuším :-( Adel, to je úžasný x-), ach jo, všichni jsou těhotný :-(, začínám si připadat vůbec na tomhle serveru jako vyděděnec :-N. Jako myslivec se nebude bránit, doufám teda x-). Ale peníze jsou věčnej strašák a kdoví kdy se zmůžeme a budeme pořádně bydlet :-(. Protože už teď je jasný, že úplně hned po Novým roce to nebude :-(. Zatím to u nich v práci pořád vypadá všelijak :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
evi, penize taky nejsou vsechno, vim, ze je to tezke poridit si miminko bez penez, ale pokud mate aspon nejake prijmy a jste schopni zaplatit zakladni veci jako je najem, inkaso a jidlo, tak neni co resit :-) Ale je to o prioritach, pokud potrebujete bydlet ve svem, ne s rodici, tak to bude chtit jeste asi chvilku pockat a nebo jit do toho podnajmu, dyt to jsi i chtela, ne?
Odpovědět
Adel, no jasně, není to teď o penězích, ale o určitý jistotě, že alespoň jeden z nás bude mít práci. A nájem zaplatíme až budeme mít nějakej byt :-(. Jako dalo by se žít i u něj nebo u nás ještě nějakou chvilku s mimčem, ale o to složitější by pak byla nějaká rekonstrukce a stěhování... A taky - ještě spolu nejsme ani čtvrt roku, takže přeci jen máme nějaký ten čásek :-N...
Odpovědět
Profilova fotka
no samo, to ja neuznavam, takove ty chvilkove vztahy, jen jsem te chtela povzbudit. Nevim, jestli za tak kratkou dobu vubec muzes byt presvedcena o tom, ze to je ten pravy otec pro tve deti. treba jo :-) ale kdyz si jeste rok pockate,tak to nebude na skodu. uzivejte si znate se chvili :-)
Odpovědět
To já uznávám, každého věc, a kdybychom teď otěhotněli, oba bychom měli velikou radost. Zkusila jsem si už od každého něco, abych věděla, že tohle může s kapkou tolerance na obou stranách fungovat navěky. Nikdy jsem nebyla tak zamilovaná a šťastná, ale samozřejmě si oba chceme zkusit nejprve společné bydlení a trochu se zajistit. Ale myslím, že jsme ve fázi, kdy oba určitě chceme dítě s tím druhým.
Odpovědět
Samořejmě můžu za měsíc říkat něco jiného, ale to mi nezajistí ani desetiletý vztah :-(. Lidé se mění a měnit budou...
Odpovědět
Ahojky holky, nějak se nám to tu zase zaseklo... :-N jak se máte? Adelko, jak zvládáš školu? Co mimčo, nezlobí? :-p Emi, uplně tě chápu s těma pudama, asi jsem na tom podobně, ale myslím, že nemáme kam spěchat, aspoň si toho budeme později víc vážit. A aspoň budeš mít víc času na školu a na sebe a na budování zdravého vztahu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat :-) jo mame se dobre, ne fakt perfektne :-) ve skole je toho docela dost,ale jde to tak trosku mimo me :-) miminko kopka stale vic a vic a dela nam jenom radost. :-) Abych pravdu rekla, vubec toho nelituju a kdybych se ted mela rozhodnout jestli budu tehotna,nebo radej pockam tak otehotnim znovu :-D Je to super pocit
Odpovědět
Adel, ty mi teda přispíváš ]-( :-D:-D :-D . Fakt začínám strááášně závidět všem těhulkám :-(. Ale ono to přijde a přijde to snad brzo :-). To je krása, jak to popisuješ, fakt se jen těším víc a víc :-). Cat, nikdy není kam spěchat, ale točí mě, když někdo řekne, že v dnešní době mám s dětma počkat až do třiceti. Když to pak vidím, jak to nejde :-S. No hlavně že mají kariéru, dostudováno a vyděláno, a teď mají celý střáří na umělý oplodňování :-p. Takhle já teda skončit nechci |-|
Odpovědět
Emi, no jasně, že ne čekat do 30, to jsem nikdy neřekla...taky nemám ráda takové kecy ]-( ale myslím, že je lepší počkat i kvůli škole a tak, ale je fakt, že je to asi docela diskutabilní...nevím, zatím v tom nemám uplně jasno, i když bych miminko moc chtěla...ale vyrožovala jsem příteli, že se na studijním zeptám, jestli jde náš obor studovat dálkově, protože normálně se v kombinovaném studiu neotvírá...no a on se mě furt ptá, jestli už jsem si to byla zjišťovat :-D :-D asi by si dal pomalu taky říct... 8-) 8-) 8-) Adel, je super, že to tak pohodově zvládáte, jen tak dál ;-)
Odpovědět
Cat, no jo, pořád se říká dostudovat a jít chvíli do práce, ale když si dostuduju v průběhu mateřský a zároveň s koncem školy budu končit mateřskou, tak jakej je v tom rozdíl, že jsem před dítětem nepracovala? :-N Jako je spousta "rozumnějších" řešení a vždycky se dá najít důvod, proč děti ještě ne. Ale ono to nějak prostě půjde a až přijde doba, kdy se zvládne mimčo, kdy hlavně budeme bydlet ve svém, tak do toho prostě půjdeme...
