Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
41 lidí za jednoho? Ty vado, a to jsem si myslela že sem společenská:-D
Odpovědět
Terri: Ano jsem. Dělám na dětské psychiatrii v Lounech, protože v Praze nás absolventy nikde nechtějí. Ale pryč ode mě a radši zpět k tématu.
Odpovědět
sambucca: to Ti naprosto rozumím. Když si představíš, že tu svatbu můžeš mít třeba kompletně novou,krásnou kuchyn i se spotřebiči :-S
Odpovědět
připojuju se k dujince, brou noc holky!
Odpovědět
konvalininko: To musíme někdy pokecat - jsem vlastně napůl z oboru ;-)
Odpovědět
Ok. dnes to zabalíme. zítra jdeme určitěvšechny vydělávat ]-( Tak dobrou noc.
Odpovědět
Terri: Určitě. Ale teď už další srpnová nevěsta odchází do hajan, aby zítra mohla zazářit v celé své kráse. No tak to už asi nezvládnu- krásu určitě ne, zazářit minimálně, spíš se jen probudit.
Odpovědět
bré ránko, vy ste se teda včera rozjely!!:)) no já jsem si šaty vybírala sama, ale pak sem se v nich příteli ukázala... prostě jsem to nevydržela :-D a k těm lidem na svatbě..plánujeme obídek cca pro 20 lidí a večer pro max 50 - to přijdou i kamarádi:) rozhodně nezveme široké příbuzenstvo - jen ty nejbližší - rodiče a prarodiče a svoje sourozence ;-)
Odpovědět
ahoj holky, no vy jste se teda vcera rozpovidaly, konecne to tady zije a je nas vic! co se tyce satu, tak ja o asapovi hodne premyslela, ale nakonec me zviklalo par veci a rozhodla jsem se pro original a hlavne perfektni servis v salone. Trochu me samozrejme stvou ty penize, co dam za pujceni, no ale tak snad je to jen jednou za zivot. Az budu mi v patek fotky, hodim je tady. Kazdopadne muj mily vubecnevi, jake saty jsem si vybrala a nechci, aby to do svatby vedel. Vi pouze, ze jsou kremove a svatba bude kremovo-vinova. Jen doufam, ze mi nevleze na beremko a do PC, tam mam obrazky. Ale snad to vydrzi a bude prekvapeny :-) ;-) Svatbu mame na zamku v Kunine, je to tam moc krasne a taky tam musime jet asi 40 minut, takze sraz vsech svatebcanu a oficialni setkani nas dvou bude u nasich na zahrade. Taky myslim, ze to bude romantika a dojeti, az me uvidi vychazet z domu. Hostinu mame pro 40 lidi, nejblizsi rodina a par pratel a mame to s noclehem, takze jsem rada, ze nebudem az na jednu vyjimku muset vubec resit odvozy. Mame to pribuzensktvo tak ruzne rozstrkane vcetne Nemecka, takze vybrat jedno misto na hostinu i nocleh se nam zdalo idealni :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Člověk si říká, že ta diskuze je mrtvá a vida jak to tady žije :-) já stále nemám vůbec nic, ono to totiž vypadá, že ze svatby sejde... :-( anebo to je nějaká jeho taktika, na kterou ani já nestačím :-) dujinka: na loučeni mění ceny? tak to mě nepřekvapuje... já nemám s loučení zkušenosti, co se svatby týče, ale spolupracovala jsem s nima několikrát a už bych do toho nešla, naslibujou a ve finále by nad organizací celýho dne jeden brečel...
