Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: jdou skvěle :) Dneska nám přibyl jeden nový host (jsem moc ráda) a jdu dneska se svědkyní nadepisovat jmenovky. Už je vlastně všechno tak nějak hotovo...jen vytisknout men ua nápoják, ale možná se na to vyprdnu :-N Jsem nějaká líná :-)
Odpovědět
ifoun: já jsem taky trochu zlenivěla, naštěstí ty moje dekorační věci mě baví...dneska se chystám na věnec na dveře :-) nám zase dva hosté ubyli (musí na pohřeb :-(), ale snad se nám zase vrátí... mám hotové noviny, jen čekám na barvu do tiskárny, snad to dobe dopadne... :-) a nechala jsem si udělat knihu hostů od jedné moc šikovné holčiny, dnes mi mají přijít fotky na schválení, tak se moc těším...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera večer udělala nápoják a jídelák + organizační plán pro hosty. Dneska mě čeká sepisování velmi podrobného organizačního plánu pro lidi, co mi budou pomáhat. Předpokládám, že to bude mnohem větší opruz:o/ taky jsme začli sepisovat seznam věcí, které musíme v pátek odvézt z Prahy do KH a už máme dva sloupečky:o) catry: pokud budu mít kytky z gerber, tak mě kytka pro nevěstu, dvě pro maminky, pro svědkyni a dvě malé pro družičky vyjdou asi na 3 tisíce. Pokud bude z jiřin, tak netuším:o)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem se konecne dokopala k nazdobeni lopatky se smetackem, dodelala jsem vsechny vyvazky (mam jich 120!), upravila si podvazek... jeste musim dosit ty puntikate saty na prevleceni :-D a zitra po obede tradaaaaaa na misto cinu 8-)
Odpovědět
á ještě nemám podvazek.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mai, jestli podvazek chceš, tak je nejvyšší čas si ho pořídit... Nemáš kolem sebe nějakou nedávnou nevěstu, tkerá má podvazek doma a půjčila by ti ho (tím bys měla vyřešenu půjčenou věc).. Holky dodržujete něco modré, nové, staré a půjčené?:o)) Já jo. To půjčené mi dalo zabrat, p rotože uz jsem byla kompletní a nevěděla, co si půjčit.. nakonec mi švagrová půjčila vlásenky, tak si je nechám bodnout do účesu:o))
Odpovědět
civet: a co šaty? ty máš přece půjčené:-) já to taky řeším..ale spoléhala jsem na modrý podvazek, stále doufám, že ho doveze svědková...přinejhorším vyšlu někoho v sobotu ráno do svatebního salonu :-) u nás je jen jeden, tak snad tam bude...
Odpovědět
ahojky! Civ: jé díky, žes to tady připomněla. Musím to vyšpekulovat. Ještě jsem slyšela, že by mělo být něco půjčeného především od veselého člověka ;-) ..... já mám modrý podvazek, nové šaty+boty, ještě musím pořešit staré (netuším, co by se tak dalo)... půjčené možná budu mít naušnice...
Odpovědět
Profilova fotka
No, staré jsou vlásenky (určo už je kadeřnice někdy použila), zároveň jsou půjčené a kadeřnice je velmi veselá, takže je to oka. Nové budou šaty, závoj a šperky, šperky jsou zároveň darované. Podvazek je sice spíš fialový, ale část je "namodralá", tak to musí stačit :-D Kdybych měla dodržovat všechny tyto zvyky, tak jdu ověšená jak vánoční stromeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mai: půjčené šaty z půjčovny se nepočítají, ty jsou pronajaté:o)) Já jsem někde četla, ž e půjčená věc by měla být od štastně vdané ženy (že tím přenese to štěstí na novomanžele). Starého by mělo být něco velmi starého, od moudré ženy.... toť teorie:o)) Každý ať to samožřejmě bere podle vlastního uvážení:o)) Já mám nových věcí docela dost - spodní prádlo, boty, závoj a bižuterii, půjčené mám ty vlásenky od svojí švagrové, která má, myslím, s mým bratrem velmi spokojené a šťastné manželství, starý budu mít svůj zásnubák (není od moudré staré ženy, ale pan zlatník i můj snoubenec jsou oba moudří muži, tak to snad stačí:o)), modrá je mašlička na podvazku:o)) jinak mai, já jsem jinde na diskuzi byla poučena, že ne vždy je modrý podvazek v salonech dostatkové zboží, tak si možná do toho salonu předběžně zavolej, jestli tam nějaké podvazky mají a jestli je vůbec prodávají...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak, já mám nové spodní prádlo, bižu, punčošky, staré budu mít botky (moudrá snad jsem, jestli jsou velmi staré, to je na úhlu pohledu, ale 3 roky by jako stáří měly stačit :) ), půjčený budu mít pléd od svědkyně ... v manželství snad šťastná je :), modrý bude podvazek, ten bych měla dostat s šatama ze salonu jako dárek ... Ještě by mělo být něco darovaného, tak to mám ten podvazek a ještě bižu ... Jinak já dnes konečně dodělala jmenovky a poslal zasedaci pořádek do restaurace a ještě potřebuju něco udělat se stuhou na ženichovo auto.A pak taky připravit svateb.noviny na vytisknutí ... nakonec jsem je tak skrouhla, že mají jen 4 strany :) ... ale zase jsou tam jen informace o nás, o tom dni a ne žádné vtipy apod. ...