Odpovědět
Profilova fotka
holky netrapte se tim c se rika a co ne :-) ono to jednou prijde a ani nebudete vedet jak :-) a co skola, zvladate?
Odpovědět
Článek se načítá
Adel, my ještě nic nepíšeme, takže třeba budu krutě zaskočená, až to za měsíc začne, protože víceméně tam nechodím, nebo jen když fakt musím na cvika :-D. Třeba dnes jsem taky doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi ja jsem na tom uplne stejne, pisu jenom seminarky a eseje, nic vic :-)
Odpovědět
Tak já ani to :-N.
Odpovědět
No, vidím, že jsme na tom hodně podobně, Evi... :-D :-D my jsme už teda psali jednu průběžnou písemku a druhou píšeme zítra, ale nějak mě to nechává celkem chladnou, protože je to učivo z gymplu a ještě k tomu matika, což není zas až takový problém...Ale už se nám to blíží, myslím, že budu nemile překvapena... :-|
Odpovědět
Hm, nám se na spolužácích prohnalo cosi o písemce z mikroekonomie, to jsem ještě ani nezačala registrovat, tak uvidíme, co z toho bude :-D. Na matiku se vyloženě těším 8-):-D. Jsem si teď koupila mimi-overálek Supermana :-N. Aaaaaaaachjooooooooooo :-(. Adél, nádherný bříško x-)x-)x-), strašně strašně moc ti ho závidím x-)!
Odpovědět
Profilova fotka
evi diky :-) ale nezavid za chivlku budes mit taky takove :-)
Odpovědět
Adel, no to já dávno mám :-D:-D:-D, jenže bez obsahu :-(
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D Emi, něco tam mít musíš :-x :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D holky dneska muj rano musel narychlo do prace, zavolala mu sekretarka, ze mu odtahuji auto a to mi pred tim telefonatem rekl, ze mu v noci bylo strasne spatne :-( hled letel do rpace auto preparkovat blbe blokove cisteni 8-(
Odpovědět
Adel, tak ať je vše OK
Odpovědět
Adel, no to je opruz :-(. A on neměl jít do práce vůbec? Cat, no co bych tam asi měla, střeva a tuk... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lem, mel ale pozdej, jeste byl obhajovat ve skole nejaky projekt pro rakusaky, tak jsme se chteli vyspat... Ale prijel jeste potom domu, tak jsem ho aspon videla...
Odpovědět
Em, no šak :-D :-D :-D Holky, máte už nějaké dárky na vánoce?
Odpovědět
Já už mám většinu, ještě budu nechávat tisknout kalendáře a musím objednat sluchátka pro bráchu, ale moc toho nekupuju...
Odpovědět
taky chcu děla kalendáře, akorát mi to nějak nejde, ale o víkendu jsem zjistila, že to brácha umí, tak se na to asi v pondělí společně vrhnem, tak snad už to konečně bude...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam pro mladsi segru parfem ale to je tak zatim vse, letos nakupujeme s muzem spolecne, takze to bude predpokladam v polovine prosince neli pozdej :-D
Odpovědět
Ahoj, tohle mi včera přišlo x-), už mi šibe a taky začínám s nákupama :-D, nemůžu se na to vynadívat :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi :-D no mne se tayto vecicky moc nelibi :-) ja jsem na ty typicke miminkovske vecicky :-) ted jsem prisla od nej kamosky pred tydnem se ji narodila malicka tak jsem trenovala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?