Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Jo a s tím pečením v srpnu měla stejný argument tchýně, hoď to za hlavu
Odpovědět
konvalininka: na chalupe jcou ctari pokoje, celkem jedenact posteli, tak tam ty nejblizsi, vsichni kamaradi budou mit na zahrade stany - moc se na to tesi (teda jestli je vubec vyuzijou, jak je znam nepujdou ani spat a budou tancovat do rana). Nekdo pojede v noci do Prahy vlakem - je to dvacet minut az do centra, takze idealni - ani nemusim resit odvoz:-) Babicky a dedecky odvezou do Prahy svedci a pak se vrati.
Odpovědět
Profilova fotka
konvalininiko: já se snažím na její narážky nereagovat a od té doby co to dělám je v celku pohoda..ona fakt zjistila, že jsem ho neuhnala a taky že se máme rádi..známe se už spoustu let, ale bydlíme spolu teprve dva roky. Jak dlouho vy?
Odpovědět
Sambucca: Do puntíčku promyšlené, bravo
Odpovědět
sambucca: no odvážná, že takhle do internetu vyhlašuješ tu radostnou zrpávu a skorotchýni se to ještě neoznámilo :-) Já jsem byla požádána 28.10. a 29.10. jel Lukáš žádat naše o mojí ruku a pak jsme hned ten samý den jeli spolu oznámit to k němu domů.
Odpovědět
kovalininka: promysleno to je, realita nas asi stejne prekvapi... snazim se nezesilet. vsichni v praci se mi smejou ze je to za dlouho, ale ty co se vdavaly soucitne kyvou hlavou. Je to mazec!
Odpovědět
My jsme dva roky bydleli na studentském bytě 3+1 ještě se dvěma párečky, ale moc jsme se ani nepotkávali. Vloni jsem se učila na státnice, takže jsem milého strašně omezovala v tom jednom pokoji. Nervy, malý prostor, já protiva vystresovaný, nedostatek času. Byla to docela tvrdá zkouška našeho vztahu. Ustáli jsme to a od června už bydlíme jen spolu. Je to úžasné
Odpovědět
Profilova fotka
xterri: souhlasim naprosto s konvalinkou, moje máma má zas problém s tátou..a taky si připadala odstrčená, a tak sem s ní šla vybírat šaty. Chce mě vést i k oltáři :-D je to šílený..neustále ji vysvětluju, že bychom vypadali jak lesby :-D tátu mám a i když sou rozvedeni on tam bude taky a nemůžu ho vyšachovat
Odpovědět
xterri: no, skorotchýně určitě na beremku neni, to vim stoprocentně:-D
Odpovědět
Vždycky asi hold bude někdo, kdo to naše nadšení nebude plně sdílet. Je opravdu jen na nás jak se k tomu postavíme. Ale za sebe - je to někdy těžké. Vysnila jsem si ideální sen o svatbě a o tom, jak z toho musí být všichni šťastní a srážka s realitou pro mě byla docela drsná.
Odpovědět
sambucca: to si nedokážu představit, že by nevěstu vedla máma :-) je asi ideální zatáhnout jí do těch "dámských" věcí,jako je výběr šatů, účesu, poradit mezi dvaceti druhy líčení atp. Ale vedení k otláři bych se fkt snažila přehodit na tátu :-D
Odpovědět
xterri . to mi povidej! nas sen byla svatba ve ctyrech, jen se svedky. ale v momente kdy me pritel pozadal o ruku svatba se zacala probirat realne, uvedomili jsme si ze pritelove mamince by to bylo asi hodne lito a my by jsme si udelali zlou krev v rodine, urcite by mu to navzdycky vycitala. A to za to zase nestoji.... No tak jsme se domluvili, ze kdyz uz svatba s rodinou, tak i se vsemi prateli. No a najednou je z toho veselka jako tram....