Odpovědět
Profilova fotka
tradáááááá, šatky došity, stejně tak zlatá kravatka pro ženicha :-D jdu se nabambulit dobrotama k babičce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky, já to asi řešit nebudu. My se s Pajou tak pohádali kvůli špačkovi, etiketě a zasedacím pořádku...:-) už se mi zase nechce plánovat..nějak ten podvazek dopadne...vždyť na tom ta svatba nestojí :-)) krásný večer dámy
Odpovědět
Profilova fotka
he he.. tak kvůli zasedacímu pořádku jsem se včera taky dohadovali. Já ho sestavila už týden nazpět a včera se přítel ozval, že by to udělal jinak.. tak jsem mu ten excel, ve kterým to píšu, poslala se slovy "tak si to vymysli jak chceš". Zatím nic lepšího nevymyslel:o))) A dneska mi přišel domů s tím, že si z líbánek bude asi muset "odskočit" na jednu aktivitu. Zpívá totiž v pěveckém sboru, my jedeme na líbánky do Rajeckých Teplic (od úterý do nedelě) a on by potřeboval v sobotu být tak na hodinku v Ostravě. Že prý se bez něj pánové neobejdou.. No docela mě to nakrklo. Kdyby šlo o jakoukoliv dovolenou.. ale líbánky?:o( No co můžu dělat, zakázat mu to nemůžu (a ani nechci), ale mrzí mě to. Mi chlapec zaplatí odpoledne plné masáží a koupelí, abych netrpěla jeho nepřítomností:o))
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: kvůli etiketě? Není to šumák? Teda mně se to říká, já ho prostě napsala a šmitec 8-) Ale už mám jmenovky a nové vázy na stůl (dalších 800 v kelu, co se dá dělat...) a podruhé solárko, asi se těch proužků nezbavím, holt budu jak zebra... A zítra pro šaty, bojím se, ale moc těším x-)
Odpovědět
ifoun: prý není :-)) ale už se omluvil a ze solárka si nic nedělej, mi taky proužky nezmizely úplně, i když jsem snědší teda...zítra to zkusím naposled. :-) holky, jinak pokračujeme hezky, právě mi přítel poslal sestříhaný podkres na obřad a jsem moc spokojená. Ale zbytek napřipravovaných věcí tu asi nafotit nestihnu, tak aspoň dva úlovky z poslední doby :-)..
Odpovědět
Profilova fotka
mai: ty perníčky jsou moc hezké:o) A na knihu říkám ještě jednou - nádhera! Vkusné, decentní a něžné. A líbí se mi, jak to datum vypadá krásně, když je takhle napsané :-p
Odpovědět
civet: DĚKUJI MOC!! :-) to datum chválí všichni, přitom u nás to vážně nebyl záměr :-))
Odpovědět
Profilova fotka
fakt ne? U mě to totiž záměr byl. Já jsem magor do čísel (nemyslím numerologii, spíš si ráda hraju s číslama, přehazuju a tak) a termín svatby jsem se snažila vybrat tak, aby byl hezkej:o) Ideálně, aby v něm bylo číslo 20 (20. jsem se narodila a 20. mám svátek) a aby to bylo na podzim (kvůli barevnýmu listí). A nakonec jsem vyspekulovala 2.10. - 2*10=20, takže jsem si splnila obě podmínky. A navíc to ještě hezky vypadá s letošním rokem. Jsem prostě detailistka a ono se to odráží i na tom výběru data:o)
Odpovědět
civet: ty jsi blázínek :-)) ale dobře tak, aspoň budeš spokojená a manžel si to má větší šanci zapamatovat. :-)) A ten můj taky!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on si to snad zapamatuje.. Dneska má narozeniny a říkal, že si vždycky když bude dostávat dárky vzpomene, že za 4 dny budeme mít výročí, prý jsem to vymyslela moc dobře:o)) Až na to, že jsem při vymýšlení data svatby totálně zapomněla na to, že má přítel 4 dny před tím narozeniny :-D . nakonec nám termín vyšel přesně 300 dní po žádosti o ruku (ale to je vážně náhoda:o)). A to ještě nevíš, že si pravidelně počítám, kolik dní se známe a slavíme takový výročí jako 1000 dní spolu a tak 8-) . no říkám, jsem magor, ale přítel mě kvůli takovejm věcem miluje (teda aspoň v to doufám, že mě miluje proto a ne přesto:o))
Odpovědět