Odpovědět
epo: jak to že z toho zase sejde?? to je hrozný... my plánujeme svatbu v Číčovicích - je to mezi Kladnem a Prahou:)
Odpovědět
Profilova fotka
luphen: mno nějak o svatbě utichly všecky zmínky... když s tím začnu, tak něco zabručí, že je ještě čas, když přitvrdím, tak odpoví, že kdoví, jestli na to budou peníze... přitom jinak je to pohádka, nehádáme se, pořád se objímáme, pomáhá mi doma, jen nějak o tý svatbě se prostě nebaví... takže nevím, co bude, minule zas říkal, že by to chtělo se vzít, mno čert aby se vyznal v těch chlapech! přitom jsme už dávno měli mít po svatbě, tak nevím, co se cuká :-)
Odpovědět
Článek se načítá
aha..asi je toho na něj moc:)) tak svatba = mooc peněz..my na ni taky šetříme už od léta..jen trochu aby zbylo i na ostatní věci ale zase na ni budeme šetřit skoro rok..takže snad to dáme dohromady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zas nechci nějakou mega drahou svatbu, myslím, že se dá pořídit i za levno, kor když nechceme žádnou restauraci a oběd pro sto lidí, ale stačí nám selátko na zahradě :-) navíc ten můj si je schopej vzít úvěr na kdejakou blbinu, tak si může vzít pár tisíc aj an svatbu :-) a myslím, že i naši by nám něco přispěli..
Odpovědět
eponinne: máš pravdu, selátko na vlastní zahradě Tě vyjde určitě na míň (tak to plánujeme my). Ale že bych řekla že bude naše svatba levná :-N Přijde mi šílenost vyhodit cca 50.000.- za jeden den - já vim, je jen jeden v životě, ale stejně, takovejch peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
sambucca: přesně tak, podle mě zbytečně moc peněz v podstatě za nic, proto i přemejšlím, esli se mi vyplatí šaty kupovat, esli by nestačilo jen si je půjčit na ten jeden den... jestli to vyjde, tak budeme mít obřad zadarmo, v pátek mají oddávací den a nic se neplatí, oběd chci jen s rodiči a svědky a pak pařba na myslivně, tu bych mohla mít jen za nějakou symbolickou cenu, protože taťka byl myslivec a vede to tam jeho kamarád, nějaký to sele, od strejdy z velkoobchodu pití a občerstvení na komisi-co se nespotřebuje si vezme a nebude fakturovat, mno a myslím, že to zas taková palba nebude... navíc už bydlíme spolu, takže coby svatební dary budeme asi vítat peníze, tak teoeticky můžeme část dát na náklady svatební veselice..
Odpovědět
no my taky nebudeme mít svatbu pro 100 lidí:) ale nemáme zahradu kde by se dalo udělat sele:) takže to budeme mít celé v penzionu... na oběd jen nejbližší rodinka a večer dorazí i pár kamarádů ;-) ale s prstýnkama, fotografem a tak... no počítám že na to padne tak 80tisíc....ale věřím že spousta peněz se vrátí na darech - řekneme si spíš o penízky, páč jinak máme zařízenou celou domácnost... a pojedeme někam na dovču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luphen:jojo, přesně moje slova s těma penězma...
Odpovědět
eponinne: no já myslim že se vyplatí šaty si koupit, buďto rovnou ušité nebo dát ušít - pak je můžeš prodat a netratíš tolik. My budeme mít taky dost finančních starostí vyřešeno tím že se budeme brát u nás na chalupě, bude tam obřad a pak zmiňované prasátko ;-), cca 50 lidi. Do ceny svatby pocitam i prstynky...
Odpovědět
Profilova fotka
sambucca: já právě pořád nevím... zas je fakt, že se ve vlastních šatech nemusíš furt bát, kde je jak poliješ nebo ušpiníš od trávy a jak tě pak budou prudit až je budeš vracet... mno asi kouknu na e-bay :-) i když tam je riziko, že mi nebudou a co pak s nima... jinak já doufám, že se do 50 tisíc vejdeme...
Odpovědět
eponinne: no my musíme, rvala bych si vlasy. Už takhle protáčim panenky jak z intimní svatby se svědky vzniklo padesátihlavé monstrum... naštěstí sem šťastná povaha stačí mi málo - vim že se nejlíp nalíčim sama, učeše mě moc šikovná kamarádka (hlavně žádný složitý překombinovaný drdoly s lahví laku v nich!), kytičku mi natrhá muž na zahrádce... Myslím že když člověk hledá krásu i v jiných věcech, a tak to má přeci na svatbě být, tak uvidí jak je ten den krásný sám o sobě.
