Svatba 20.9.2013, je tu ještě někdo s tímto termínem?

Profilova fotka
Ahoj všem, najde se tu ještě někdo s termínem svatby 20. září 2013? Zajímalo by mě jak jste na tom, co už máte, co přípravy apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:)Máme skoro vše až na dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Vážně? Tak to já jsem teda DOST pozadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, kdybyste v tom svém plánování potřebovaly fotografku, Váš termín mám zatím volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tynka26 tak my bychom měli výt týden před vámi a nemáme ani 100% termín a místo ;-) ale šaty už mám....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim. Nabizim na tento termin hudebni skupinu. Informace o nas jsou v mem profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty už mám, místo už od ledna :-) Ale třeba vůbec nevím oznámení, dort, prstýnky, doplňky k šatům, apod. No a ženich? Tak ten nemá vůbec nic :-D Ten to prostě ještě neřeší :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Tak už se nám to krááátííí ;-) :-) :-p
Odpovědět
Já mám o den později...:)
Odpovědět
No mi nemáme jen hudbu jinak vše, uz jsou i rozdana oznámení:-D a našli jsme včera i krasnou košili a kravatu ženichovi:-D tak mám radost a už se vlastně kromě maličkých detailů jen těším:-D
Odpovědět
Hmm... tak my ještě nemáme cukroví, ale to chce péct tchýně... nemáme připravenou hudbu, ale to si o víkendu sednu a postahuju to, co mi chybí na disku... Pak stále nemám dodělanou výzdobu stolu, tombolu, noviny, dárečky pro hosty... ještě ani nemáme vymyšlený, kterým autem pojedu na radnici (nemluvě o nazdobení auta...) chichi, ještě je toho hafo. Na druhou stranu to jde rychle, všechno zařizujeme během dvou měsíců...
Odpovědět
Tak cukroví budeme objednávat týden před svatbou, dort je zařízený už dávno. Mi taky svatbu zařizujeme od 14.5 to jsem dostala prstýnek:-D a myslím, že to úplně stačí:-D držím palce,určitě všechno stihnete,je ešte relativně dost časuB-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také stejné datum. No a mám také pocit, že skoro nic nemáme. Ale to hlavní jo, máme místo pro obřad, místo pro hostinu, mám šaty, oznámení se nám již tisknou....a teď už chybí jen to ostatní jako výzdoba, závoj, boty a pod. Ale hlavně někdo kdo nám bude hrát :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj tak my máme taky 20.9.2013...budeme mit jen svatbu se svědkama,takže nic náročného.a jelikož sem těhule tak mám už asi měsíc vše připraveno,abych nemusela nikam lítat pred svatbou...akorát šaty sem musela kupovat dvakrát pač mi teď vylezlo bříško...no jo stím sem mohla počítat když jsem v 8 měsici :D tak všem držím palečky...at mate svuj den D ten nejkrasnejsi...=)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky máme svatbu 20. září. Zařízený už máme téměř všechno, ale nervy už mám stejně napochodu :-D. Ale je to pěkný plánování :)
Odpovědět
Ahoj, taky jste najednou nervózní,že jste na něco zapomněli? Já mám nervy pěkně napnuté :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ženich i syn mi dnes ulehli s horečkou :(. Před námi svatba a svatební cesta do Barcelony, to jsem teda zvědavá, jak toto dopadne....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
sice o rok déle, ale stejné datum... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mam narozeniny :-D tak si pripijte aj za me :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?