Vdávám se 8.8.2009 v Sedlčanech. Je tu ještě někdo takový?

Zdravím nevěsty z okolí Sedlčan. Já se vdávám 8.srpna na Červeném Hrádku v rytířském salónku. Pomalu z těch příprav - nebo spíš z toho, že zatím nějaké velké nejsou - začínám šílet... ;-) Jak jste na tom Vy? Co a kde zařizujete, máte nějaké typy?
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky! Ja taky nejsem ze Sedlcan, ale z Pribrami, coz je kousek. Ale vdavat se budu taky na Cervenem Hradku, a to 19. zari, takze prece jenom neco spolecnyho mame. :-) My mame zatim domluveny obrad, hostinu, fotografa, dort. Jinak nic jinyho, myslim, ze se to v pohode zvladne. No, musi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, do Sedlčan jezdíme skoro každou sobotu do pizzošky :-) Jinak chalupu máme u Benešova. Svatba bude taky Konopišti. Zatím nemáme oblek pro ženicha, prstýnky a nějaké další věci. Kacka01: Který den to máte????
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
No jasně. Venku v růžové zahradě je to paráda !!!! :-) Tak to je super !!! Tak to budu držet palečky, ať vám vyjde počasí. Slečny jsou na zámku i na matrice moc fajn :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My to máme ve 13:15. :-) Zatím chybí oblek a prstýnky a už jen takové drobnosti. Ale myslím, že se to do června stihne v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
kacka 01: Kačí, kde budete mít hostinu? Už tušíte?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, šaty už mám naštěstí vybraný a zamluvený... chtěla jsem něco jednoduššího a nakonec jsem vybrala v Příbrami v Pronuptii. Dort mi upeče jedna známá, je výborná cukrářka, ale ještě jsem s ní nic určitého nedomlouvala... Sál na oslavu máme, ale momentálně řešíme kapelu a nemůžeme se dohodnout. Prstýnky už máme vybraný, ale ještě jsme je neobjednali. Oblek ještě nesháníme... Budete ho kupovat nebo půjčovat? Teď se chci domluvit s kamarádem, co nám slíbil udělat pozvánky, že na tom asi začneme pomalu pracovat. Už máte představu o kytce? Jinak Konopiště je taky krásný, brali se tam naši. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tomáš uvažuje, že si ho taky koupí, prý ho pak bude nosit na plesy... Takže asi tmavej... Včera jsme konečně objednali prstýnky :-) A vybrala jsem šaty pro družičky, ještě tam ale musim dojet s nima, aby si je vyzkoušely.
Odpovědět
Článek se načítá
Ty prstýnky jsou krásný, Kačko. My budeme mít podobný, jen ta rýha je šikmá a budou celé ze žlutého :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky,já mám sice svatbu za sebou z loňkého roku,ale brali jsme na Červeném Hrádku v zahradě a bylo to fakt super.Moc krásný. Starosti se svatbou byli,ale příjemné.Nakonec vše klaplo jak mělo. Určo to vyjde i vám. Šaty jsem si půjčovala v Benešově ve Svatebním salonu Anna. V červenci se vdává moje nevlastní sestra a obřad maj taky v zahradě na Hrádku a šaty si půjčuje z Hořovic. Jednoduché a přitom moc hezké. Ona má dost velká prsa jinak má postavu tak akorát a byla hrůza něco kloudného sehnat. Ona projela jen Příbramský okres,já Tábor,Benešov a Dobříš.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jé, to jsou hezký barvičky... Já zvažuju bílo-sv.zelenou, ale vůbec nevim, musim se dohodnout s kamarádem, co nám bude dělat pozvánky, aby to všechno ladilo... i s kytkou a tak... Přemýšlím o kalách, ale ty taky jsou různě barevné, tak uvidim, na čem se nakonec dohodneme... Oblek si přítel nakonec nechá ušít, kamarád mu doporučil nějakou švadlenu, tak jsem na to zvědavá, ve čtvrtek se s ní jedeme domluvit... =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tomáš chce pod sako vestu, aby pak mohl po obřadě chodit bez něj ;-) Ty tchýně jsou někdy na facku, co? :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky holky, Kacka, ségra si půjčuje tady v tom salonu http://www.svatebnisalonnella.cz/inde... asi tam nejsou na fotce,ale většinou stejnak jsem si vybrala jiné než bývali vyfocené ;-) Budrum budete nechávat šít u švadleny v Kňovicích nebo jedete někam dál?
Odpovědět
Máme doporučenou švadlenu z Dobříše, tak pak písnu info, jak jsme u ní pochodili ;-) Chce i vestu, aby se pak nepařil v saku, ale jak přežije ten obřad v obojím, to se ho musim ještě zeptat :-) :-D
Odpovědět
Prý na obřad půjde jen v saku a pak se na oslavu převlékne do vesty, to jsem na něj teda zvědavá! :-D
Odpovědět
Ahojky,tak nakonec jsem si to myslela špatně. Ségra má půjčené šaty ze salonu Petra http://www.svatby-petra.cz/index.php?... . Omlouvám se :-(
Odpovědět
Tak jsme byli v té Dobříši a byla jsem velmi mile překvapena. http://svatebni-salon-lucie.rajce.idn... Ohromně sympatická a šikovná paní! Nakonec jsme se tam dohodli, že mi ušije společenské šaty, do kterých bych se mohla převléci, až mě svatební omrzí, nebo je nosit na plesy. Za 800!!! :-) Ten oblek vyjde se vším všudy (tzn. i s košilí - tu teda nešije, ale kupuje ve velkoobchodu; kravatou, vestou, kapesníčkem,...) na 3500! Měla tam dva ušité a opravdu bych nepoznala rozdíl od koupeného v nějakém butiku... Měla tam i krásné svatební šatičky, kdybych už neměla objednáno, tak bych si tam stoprocentně vybrala! :-) Ale momentálně přede mnou stojí jiný problém, nemohu sehnat svatební boty.... Chtěla bych do špičky jen na malém a ne jehlovitém podpatku (abych nebyla vyšší než ženich a abych se podpatky nebořila do trávy ;-) ). Kde kupujete boty Vy???
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Budrum,tak to je krásná cena za to ušití. A docela jsi mě nalákala na ušití těch společenských pro tebe. Já jdu 18.7. na svatbu a nemám co na sebe. Od porodu mám děsnou postavu a v obchodech prostě na sebe nějak nemůžu sehnat. Jak dlouho ti je bude šít?
Odpovědět
Přítel tam jde koncem června na zkoušku a řekla, ať si do té doby něco vymyslím (jako střich a barvu), že to pak spolu domyslíme a do svatby (8.8.) je budu mít. Určitě by Ti vyšla časově vstříc. ;-)
Odpovědět
Prosím, prosím, potřebuji tip na svatevní oznámení... nechceme nic sladkého, jen něco jednoduchého, tlačí čas a nemůžeme nic sehnat... :-(
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?