Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

11. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 317 příspěvků a 1 album. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
Registrovala se 2. března 2007 na beremese.cz. Přidala 317 příspěvků a 1 album. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj všechny, po delší době jsem zase zde, protože to moc na svatbu nevypadalo... doufám, že je to ale už zažehnaný, akorát o tej svatbě se u nás nějak přestalo mluvit... takže zařízené není vůůbec nic, i když přemýšlím o šatech, nemáte někdo zkušenosti se salony v pardubicích a okolí? jezdím tam do školy a mám pár hodin volno, tak bych někam zašla zkoušet...
11. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marikka001
1
Registrovala se 20. října 2008 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
marikka001
1
Registrovala se 20. října 2008 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj eponinne,

no tedy, to ani neříkej emoticon Máte krásný datum!! Jen začni zařizovat, mě to povídej, my měli termín 8/8 2009 a pořád jsme měli čas zavolat kvůli datumu na hostinu, i když jsme tam už byli a dnes tam volám a oni mají plno, takže jsme kvůli tomu změnili termín a to už mám na 8/8 zařízenýho fotografa, kameramana, dj a hlavně termín ve Viničním altánu emoticon

No fotograf nás vezme, bude mít ten den dvě svatby, jedna bude před námi, ale stačí to. Kameraman zatím ještě neodpověděl a dj taky ne...

Pořád se mi všichni smáli, jak je na všechno dost času, proč tak řeším, ale když jsem například sháněla fotografa, tak mi 4 už odepsali, že tenhle termín už nemají :(

NO, takže u nás změna největší, svatba nebude 8/8 , ale 22/8 2009 emoticon emoticon No, to bychom ani my nebyli, kdyby se něco podobnýho u nás nestalo emoticon

Jinak mám už asi jasno v šatech, nechám je šít u Asapa přes Arti, pokusím se hodit fotečky do albíčka. Vybrali jsme současně už i konečně šatky pro družičky, budou mít úplně stejné a v barvě do svatby - rudé červené. Taky hodím fotečku.

HOdím tam fotečky mých původních šatiček, z kterých jsem byla unešená, několik návrhářek mi to rozmluvilo, že se hodí spíš na zámek nebo do kostela, protože jsou hodně honosné, že se v tom ani nebudu moct hýbat, tak jsem od nich opustila - ale i z toho důvodu, že mi jedna návrhářka řekla, že by byl problem asi v korzetu, kvůli těm kosticím, které jsou v něm všude... při sezení a tak... NO a ty druhé co jsem tam dala ty krátké, jsou hodně extravagantní, asi bych se v nich necítila úplně nejlíp, kdybych viděla ty pohledy staroušků, že je pohoršuji emoticon

no a pak tam mám ještě jedny červené, to byla původní verze. Tak to je pro inspiraci, nakonec mě tak uchvátily nejvíc tyhle, jsou jednoduché, přesto neobyčejné, mají šmrnc díky těm kamínkům, nejsou nudné, přesto jsou takové jemňounké emoticon Zkrátka mají šťávu emoticon

