Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
xterri: ahojda:)já mám taky šatky koupené a doma ve skříni - od millybridal ;-) za pár korun a po svatbě když je prodám tak to bude úplně supr páč se náklady vrátí :-D a jaké šatky sis od něj objednala???
Odpovědět
dujinka: toho se bojím taky, ne teda že se mi přestanou líbit, ale že třeba objevím ještě krásnější :-N luphen: přesně to plánuji taky :-) s tím nákupem přes e-bay mi pomáhá artichoke. Už tam pomáhala kupovat hafo šatů holkám tady z BRMS, takže ví od koho jsou šatičky pěkné :-) budu mít tyhle: http://www.maggiesottero.com/dress.as...
Odpovědět
Profilova fotka
xterri: ty jsou nádherný, kolik stojí proboha? a co když ti nebudou?
Odpovědět
no tohle jsou origoš stránky té návrhářky - za to bych dala majlant :-N Když si je koupím přes e-bay (neorigoš), tak jim pošlu míry a oni je ušijí přímo na mě :-D a bude mě to stát cca 4000-5000,- 8-)
Odpovědět
Dujinko: Není zač. Xterri: Tyhle šatičky jsem si zkoušela, ale na mě byly až moc honosné a taky docela těžké. Tak snad se Asapovi vydaří. Většinou si ho holky chválí, ale taky dost píší, že šaty s výšivkou jsou u něj docela risk
Odpovědět
konvalinka: risk? jako že se mu moc nedaří?
Odpovědět
No že to není tak kvalitní. Podívej se na tento odkaz: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Najdeš zde srovnání šatů originálů a šatů od Asapa. Jsou tam i ty tvé, ikdyž pod jiným jménem
Odpovědět
Pod jménem Ayersa
Odpovědět
Jéé to je super, děkuju :-) No je fakt, že se to od obrázu trošku liší, ale on je dost rozdíl mezi tou modelkou a slečnou co pózuje v šatech od asapa. A taky pod tím nemá žádnou spodnici. Já jsem docela vysoká a štíhlá, tak doufám že by to mohlo dopadnout dobře.
Odpovědět
To máš určitě pravdu, tobě budou slušet víc
Odpovědět
Tak to si asi myslí každá nevěsta, viď :-N I to, jak se bude lišit jeho provedení od originálu je důvodem proč si ty šaty objednávám už teď. Přinejhorším je prodám a koupím si jiné nebo si je někde půjčí.
Odpovědět
Já to myslela vážně. Nemyslím to špatně, ale slečna měla volit jiný typ šatů. S tím brzkým objednáním máš pravdu, ale snad už nebudeš muset shánět nějaké jiné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jediné co mi trošku vadí na těch jeho šatech je, že třeba tyhle moje jsou korzet a zvlášť sunkě a on to šije celé v kuse - což bych nechtěla. Zkusím to přes artychoke nějak vykomunikovat - ale pochybuju, že se ze mě a mých požadavků nějaký asap postaví na hlavu :-D
Odpovědět
Za zkoušku nic nedáš. Určitě pak dej vědět, taky jsem trošku nahlodaná, ale přítel si nepřeje, abych si od něj objednala
Odpovědět
Proč si to nepřeje?
Odpovědět
Vy někdo vybíráte šaty dohromady s přítelem?!
Odpovědět
sambucca: topodle mě bylo myšleno jinak ;-) pochybuji, že by šel někdo vybírat šaty spřítelem, i když některé nevěsty nejsou tak pověrčivé jak my :-D
Odpovědět
Už jsem zpět, musela jsem zkontrolovat oddělení. Ne, ne šatky nevybírám s přítelem. Jen mě zná a nechce, abych pak na těch objednaných šatkách něco objevila a pak si zašla půjčit někam jiný
Odpovědět
Jinak ale dnes už poměrně dost nevěst vybírá šaty se svou drahou polovičkou. Já jsem svému příteli také před svou volbou ukázala spousty různých obrázků na netu, abych zjistila, co se mu líbí. Ale on je ještě náročnější než ženská a nic ho nijak neoslovilo. Tak jsem vybrala jen a jen podle sebe a samozřejmě svědkyně, družiček
Odpovědět
Jéé tak to jsme asi podobné povahy konvalininko :-D
Odpovědět
:-) to chápu, myslim že jsem docela flegmatik ale výběr šatů je pořádná fuška, to Vám teda povim! No asi to nejdůležitější ze svatby, tak nějak to cítím. Hrozně bych se chtěla líbit, jako asi my všechny ;-) A taky to nestojí zrovna málo, takže strefit se vedle se nevyplácí. Nechci si šaty půjčovat ale nechat ušít, a to je fakt těžký když jsem ty šaty viděla jen na obrázku...
Odpovědět
Kde vlastně máte kdo svatbu "srpnové holčiny"? ;-)
Odpovědět
Sambucca: A zkusila ses podívat, jestli ty šatky někde nepůjčují, že by sis je zašla vyzkoušet, než si je necháš šít?
Odpovědět
Na zahradě naší chalupy:-) Ona ta zahrada je dost veliká (cca 2 hektary), s dvěmy rabníčky a vyhlídkou na řeku, myslim že jsem si lepší místo nemohla přát! Proto hledám šaty spíš letní a ne tak pompézní, něco bez korzetu, volánků a spodničky. Budeme péct prasátko a tancovat do rána:-)
Odpovědět
Já ji mám na zámku Manětín ( sever Plzně). Je tam krásně a hlavně se nemusím stresovat, že v případě špatného počasí nebudou hezké fotky. Jsou tam úžasné exteriéry i interiéry
Odpovědět
Na tak velké zahradě bych se taky nebála, určitě to bude fajn
Odpovědět
Tam to znám! Krásné místo - jezdili jsme nedaleko na koně - Rabštejn nad Střelou. V Manětíně na zámku úžasně vaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem příteli nenápadně podsunula několik fotek abych zjistila jestli sem nešlápla uplně vedle :-D ale snad se nemýlím a máme stejný vkus.. já spíš přemýšlím, jak to udělat aby mě viděl až opravdu přicházející v uličce :-)
Odpovědět
kovalilinka: když já ještě nemám vybráno.... každou chvilku tu najdu u někoho v albu nebo na netu ty pravý:-) ale myslim že je ještě čas, budu vybírat a přebírat a tak v polovině února se rozhoupu a prostě ukážu prstem na jedny. Snad.... :-)
Odpovědět
To máte super a hlavně že je to dá se říct doma - někde, kde to znáš a máš to tam ráda. To je hrozně fajn.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?