Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale radej nemluvit :-) a co jak se mame?: zase to tu nejak upada
Odpovědět
No jo, vy vdávalky tu nejste a co já to tu budu držet s měsíční známostí? :-D Jinak se mám skvěle, nádherně, dokonale, jsem zamilovanáááá x-)x-)x-). A to jsem se tak bála, že to nepůjde :-(x-).
Odpovědět
Teda Adel, luxusní pupík x-)x-)x-)!!
Odpovědět
No to je provoz tady :-. Tak vám taky ukážu, co jsem dělala poslední týden, než jsem lehla s angínou... http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Bože, já jsem myslela že jsem snad jedinej pošuk, co se chce po maturitě hned vdávat :-D :-D :-D Mám z vás radost, holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jahatpe proc posuk ? :-N je to normalka ne? za chvilku prijdou det a bude to ;-)
Odpovědět
U někoho děti přišly ještě dřív, že :-D... Já už se taky tak těším na špuntíka x-). Normálně jsem předevčírem dostala kytici lilií :-N, jen tak :-N x-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak se přidávám :-) Přítel mě požádál o roku ve třetim ročníku střední :) Teď už jsem tedy ze školy pryč a vzhledem k tomu, že jsme si pořizovali bydlení, takna svatbu nějak ,, nezbylo " :-S Takže prej příští rok x-) Jinak s tou prací to je fakt hrozný :-( v Praze by se ještě něco našlo, ale v Boleslavi, kde teď bydlím? :-| Co si budem povídat .. od června hledám práci a nic |-| Ještě že mě živí přítel teď, rodiče mě neživili ani ze státem stanovenou lhůtou .. |-|
Odpovědět
No,prijde mi, ze se na me obcas nekdo kouka jak na blazna,kdyz mu to reknu;-) jinak na bejbatko se tesim jak blazen!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tohle téma čtu již delší dobu, ale nikdy jsem zde nenechala zprávu. Momentálně jsem ve 4.ročníku a na svatbu prozatím nemyslím, ale přece jen :-D Kdo by nechtěl :-o Verunkaaa: gratuluji moc k zasnoubení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi :-D no nekomu se zadari i pred svatbou :-D ty jo uz jen 26 dnu, toto leti :-D
Odpovědět
Ahojky, zdravím nově příchozí :-) Že by se nám to tu rozjíždělo?Super! :-) Holky, už vám začala škola??Jak se vám líbí?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj :-) Adel, no jo, aspoň se to urychlilo :-D. Za chvilku už budeš vozit x-)x-)x-) Já jdu až za týden, vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec se teda netěším :-S :-(...
Odpovědět
Profilova fotka
ca, ja jsem dnes mela poprve vyucovani a je to docela sila, tak se mi do niceho nechce...
Odpovědět
Em, závidím, i když tento týden v podstatě taky ještě nic neděláme, dopoledne máme vždycky exkurzi do nějakého speciálního zařízení a odpolední vyučování nám odpadá...ale jsem moc ráda, že to tak máme, jinak bych vůbec nestíhala všechno vyřídit... 8-( Adel a co vlastně studuješ?Specku?A co přípravy?Už to máte za chvilinku x-) x-) x-) taky závidím :-x to je krozné, jak jsem závistivá :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cat studuju (studujem :-D ) socku :-) jj uz jen par dni a je to tu pripravy jsou v plnem proudu, porad je co zarizovat :-) ale uz to skoro bude
Odpovědět
Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr, už nám končí úterý :-( :-| :-S ;-( :-o |-| :-( ]-( :-N . Já se tam fakt děsně netěším :-S. Dneska jsem prodala šatičky :-). Slečna z nich měla radost (nebo to aspoň dost dobře hrála :-D), tak mám taky radost :-).
Odpovědět
Emi, šikulka :-) a už můžeš plánovat druhé, ne? ;-) Zase černobílé? Holky, já chcu mimi :-( :-( :-( Teď jsem byla se spolužačkou z gymplu, v lednu má termín a má takové krásné bříško |-| Já ji táááák závidím ;-(
Odpovědět
Jéé, nějak se zase rozmáhá mládí koukám x-). Moje spolužačky teda nejsou takové rodinně založené :-(. Doufám, že já budu mít mimi první ze třídy :-D. I když ta jedna vdaná to možná trumfne... Cat, nooo, jako fakt bych ráda černobílé, ale až bude svatba, tak se teprve domluvíme na barvě a tak, můj myslivec už mi vybral šaty, jaké se mu líbí x-), jen jak do nich dostat tu černou :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se mám :)) Mně škola začíná až 16. října, cheč! :-p :-D :-D
Odpovědět
Veru, tak to jsi na tom fakt asi nejlíp :-D. Áááá, záááviiiist x-):-D Tyhle mi vybral http://landybridal.com/Product/Pro324... a ještě tyhle se mu líbily, i ta barva, ale já se chci teda vdát v bílém, potažmo v černobílém :-D http://landybridal.com/Product/Pro156...
Odpovědět
Emi, spolužačka to jaksi neplánovala...nějak to prostě neuhlídali...ale taky su naštvaná, myslela jsem , že první budu já... ]-( :-D Ty druhé jsou krásné, a ta barvá, paráda x-) Veru a co studuješ?
Odpovědět
Cat, tušila jsem, že by se ti ta barva taky líbila :-D
Odpovědět
:-D :-D Asi su úchylná, nikdy jsem růžovou nenosila, ani jako malá, a teď bych ju mohla furt :-D :-D
Odpovědět
No a? Když to není ta svítivá "baby pink", takováhle ti moc sluší ;-).
Odpovědět
óó, děkuji :-D taky se v ní sama sobě docela líbím, je taková příjemná :-) Jinak hlásím ukončený první týden školy, i když jsem ve škole ještě nebyla :-D měli jsme zatím jenom exkurze po různých speciálních školách,takže pohodka ;-) Emi, už se těšíš?Poslední dny nejdelších prázdnin...si to ještě pořádně užij!! x-)
Odpovědět
No, netěším se vůbec :-(, poslední dny a zároveň poslední dny s mojí láskou :-(. Včera dostal nabídku od jeho firmy na tři měsíce do Německa, uvidíme se jen na víkend po 14 dnech :-(. Takže já pomažu do školy a doma budu pak samotinká :-(...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar zeny, tak jak se mate? ja mam ted tyden volno protoze cely nas rocnik odjel na nejaky kurz takze odpocivam a tak :-) nechtela jsem to riskovat prece jen jsem v 11tt takze jeste ne na konci 1.trimestru :-) sice prijdu o 1kr. ale tak co bych pro miminko neudelala ? :-) zitra jdeme s tatkou na utz :-) uz se straasne moc tesime tak na nas prosim myslete at vsechno dobre dopadne :-) za 18 dnu je svatba, ty jo toto leti :-) jinak satky jsou opravene a jsou mooc krasne :-)
Odpovědět
Ady,budu na tebe myslet.Jsou to nádherné starosti. Už se těším až to budu prožívat znova. x-) Já měla minulý týden školu a zase až v lednu tkaže pohoda,jen se teda budu muset učit a dělat rlzné úkoly,ale to snad zvládnu. Bylo to fajn zpestření na mateřské. POkud to tak půjde dál,tak byhc ani kvůli druhému prckovi nepřerušovala
Odpovědět
Profilova fotka
kaci to mas dobry, ja snad nejak ten semestr na prezencnim dokoncim a uz se tesim taky na to dalkove :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?