Odpovědět
Profilova fotka
sambucca: přesně tak, já si taky říkám, že využiju známejch a příbuznejch, kdo co umí: známá za levno učeše, manžel Lukáškovy sestřenky je fotograf, takže to bude taky za hubičku, kolegové z divadla maj kapelu, strejda velkobchod s potravinama atd. :-) ale popravdě jsem to ještě nepočítala, ale věřím, že v tom majlant neutopím...
Odpovědět
Ahojky, nevěstinky. Taky se nejspíš budeme vejít s lidmi na 35 hostina i pozdější zábava. Ale já pocházím z Krušných Hor, snoubenec ze Šumavy a spoustu kamarádů máme ze studií v Praze. Tak jsme zvolili něco na půli cesty- Manětín, aby to s námi aspoň nepozvaní na hostinu mohli oslavit na obřadu, nemuseli jet přes půl republiky a my jim zajišťovat ubytování
Odpovědět
A nemáte někdo nějaký tajný recept nebo fígl, jak vysvětlit své drahé polovičce, že se mi zdá 40 lidí z jeho strany na oběd příliš? Zkoušela jsem to oklikou a pak i přímo jsem mu to řekla - tak se jen urazil a řekl, že když jsem taková, tak tam nemusí mít nikoho :-(
Odpovědět
No asi bych se mu snazila vysvetlit financi zalezitosti - kolik stoji kazda "jeho hlava" - vetsinou to teda pomaha kdyz se propocita ze na kazdeho je treba 700 -1000 (alkohol, nealko, jidlo...). A taky prostorove, pokud mate pronajmuty salon restaurace kam se vejde 60 lidi, tezko tam muze jit 40 jen za jeho stranu. To by pochopil, ne?
Odpovědět
sambucca: to jsem také zkoušela - na cenu mi řekl, že tím, že bude mít jednou tolik lidí, co já, tak také jednou tolik peněz dá jeho rodina a prostory máme docela velké - vejde se tam až 100 lidí :-/
Odpovědět
No pokud na to jsou peníze a prostory... proč ne? Proč Ti to vlastně vadí? Umíš to pojmenovat?
Odpovědět
sambucca: asi kvůli tomu, že tam bude spousta lidí,které vůbec neznám. Taky nechci mít tak velkou svatbu plnou lidí - chtěla bych to mít trošku intimnější a s blízkými lidmi. A taky se bojím, že se naše rodina bude cítit "méněcenná", že Lukášova strana bude tolik v převaze. A další čistě praktická věc je zasedací pořádek. Chtěla jsem mít uspořádání stolů klasicky do účka - na jedné straně moje část rodiny a na druhé ženicjova - což při tomlhe počtu nepůjde.
Odpovědět
xterri, naprosto te chapu. je blbe mit pocit, ze jedna rodina prevysuje druhou. rozhodne bych se dohodla na kompromisu. my jsme si stanovili pocet hostu stejny, ja 20, on 20. mam sice vetsi rodinu, tak nemuzu pozvat moc pratel, ale on ten svuj pocet dorovna nasimi spolecnymi prateli. tak to mela i nase kamaradka, jejiz manzel je z opravdu hodne velike rodiny, stanovili si pocet a ona tam proste mela vic kamaradu nez rodinnych prislusniku. a taky mi opravdu pripada nevhodne argumentovat penezmi, jak se pak ma citit tva rodina? presne jak jsi psala, menecenna. :-| ;-)
Odpovědět
xterri: taky už chápu, máš pravdu. Myslím že to Lukáš pochopí když řekneš že se tam chceš cítit uvolněně a mezi spoustou lidí to jaksi nepůjde. A že Tvoje rodina se nebude cítit dobře pokud tam bude víc lidí od něho, budou se cítit jako hosté na Lukášově svatbě, ne Vaší společné. Držím palce!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?