Tak uvidíme, co bude nebo nebude emoticon

Tak přeji klidnější zbytek dne všem, ne takový zmatky, jako jsem dne měla já emoticon
11. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
 mariko, mas pravdu, je to silene, clovek mysli, ze do srpna casu dost a pak se trepe, aby na nej zbyl termin. proste je zadany mesic, to jo. ja si termin rezervovala predbezne uz nekdy zacatkem zari, hned jak jsme sebyli podivat na zamku v kunine a ja okamzite vedela, ze to musi byt tam. no a vzhledem k tomu, ze terminy schvalovali az v rijnu, jen jsem doufala, ze nam bude vyhovovat. a nastesti jo a tim, ze jsem byla prvni, mohla jsem si i zvolit cas. den po oznameni terminu byl plny!!! a hostinu jsme zamluvili taky hned. myslim, ze to jsou ty nejdulezitejsi veci, proste at mame klid. ted budu resit saty. a o asapovi velice uvazuji, jen porad ne a ne najit ty prave. no uvidime emoticon emoticon
11. lis 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
 marikka001: mno panejo, já přemejšlím, že si o víkendu prostě sedneme a já se ho an férovku zeptám, co tedy ta naše svatba, esli bude nebo ne. I kldyž včera povídal mojí kamarádce, že buďto si mě vezme nebo se rozejdem, že nic mezi tím neexistuje emoticon
já myslím, že stejně jako letos bude i příští rok 8/8 žádaný datum, zvlášť když je to sobota..
a o šatech u Asapa jsem taky přemejšlela, ale pořád se bojím, že mi nebudou a taky si říkám, co pak s nima, jestli to nejsou zbytečně vyhozený peníze na šaty kvůli jednomu dni... emoticon
12. lis 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
coccinellka
1
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 843 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
coccinellka
1
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 843 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 tedy tady to upadá ta diskuze, měli bysme se polepšit....srpen přece neni horší než červenec,nebo snad jo? emoticon
14. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ratatooy (33 r.)
1
Registrovala se 5. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 96 příspěvků a 3 alba. Má 32 přátel. Třebíč, Region Třebíč.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    V třebíči, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
ratatooy (33 r.)
1
Registrovala se 5. března 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 96 příspěvků a 3 alba. Má 32 přátel. Třebíč, Region Třebíč.
    V třebíči, Region Třebíč
 marikka001 a co když si ty šaty objednám a oni mi nebudou sedet.
15. lis 2008 v 15:55  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lollia
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 705 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lollia
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 705 příspěvků. Má 5 přátel.
 Vy mě ale děsíte s přípravami - přítel už mi říkal, nechoď sem, ony tě dočista zblbnou emoticon. Ale jak vidím, měli bychom si pohnout. Příští týden jdeme kvůli obřadu, ještě vyberu fotografa a do konce roku mám vystaráno - zbytek už je podružný.
17. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
montonik (32 r.)
5
Registrovala se 9. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2009
    Praze, na Chodovské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
montonik (32 r.)
5
Registrovala se 9. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 28. srpna 2009
    Praze, na Chodovské tvrzi, Region Praha
 Chci se zeptat, jak dlouho před svatbou jít na matriku? A jak to je, musim si nejdříve domluvit místo, kde to chci a pak jít na tu matriku? Plánujem svatbu taky v srpnu 2009, tak nevim, jestli už to začít zařizovat? A taky furt váháme nad místem, tak kdybyste měl někdo info o nějakém pěkném místečku v Praze emoticon
18. lis 2008 v 09:54  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 montonik, my musime na matriku uz ted v listopadu, ale nevim, jak je to v praze. pani, co zarizuje ten obrad uz nam poslala mail, at za ni prijedeme a vse vyridime. ale asi to zalezi, jak je ten terminy a misto zadany, my to mame zarezervovane uz dlouho. nejdriv zarezervujes a pak jdes teprv na matriku. aspon my to tak mame.
18. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj všechny, tak jsem se rozhodla, že udělám něco pro sebe a svatbu a půjdu si vyzkoušet pár šatů, vy co už to máte za sebou: jak na Vás v salonech koukaly? bojím se, že mě vykopnou, že mám ještě dost času... emoticon
18. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ratatooy (33 r.)
1
    V třebíči, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
ratatooy (33 r.)
1
    V třebíči, Region Třebíč
 eponinne ja jsem šla šaty vybírat skoro rok dopředu jen abych věděla co mají a co se mi bude líbit,abych měla čas hledat kdyžtak dál.vybrala jsem a zamluvit si je teprve půjdu.ale nechci aby se mi stalo to co plno nevěstám že měli vybráno a když přišli šaty už měl někdo jiný,
22. lis 2008 ve 13:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
Registrovala se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků. Má 111 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
Registrovala se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků. Má 111 přátel. Region Praha - západ.
 ahoj holky, diskuzí není nikdy dost emoticon my jsme původně chtěli také 8.8., ale kvůli fotografce Zuzaně Scharf je datum 29.8 na zámku Loučeň, už měla totiž plno. Taky si myslím, že 8.8 bude populární a nerada bych měla svatební den jak na běžícím pásu emoticon

montonik: pěkné místo v Praze je hotel na zámečku v Uhříněvsi, to byl náš původní plán emoticon
22. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eponinne
  • Neví, kdy bude svatba
 ratatooy: to je právě docela riziko, mno tak já to půjdu zkusit a doufám, že mě nikde nevyrazej, že mám ještě dost času,..

