Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Tady jsem :-) Taky se nudím, ale už bych měla jít do vany, za hoďku tu mám muže a musíme hned vyrazit o dům dál 8-)...
Odpovědět
Btw. studovala jsem naposledy 17. května, 18. jsem maturovala a od té doby mě to úspěšně míjí :-D
Odpovědět
Kam pospícháte? no já si říkala, že by ses učila...přišlo mi to nějaké podezřelé :-D naštěstí jsi nezklamala :-D
Odpovědět
Jaj, jsem se nějak zapomněla na profilu... Přijede z odpolední a spíme u něj, protože to mám kousek na vlak. A ještě se musíme stavit na hájence a spravit stůl a já před šestou vstávám, takže žádný zdržování...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky :) fotky budou :) za chvilku jdu na prednasku nebojte, taky se dockate, treba za vas taky rozhodne prcek :)
Odpovědět
adelko, ty nas snad s tema fotkama napínáš schválně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene :D ja je taky jeste nevidela :-) a jeste musi projit cenzurou :-D
Odpovědět
Aaaaspooooň jeeednuuuuuu
Odpovědět
a kdy budou???
Odpovědět
Ahoooj,holkyyy... :-D
Odpovědět
Ahoooj, holky :-D
Odpovědět
Adél, neříkej, žes ještě neviděla ani jedinou fotku, třeba od strýčků... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky moje, jsem cely tyden v Brne, vcera vecer jsem prijela k nasim a dneska vecer mi prinesla kamoska dvd ze svatby, bohuzel se mi jak na svinu pokazila crdomka,takze fotky budou snad uz dneska vecer az prijede muz s notasem :-) nebojte fakt se snazim a chapu vas :-) vecer uz snad budou
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsou doma profi fotky, zmensim je a dam je sem .)
Odpovědět
Čekááááám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi jsou tam :-)
Odpovědět
Koukám x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Adi, super x-) x-) x-) a jak se vám žije? Je to lepší, stálo to za to??
Odpovědět
Profilova fotka
cat zije se nam uzasne, nic se nijak vyrazne nezmenilo,ale jsme si nejak bliz, Mirek se snazi strasne moc mi pomahat, je na me hodnejsi nez za svobodna, snazi se vic o to, abychom se vyhnuli nejakym nedorozumnenim a je strasne moc mily, fakt je to super chlap. Zije se nam krasne. Zrovna dneska rano mi odjel na sluzebku do Rakouska, snad prijede jeste dneska v noci... a co vy holky a vasi partneri? nejak nam to tu umira...
Odpovědět
Adel, to je krása x-), takhle to bývá po svatbě u všech :-D. Mně nakonec možná odjede taky do toho Německa co měl jet asi před měsícem :-(.
Odpovědět
Adel, tak to je super, jen aby mu to vydrželo :-D Mně nikdo nikam neodjede, akorát se teď strašně moc snaží v práci, je tam od rána do večera, tak si ani nevoláme ani nepíšeme, není na to čas, ale když přijedu ze školy, vždycky pro mě dojede na vlak a dohodli jsme se, že když se vrátím, připraví mi večeři... :-D minulý týden si to zjednodušil a pozval mě na pizzu, ale tak snaha se cení... :-) Emi, a na jak dlouho tam má jet?
Odpovědět
Cat, tak taky hezký :-D. My si jídlo připravujeme střídavě... A vy už bydlíte v tom domečku? Pojede na 14 dní a pak vždycky víkend domů, ale nevím kolikrát pojede, může jet jen jednou na těch 14 dní nebo tak jezdit 3 měsíce... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
em. to zvladnete, rikam to z vlastni zkusenosti, muj taky jezdil od brezna do zari skoro kazdy tyden do rakouska na cely tyden a nejak jsme to zvladli, neboj No to, jak to mame ted asi nevydrzi 50 let, ale vim, jakou ma Mirek povahu, je to moje slunicko a miluju ho cim dal vic :-D
Odpovědět
Holky, kdyby miláček měl příležitost jet si přivydělat do zahraničí, byla bych jenom ráda...ono to zní dost divně, vím, ale u nás právě peníze jsou největší problém, proč se svatbou otálíme, takže bych raději přežila dva týdny sama a viděli bychom se jeno o víkendu, když bych věděla, že potom už budeme spolu pořád...ale jako ne že by se mi nestýskalo, to by bylo strašné, ale měla bych vidinu lepších zítřků, což by mě drželo nad vodou... jinak spolu ještě nebydlíme... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
cat, jo to bych asi na tvem miste rekla i ja, ale my jsme byli proste hozeni do vody, nikdo se nas neptal, jestli si potrebujeme privydelat, proste muj musel jet. Nerikam, ze ten plat kdyz byl v rakousku nebyl lepsi, ale nepotrebujeme to. jelikoz pracuje jako IT hladem netrpime, takze nas nic nemotivuje k tomu, aby mel tatka jezdit do zahranici :-). Proste vime, ze by nam bylo jeste o trochu lip, ale nestoji nam to za to no...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi tady je ten odkaz na aktualni brisko :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
WOW, tak to je luxusní!!! Já chci takyyy, moc moc moc chcííííí x-).
Odpovědět
Profilova fotka
evi :-) taky se brzy dockas :-) myslim, ze myslivec se nenecha dlouho premlouvat :-D dneska rano jsem citila prvni kopanecek, bylo to uplne uzasne x-) kdyz se zacina miminko ozyvat,tak je to hned zase o necem jinem :-)
Odpovědět
Adelko, gratuluju ke kopanečku i ke krásnému bříšku!!!!!Taky moc závidím :-x :-x
Odpovědět
Hokly, potřebuju radu...rozhodla jsem se na vánoce udělat kalendář pomocí discrapbook, akorát to neumím a nechce se mi to zdlouhavě učit...nevíte o nějakém rychlokurzu, případně o někom, kdo by mi to udělal za rozumnou cenu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?