Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě asi hotel Na zámečku anebo Letenský zámeček obojí v Praze. Tam by pak přišli všichni na raut a slavit :-)
Odpovědět
Jinak s hudbou já pořád nevím. Nejradši bych nějakovou jazzovou kapelu, ale to by se asi většině nelíbilo a také problém něco podobného sehnat. Tak jsem myslela, že taky vybereme na CD nějaké oblíbené písničky, ale hosti by uvítali živou hudbu. Tak asi něco zkusím sehnat, ale k dechovkám mě nikdo nedonutí. Vrhnu se na to po Vánocích
Odpovědět
jejda, tak to spadám to jinejch finančních pater...
Odpovědět
Dujinka: A nešel by oběd udělat rovnou tam, takhle se Vám to docela prodraží a řidiči budou muset být do přesunu bez alkoholu.
Odpovědět
Profilova fotka
šel, jenže to už si pak říkám, udělat to celé tam :-D a zas zámek je zámek. No musíme tam ještě jednou jet a nějak to vymyslet..s přítelem taky nic není, ten to nechává na mě. Já bych taky nejradši zahradu, kéž bysme nějakou měli..tam bych udělala grilčo, v makru nakoupila a bylo by:)
Odpovědět
hele a co hanavský pavilon na letný?!
Odpovědět
nebo petřínské terasy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo tak ten! ten je drahej jak prase :-D a servis příšernej..bydlíme kousek od něj
Odpovědět
Tak zkusit změnit místo obřadu? V Praze je spousta krásných míst. Kamarádka se třeba vdávala v Gorlice na Vyšehradě a nádhera. Mrkni na svatební album Cell
Odpovědět
Profilova fotka
petřínské terasy taky úžasný, ale to sme prošli, stále vyjde nejlevněji ta Loučeň.
Odpovědět
aha, no ja si ceny radsi jen predstavuju:-) jeste ze mame tu uzasnou obrovskou zahradu na chalupe! Vim moc dobre kolik tim usetrime!
Odpovědět
No jo, šťastlivče :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to tedy jo! Kdybychom neměli chalupu až na Šumavě a nemusela sem řešit rodinné nevole tak bych to udělala tam.. a jela radši za 200tisíc na parádní dovču
Odpovědět
ja vim....
Odpovědět
Odcházím na kutě. Dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všecky, teda tady to zas žije, ale mě se to nechce dočítat :-) jen jsem pochytila něco o Aukru: mno já u toho momentálně sedím a aukruju společenskou hru :-)
Odpovědět
jdu dát vanu.... pa pá
Odpovědět
Profilova fotka
a koukám, že to tu zas žít přestává... mnojo taky půjdu spát, zítra musím cestovat od rána, tak abych to zmákla...
Odpovědět
Ahoj holky, teď zpětně jsem se dostala k vaši vzkazům Moc za ně díky - už jsem si začínala připadat jako mrcha, která nechce dovolit manžílkovi mít rodinu na svatbě :-( Snažím se s ním o tom mluvit, ale vždycky ztroskotáme na jeho "pitomých argumentech" - buď si mám prý já pozvat nějaké kamarády i na oběd, aby se to vyrovnalo (což nechápe, že mi nepřijde vhodné a taky finančně únosné) nebo se urazí a řekne, že tam teda bude mít jen rodiče a bráchu a tím pádem bude zase mojí rodiny jednou tolik. To je asi můj trest za to, že si beru Berana ]-(
Odpovědět
:-D no jo ještě že máte svatbu až v srpnu, do tý doby snad trošku povolí. Já mám Blížence, takže dva chlapi v jednom, taky lahůdka:-)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem dala do alba sebe v satech, jak jsem slibila. jinak ve stredu jsme meli schuzku s fotografem, tak uz mame podepsanou smlouvu. super! :-) ;-)
Odpovědět
lenajs.d: Páni Tobě to sluší x-) - moc krásné jsou ty šatičky a hezky Ti sedí. Budeš krásná nevěsta. Koho vlastně máte jako fotografa?
Odpovědět
xterri, diky moc, potesila jsi me. :-) ;-) mame Radima Horáka z Bílovce :-) ;-)
Odpovědět
Ten má zajímavé fotky - někter docelanetradiční - hlavně ty upravované v některém z photoshopů. A není ani extra drahý ;-) Přijde mi, že oproti všem, co si tadypíšeme nemám ještě nic zařízeného :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,chtěla bych se zeptat na takový stupidní dotaz,na které ruce se nosí zásnubní prstýnek?Ve filmech je to pokaždé jinak a nechci dopadnout ajko má známá,která ho raději nenosí vůbec...na levé a po svatbě na pravé nebo jak?Děkuji za odpověď. Alča
Odpovědět
Profilova fotka
na levé, ale třeba já sem dostala jemný vkusný briliant, takže si k tomu vyberu i obyčejný snubák abych mohla nosit oba na jednom prstě a nemusela se zásnubního vzdát. :-D
Odpovědět
Určitě na levé, jak už psala Dujinka. Ale třeba já si zásnubní prstýnek po svatbě přehodím na pravou ruku - nechci se ho vzdát a dva na jednom pstě se mi moc nelíbí 8-)
Odpovědět
na levem prstenicku a vzhledem k tomu, ze muj zasnubni je trosku vetsi, presunu ho na levy prostrednicek, takze je budu mit oba na leve :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky,muzu se k vam pridat do diskuze? Konecne mam trochu cas se pustit do planovani,ale jak to tu procitam,tak mi prijde,ze proti vam jsem fakt pozadu :-) svatbu mame 29.srpna ve 14h v Hradci Kralove. To je ale jedine,co mame zajistene :-) zatim ;-)
Odpovědět
Ahojky Holky ty 24:12.08 pod stromčkem jsem byla požádana o ruku a dneska jsme vybrali datum 1.8.09 u nas v Příboře i když strašna radnice ale je to kousek od baraku chtěli jsme v Rožnově ve skanzenu ale datum je zabran na akci tak nic tak nakonec to vyhral Příbor a aspon můžou přijít všichni mi přátele se podívat a popřát ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?