dujinka: a co to, že jste se rozhodli pro Loučeň? emoticon
24. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
Registrovala se 27. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 598 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
Registrovala se 27. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 598 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojda...

koukám že tohle téma není z těch nejnavštěvovanějších emoticon

ratatooy: já byla zkoušet šaty v říjnu a od nikud mě nevyhodili!! jen všude říkali ať přijdu ještě po novém roce, že budou mít nové kolekce emoticon
10. pro 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 no jo holky, fakt upadame. tak honem piste, co je u vas noveho. ja mam za sebou prvni zkouseni, na druhe jdu ted v patek. uz jsme se byli nahlasit na matrice, zaplatili jsme poplatek a mame povoleni, hura hura. pristi tyden mame sraz s fotografem, uz mame zamluvenou kapelu, ale nejvetsi orisek fakt budou ty saty emoticon emoticon
10. pro 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
justyna1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 1 album. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
justyna1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků a 1 album. Region Beroun.
 Ahoj holky. My mame termin 1.8.2009. Satu se tak nejak ani nebojim, ale nejvice strachu mam z ucesu.. emoticon emoticon
10. pro 2008 ve 20:28  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luphen
  • Neví, kdy bude svatba
 tak já šaty už mám doma..jen pak projdou pár úpravama - všití košíčků, poutko na vlečku a možná i zúžení....

jinak účes plánuju jen rozpuštěné vlasy s čelenkou - nějak to nehrotím emoticon
10. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronick
Registrovala se 11. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 18. dubna 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
veronick
Registrovala se 11. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 18. dubna 2009
    Region Praha
 Ahoj holky, už sháníte někoho na líčení, já teď asi začnu. Zkusím pár vizážistek a uvidím. Nebo máte některá tip na někoho dobrého?
11. pro 2008 ve 22:16  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
justyna1
fotoportrét
fotoportrét
justyna1
 Ahoj. No co se tyce liceni, tak si myslim, ze se nalicim sama, protoze par holek uz me licilo a nikdy se mi to nelibilo emoticon
12. pro 2008 ve 13:59  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 ahoj holky, tak ja si vcera zarezervovala saty, byla to laska na prvni pohled, proste uzasne - san patrick bonaire - takze jsem se zase posunula dal a vim, ze svatba bude kremovo-vinova, saty jsou kremove a cervena tam proste musi byt. co se tyce ucesu, tak o ten strach vubec nemam, mam vybornou kadernici, ktera zvladne uplne vsechno a zna me uz dlouho, takze ji naprosto duveruju. co se tyce liceni, tak tam zapracuje asi segra, je tanecnice a na souteze se lici sama a umi to fakt perfektne, popr. jeji kamoska, ktera je kosmeticka a vizazistka. emoticon emoticon
13. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
 čau holky, tak sem si myslela jak budu nešťastná, že nenajdu šaty, co se mi budou líbit na mě emoticon
no a já je vybrala hned v prvním salonu emoticon jen co sem je oblékla sem věděla, že to je přesně to co sem si přála.. nejsou těžké, ale pohodlné na zámek jako dělané..jen ta cena emoticon sem byla trochu v šoku 15500,- půjčovné