civet: :-) to je krásné :-) Já na počítání nikdy nebyla, ale kapacitu an důležitá data máme, tak aspoň tak. :-D Tak že mu taky přeju všechno nejlepší. Už jen čtyři dny, to je sranda..letí to teda šíleně
Odpovědět
Dobre rano, nevesty ;-) dlouho se to pouzivat nebude moct, to osloveni...vzdyt za par dni bude vetsina pouzivat osloveni: mlada pani :-) ja teda ted nepohla s nicim...ale uz nam dosel navrh na oznameni a dneska se bude tisknou...no, je to proste nadherne...mazec...jsem z toho uplne unesena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tři dny a bude za mě vdaná paní. Divný pocit... Včera před usnutím jsme koukali na prsteny a smáli se jak sluníčka na hnůj, že už v sobotu je nasadíme a budeme nosit už furt:o) Včera večer jsem dala dohromady organizační plán, dneska ho musím ještě rozeslat dotčeným osobám, aby věděli, že budou pomáhat:o)) a pak už jen dva dny volna a už to bude... If, ty máš jen dva dny, tak doufám, že je u vás pohodička:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jojo, u nás pohodička. Přemýšlím, že bych měla koupit bílý deštník a něco na sezení na focení, protože zem teda rozhodně neuschne... Dneska jdu změnit kytky na stůl, koupila jsem ty nové vázy, aby zůstaly hortenzie. A taky si jdu dneka pro šaty x-) Jo a máme světla v obyváku, kuchyni a na schodišti, dneska nám dojde švagr domontovat zbytek (chodba, záchod, pracovna), takže slib, že světla stihnem do svatby, snad dodržíme :-D Btw: berete pánům náhradní košili?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a teda už můžu říkat "pozítří", trošku mě to děsí, ale nervozita nějak zmizela, už se jen těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
if, my náhradní košili mít nebudeme, bude mít půjčenou frakovou (aby se to hodilo do žaketu), dvě půjčovat nebudeme. Každopádně ráno, až já budu u kosmetičky, tak přítel bude vítat hosty a bude na sobě mít oblekový kalhoty a nějakou ležérnější košili (do svatebního se obleče později), takže něco na převlečení v nouzi mít bude. Ale jestli se bude muset převlíknout, tak půjde ze svatebního ohozu do normálního (ale pořád relativně dost formálního). A ty světla chválím:o) My byt ani auto nestihli, jsme holt socky :-D Deštník beru svůj velkej barevnej, co mám už asi 7 let. A doufám, že si všichni přivezou deštníky, aby tím odehnali všechny mraky a vůbec nepršelo:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: no, srovnávat byt a světla je docela masakr :-D My už je hlavně kupovali a montovali přes dva roky, ze stropu furt černé kabely s žárovkama, na fotkách by to bylo hodně romantické :-D Hmm, tak já kdyžtak koupím nějaký obyš deštník, máme doma jen skládací, to nic moc... Sice t vypadá, že pršet moc nebude, ale mrholit občas může... ale teda kosa asi bude parádní. Se budu muset halit do králíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já vím, že koupě bytu a montáž světel je nesrovnatelná věc:o) Ale fakt, že jsem to chtěla stihnout DO svatby stejně jako ty ty světla, je porovnatelný:o)) Bílej deštník na svatbě má každá, já chci barevnej, navíc ho mám doma a je to správně veselý - něco takovýho http://s3.amazonaws.com/pixmac-previe... . A i když pršet nebude, kdo říká, že ho na fotkách mít nemůžete:o))) Na zimu mám půjčený to bolerko a ještě beru pašmínu. Sice je fialová, což se mi na mou podzimně laděnou svatbu nehodí, ale prdím na to, hlavně že zahřeje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak to jo, ale tak uspěchat byt je opruz, ne? My máme sice taky koupené jedno světlo navíc, ale to nám snad vezmou zpátky (i když jsme kupovali levné v Bauhausu, stejně je to celkově palba). Deštník vypadá vesele, já bych nejradši fialový, ale tak uvidím, jestli něco někde potkám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?