Odpovědět
Článek se načítá
konvalininka: Mě čekají státnice letos v květnu, tak jsem zvědavá jak to zvládneme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no ona viděla mama mia a pomátla se. Tvrdí, že s mě ona vychovala a tak si mě odvede přece :-) musim to nějak udělat :-D
Odpovědět
sambucca: Řešíme něco podobného. Problém je, že jsme opravdu velká rodina a dost příbuzných nás taky zvalo na svatbu, tak je blbé je teď na naší nepozvat. Jenže když jsme to spočítali, tak nám to vyšlo na 60 lidí na oběd a 85 večer... - to bude šílené. Snažím se "manžílkovi" vysvětlit, že nechci takovouhle mega svatbu,alenedaří se mi to :-(
Odpovědět
Terri: Zvládnete. Já jsem byla na medicíně, tam je to trochu jiné -měli jsme 6 státnic v průběhu celého roku, takže stres po celý rok, člověk se nemohl moc odreagovat. Ty to budeš mít rychleji za sebou a určitě úspěšně.
Odpovědět
:-D to jsem viděla taky - zkus jí vysvětlit, proč jí vedla máma. Protože byla trošku promiskuitní a nevěděla kdo je její otec - proto jí nemohl vést k oltáři. Což si myslím, že opravdu nebude váš případ :-p
Odpovědět
Profilova fotka
konvalilinko já si říkala, že ty budeš kontrolovat v nemocnici :-D a v kterépak jsi? ten muj drahý totiž leží ve Vinohradské.
Odpovědět
xterri: ja mam taky nekdy sto chuti vratit se k puvodnimu planu a vsem poslat pohled:-) Hrozne me to stve ze kvuli jednomu cloveku ( moje rodina cela rekla ze je jim to jedno, ze se se mnou opijou kdykoliv:-D) bude delat svatba pro padesat lidi... Na druhou starnu si rikam ze si to urcite nakonec uzijem a nebudeme litovat, a ze nas v zivote cekaj horsi veci nez veselka:-D
Odpovědět
konvalininka:já jsem na psychologii a už bakalářské státnice mi daly zabrat. Teď se snažím průběžně psát diplomku, ale moc to nestíhám :-| Klobouk dolů před Tvým snoubencem - když si vezmu jak jsem já protivná,když nestíhám a nejde mi to do hlavy, tak to je opravdu hodně dobrá zkouška vztahu.
Odpovědět
U nás by bylo také " slušností" pozvat více hostů, než máme v plánu. Já ale nechci zvát lidi jen ze slušnosti. Ráda bych tam jen ty, kteří se o nás aspoň trošku zajímají.
Odpovědět
sambucca: to určitě, jenom když by to všechno nestálo tolik peněz :-S
Odpovědět
Dujinko- ke mně se snad tvůj přítel ze všeho stresu nedostane. Jsem psychiatr
Odpovědět
Já už mám po vejšce a když se někdo baví o zkouškách, diplomce nebo státnicích jdou na mě mrákoty:-) Ještě že už to mám za sebou! Ale hlavu vzhůru, jsem zářnym příkladem toho že jde vejška přežít!
Odpovědět
konvalininka: Měla jsem stejný plán. Ale neklaplo to. Bohužel v tomle byl i přítel proti mně :-( - taky z jeho strany jde na oběd 41 lidí a z mé jen dvacet...
Odpovědět
konvalininko: Ty jsi psychiatr??? A kde děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D aha
Odpovědět
xterri: no těch peněz je mi po pravdě líto nejvíc. Obracíme každou kačku, jsme těsně po rekonstrukci a přemýšlíme o dětech, a těch x desítek tisíc je prostě šílenost...
Odpovědět
Taky nevím, jestli mi toklapne. Z mé strany určitě přijdou jen nejbližší, ale přítel dostal z aúkol to o Vánocích probrat s rodiči. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Uf
Odpovědět
Profilova fotka
tak já vás opouštím, už sem polospící ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?