eponnine: pro Loučeň? no je to tam krásný, takový přírodní emoticon nádherný park, jen trochu hýbou s cenami a to se mi moc nelíbí emoticon
a mě nevyrazili ze salonu, naopak říkali, že v lednu a únoru je pak nával větší, tak sem měla klídek
13. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sambucca
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1152 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sambucca
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1152 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ajajaj... začínám bejt nervózní, kromě místa, termínu a příslibu rodinného přítele že nás oddá nemáme vůbec nic.... šaty pořád vybírám přebírám, vim že si je nechci půjčovat ale ušít (líbí se mi obyčejné, bez korzetu, spodnic a volánků). Asi už je nejvyšší čas?!
13. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 dujinka. ja mam taky svatbu na zamku, tak jsem hledala neco princeznovskeho, ale zase ne moc, puvodne jsem si myslela, ze budu mit neco civilnejsiho, ale nakonec jsem zjistila, ze i ty princeznovske mi slusi. takze to vyhraly saticky se zapinanim za krk a ne klasicke korzetovky. chtela jsem se aspon trochu lisit. a pujcovne? 11 000,- ale zato servis v salonu uzasny. a je to jednou za zivot, ne? emoticon emoticon
13. pro 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konvalininka
1
Registrovala se 11. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 386 příspěvků. Má 18 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
konvalininka
1
Registrovala se 11. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 386 příspěvků. Má 18 přátel.
 Milé budoucí nevěsty, tímto bych ráda zvýšila počet srpnových nevěst. emoticon
Dujinka: Vybrala sis šatky moc hezké, nová kolekce- proo taková cena. Chtěla jsem si je také vyzkoušet, ale potřebuju velikost 24 a tu tam neměli.
13. pro 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konvalininka
1
fotoportrét
fotoportrét
konvalininka
1
 Teda velikost 34, překlep
13. pro 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
 já si říkala emoticon no mě z nich 34 udělají. Tohle jsou 36. A nevíte někdo jak se jmenujou?
Já vlastně ani nevim co mam za šaty emoticon

lenajs: ty korzetové ti ale fakt sluší! A ty co sis vybrala foto, kde je máš na sobě v albu nemáš? emoticon
já taky zkoušela různé ale vypadala sem jak barbie nebo divná princezna emoticon
13. pro 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 dujinka, bohuzel mi nedovolili fotit, ale jdu tam znovu v patek zaplatit zalahu a tak do nich jeste vklouznu a udelam par fotek a dam je tady. u tech bilych byl problem, ze me byly uzke pres hrudnik, tak tak jsem je zapla a moc jsem se v nich necitila. byly krasne, ale nemely ani zapinatko na vlecku. sice pujcovne 4000,- byl to takovy mensi salon s par satama, ale nakonec jsem vsadila na kvalitu a sluzby, byt vyssi cenu. jenze ty saty san patrick, to jsem okamzite vedela, ze je to ono a i ta smetanova mi proste sedela vic. ty mas saty jake znacky? mam pocit, ze uz jsem je taky nekde videla emoticon emoticon
14. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konvalininka
1
fotoportrét
fotoportrét
konvalininka
1
 Dujinka: Tvé šatky se jmenují Rizo a jsou z kolekce Pronovias 2009.
Lenajs: To je hloupé, že tě nenechali se vyfotit. Na fotografii vypadají často šaty jinak než ve skutečnosti a je důležité vybírat i podle toho. Neprofesionální
14. pro 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xterri
1
Registrovala se 10. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
xterri
1
Registrovala se 10. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků.
 Ahoj holky,přidávám se k vám srpnovým nevěstám emoticon
My budeme mít s přítele svatbu 15.8.2009 na Štiříně.
Šaty si budu objednávat přes e-bay a pak je prodám. Ségra to loni udělala stejně a mohla si odškrtnout cca 6000,- z nákladů na svatbu. Což se docela hodí emoticon
14. pro 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
 konvalinko děkujuuu, to si mi udělala radost!emoticon konečně vím co budu mít. V tom salonu, je mají pod jinými jmény, tak to prodavačka nevěděla.

holky já se jen bojím, co když se mi do léta přestanou líbit emoticon
a Lenajs ty je určitě vyfoť, my s mamkou fotili všechny a ty co se mi líbily mi byly také malé přes hrudník a fakt bych v nich celý den nesměla dýchat emoticon
14. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš