Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
@samikri proč se ptáš, máš pocit, že ti jich dala Zuzana málo? My jí měli celý den, na DVD jich předala cca 350 (v ceníku měla 300-350 fotek, říkala, že u nás bylo hodně co fotit, tak proto jich je tolik), vytištěných nevím přesně, ale odpovídalo to opět tomu, co měla v ceníku na loňský rok. Určitě máme 3 zvětšeniny (18*21 cm) a tak 150 vytištěných ve formátu 15*18 (ale nechci kecat, nemám je u sebe, takže je nemůžu přepočítat). A ukážeš nám nějaké fotky z vaší svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Štědrý den jsem si moc užila ... byli to naše první společné Vánoce Ještě ten večer jsme jeli k rodičům do Plzně, pak k tetě a na půlnoční... Bylo to krásné. 1. svátek vánoční jsme byli u babičky, pak do Prahy k rodičům a nakonec ještě za kamarády na Mělník. Vrátili jsme se včera večer a jsem ráda, že jsem doma v teplíčku ... Už mám konečně narovnané fotky v albu a moc ráda si je prohlížím ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hani811 jak jste prosímtě dostali tu fotoknihu na web? Jsem asi slepá, ale nemůžu to v tom SW od Fotolabu najít:o/
Odpovědět
Profilova fotka
@civet Ono je to takový divný, není to pres SW, ale přes net. Půjdes na www.fotolab.cz a zvolis: Fotokniha -> potom na jakékoli fotoknize zvolíš Objednat online -> potom se přihlásíš -> následně se objevíš v nějaké jako tvojí galerii, kde ti to bude říkat, že nemáš dostatek místa, ale ty zvolíš Moje CEWE fotokniha -> a dole na te strance bys potom měla mít Objednané fotoknihy, tedy i tu tvojí, tak pod jejím obrázkem klikneš na takovou šipičku (Více možností) a zvolíš Vytvořit odkaz na publikování, no a potom už se tím určitě nějak proklikáš Snad jsem ti pomohla a najdeš to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hani811 děkuju! už jí díky tobě mám taky:o) A poradila jsi dobře, dalo se to podle toho najít hned:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem odkaz na tu fotoknihu k sobě do alba, tak se můžete v případě zájmu mrknout, co jsem vyplodila:o) Je to fotokniha, kterou budeme mít na tahání po návštěvách, do hospody a tak, takže jen fotosešit (máme tak všechny fotoknihy), na obyč. papír, 26 stran.. Není to na žádnou reprezentaci (na to bude doma album s téměř všema fotkama, co jsme od Zuzany dostali), jen jsem se snažila vměstnat na 26 stránek takovej přehled celou svatbou:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet divala jsem se a kniha moc hezky poskladana a myslim, ze na navstevy apod. je to tak akorát :)
Odpovědět
civ: nemůžu tu tvou fotoknihu najít, jak se k ní dostanu?
Odpovědět
Profilova fotka
mai, mám odkaz v albu, těsně nad fotkama..
Odpovědět
ach. Je krásná :-) Na můj vkus na některých stránkách moc fotek, ale účel, kte ktrému je určena, to naprosto splňuje :-) Do hospod a tak. Nebude rozsáhlá, přitom hodně ukáže. Dobré. určo ji vem na kafíčko, chci vidět tu kvalitu papíru. Máme nějaké adepty z dovolenky na fotoknihu a chtěla bych to udělat někde tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už ji zkoušela třikrát otevřít, ale nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ono se to takhle v PC nezdá, ale je to klasická A4 (teda spíš trochu širší) a 4 fotky na stránce je tak nějak dobrej průměr. Ta jedna přeplácaná strana s výzdobou vypadá naživo dobře, i když je tam hodně fotek a relativně malých, působí to kompaktně:o) Napak, když jsou na straně 3 fotky (jako třeba u těch skupinkových fotek), tak ta největší je fakt obrovská:o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ifoun kopíruješ ten odkaz celej? on má totiž ještě druhej řádek...
Odpovědět
civet: tak to se těšším, až to potěžkám v rukách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdy by ještě neměl fotoknihu ze svatby a plánuje jí u fotolabu (jako CEWE fotoknihu), tak na slevopolisu http://www.slevopolis.cz/index.php?si... je sleva 51% na tvrdou vazbu:o) A nemusíte se omezovat na 26 stran, jde tam přidávat další stránky až do 130.o) Sleva je teda jen na ten základ 26 stan, ale i tak se to vyplatí:o)) my chtěli dělat fotoknihu z Islandu, standardně to děláme ve formě těch fotosešitů (protože to stačí, dalších 400 jen za tvrdý desky připlácet nebudu), tak to uděláme za stejnou cenu jen tvrdý desky:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet díky za tip, já o ní uvažovala, a když jsem viděla ty vaše, tak jsem o tom 100% rozhodnutá, takže tu slevu využiju ;-) takže díky moc :-) @samikri my měli za celý den těch fotek jen 270, ale bylo to tím, že u mě Zuzka nebyla na česání a líčení bylo prý raz dva (a asi to bylo trochu i tím, že nejsem zrovna modelové ;-) ), vyvolané jsem nepočítala, ale tak kolem té 100 a 3 zvětšeniny.
Odpovědět
Profilova fotka
@nnell Není zač, jsem ráda, když se to někomu hodí:o) A jak ještě píšete o těch počtech fotek od Zuzany, tak jsem schválně mrkla - první 80 fotek je česání, líčení, vítání hostů v restauraci (měli jsme ranní raut). Až pak je odjezd k obřadní síni a pózovaný fotky. Takže ona každá akce navíc udělá své...
Odpovědět
ahoj holky, co u vas noveho? u nas tehu nastetsi porad pokracuje, mimodelozni zazehnano, srdciko mame, jsem na rizikovem, protoze jsem mela hematom na placente ale nastesti uz se docela vstrebal, ale za to mi tvrdne deloha...stale neco...cely nas svet se vlastne ted toci kolem mimoska, ze vlastne nemame ani jednu fotku ze svatby a foto knihu pro nas taky ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katka.k. u nás nového nic:o) Lepíme fotky do alba, udělala jsem fotoknihu pro rodiče a pro nás a jinak tak nějak vše při starém:o) Koukám, že si s těhotenstvím zažíváš své:o/ Tak hlavně, že jsou ty špatný věci snad zažehnaný a přeju, ať už je to jen lepší a nečekaj tě žádný další komplikace. S těma problémama se ani nedivím, že nemáte fotky ze svatby a tak.. Na rizikáči asi musíš hlavně ležet co?
Odpovědět
@civet jj musim jen lezet, s tim hematomem jsem musela neustale, vstat jen na zachod...ted uz mam odpo i nejakou vychazku, ale treba dnesek jsem hodne prozvrecela a to mam takove krece, ze me hrozne rozbolelo bricho...takze stejne nikam nechodim...do prace se uz nejspis nevratim....jen uz to snad bude lepsi a lepsi a ja se vrhnu do spousty veci ma ktere jsem u sebe nemela cas...anglictina a hora odbornych knih, do toho chceme stavet a tak :-) jen to byt bez komplikaci, aby clovek nemel takovy strach a mohl si to uzivat...
Odpovědět
Profilova fotka
@katka.k. tak hlavně ať se o tebe manžel hezky stará ;-) a držím palce at vše v pohodě zvládnete, hlavně se snaž moc nestresovat, ale je mi jasný, že to ti říká každý ;-) u nás nového nic moc, jen jsme začali chodit do tanečních, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydržíme |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nnell kam chodíte do tanečních? My před Vánocema dochodili pokročilý kurzy a teď už jsou jen speciálky. Jenže vzhledem k tomu, že některý figury v pokročilých už jsme nezvládali, tak do speciálek jsme nešli, bylo by to pro nás asi trápení:o( A chybí mi to, každý týden jsme chodili tančit, byla to sranda, oba jsme si to užívali.. Asi budeme muset chodit třeba nanovo do těch pokročilých.. Nebo neflákat a chodit na taneční soboty, který pořádaj:o) My chodili k Vavruškovi.
Odpovědět
Profilova fotka
@civet my chodíme na Národní k Plamínkovi, zatím jsme byli jednou :-) chodíme do začátečníků, jelikož drahý nikdy nechodil a já sice chodila, ale není to poznat :-) ta představa se mi právě taky líbí, chodit každý týden tančit, tak doufám, že se mi manžel nesekne, nemá rád když mu něco nejde ;-) celkem často chodíme na plesy a mě už to nebaví tancovat jenom ploužáky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nnell no taneční jsou celkem prověrka vztahu, my se párkrát pěkně poštěkali:o) Ale většinou jsme si to vysvětlili ještě u toho tance a nebo o přestávce:o) Ostatní páry na tom nebyly líp, občas jsme tam zahlídli nějakou hádku a naštvané výrazy:o) A chápu, že manžela štvě, když mu něco nejde. Ten můj taky nadával, když nemohl pochopit některý kroky, nebo třeba zapomněl, jakou figuru má právě tančit a zvoral to. My sice máme za sebou oba základní taneční na střední škole a manžel dokonce pokračovačky, ale stejně jsme šli prvně do začátečníků a jsem tomu ráda. Naučili nás asi tak 2x víc, než co jsme se učili na té střední. I manžel spoustu figur neznal. Tak držím pěsti, ať vás to baví, já se letos těším na plesy, že konečně budeme válet víc než jen dvě, tři základní figury na každý tanec. A konečně umím tango, který mám hrozně ráda (hudbu) a na střední nás to nenaučili.
Odpovědět
Holky, ty taneční vám tak závidím!!! Já Pajoše konečně přesvědčila a už by i šel, ale my to absolutně jnedáváme s časem, když už skončím nějak normálně a nejedu přesčas, tak se nepotkáme..běs. Zkusím to ještě nějak promyslet, nechce se mi vzdávat mého dávného snu. Jinak teď v sobotu razíme na Valašský bál! To vás, civ, asi v tanečních neučili, ty naše odšlapky a odzemky :-) moc se těším, beru si ty černé koktejlky, které jsem měla po půlnoci na svatbě :) katka: drž se kočko, přeju, ať je ti brzo líp a ať se vše daří a jde podle plánu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai odšlapky a odzemky? To jsou nějaký sprostý slova? :-D Vůbec nevím, o čem mluvíš, my tančili spinu, kukarači, převedení, stop and go, spojky, brány, smyčky, otočky, kvapík a tak..:o)) my taky dlouho hledali společný termín, kdy bychom s manželem mohli chodit a kupodivu se to povedlo 2x po sobě... ach jo, já bych chodila zas!
Odpovědět
to jsou valašské tanečky, ještě čardáše a pokla samozřejmě a tak... :-) ale já už to asi všecko zapomněla...
Odpovědět
Profilova fotka
@katka.k. držím pěsti, ať je všechno už v pořádku a těhu si už jen užíváš @maithai , @civet , @nnell : my na taneční chodili na podzim 2009 a loňský jaro na pokročilé. Chodili jsme tady na Butovicích k Litvinovým (tan.škola Svey), trochu jsme přemýšleli, nemají takovou reklamu, ale vzdálenost vyhrála a bylo to skvělé. Učí už od základního kurzu pořádně, žádný šlapání, ale správné držení, zdvihy, klesání tam, kde má být, nášlapy taky ... kdysi (na střední) jsem asi 4 roky tančila závodně, ale pak kvůli kolenům jsem toho musela nechat, manžel odchodil jen základní taneční, takže kvůli němu jsme šli do začátečníků a už tam to bylo skvělé, překvapilo mě, že učí opravu tak, jakoby člověk byl v tanečním klubu a ne jen v tanečních :) (hlavně samba se většinou v taneč.pro dospělé učí "špatně" -> jde se do kroků toho druhého, ale správně se jde zrcadlově, jak to učili vás?) Ale jinak mě dost mrzí, že už chodit nemůžeme kvůli manželovo večerním směnám (sice jednou měsíčně, ale přece). Dost mě překvapilo, že ho to chytlo, že kdyby to bývalo šlo, tak by chodil i víckrát týdně. Třeba to ještě nějak zopákneme jinde, protože jestli se někde pořádají taneční soboty, tak to by mě fakt bavilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hani811 Vavruška taneční soboty má, net mají www.vavruska.info , ale bohužel se tam teď narychlo nemůžu dopátrat potřebných info:o/ Nás teda sambu učili asi blbě - takovej ten základní krok jsme šli do kroků druhého - stáli jsme proti sobě dáma levou dozadu, pán pravou dopředu.. takový ty zášvihy už se dělaly zrcadlově - když jsem zašvihávala já levou, pán zašvihával pravou... postupovej zase do kroků toho druhýho ... tak nevím, jestli to bylo dobře a nebo špatně:o))) Zrcadlově to vypadá tak, že jdete v základním kroku od sebe a k sobě? Každopádně v základních kurech ani v pokročilých jsme se nášlapy neučili. Jen nás učili správný držení (hlavně standard a tango, u latiny se tak nějak drží a nedrží jen za ruce:o)).
Odpovědět
Profilova fotka
@civet no právě, tak vás sambu učili špatně, resp. ten základní krok ... jestli jsi se někdy dívala třeba na stardance, tak když tančili základní krok samby, tak nikdy nešli do kroků druhého (vlastně u žádných sambových kroků to tak není) ... mě právě překvapilo, že téměř ve všech tanečních to učí takhle upraveně a my zrovna narazili na to pravé :) ... Základní krok v sambě se jde vždy od sebe, resp. (je těžké to vysvětlit), takhle je to po dobách: raz - nohy u sebe (stojíte proti sobě, držíte se jakoby proti za ruce) a provedete pouze bouncing pohyb dolu a - našlápneš pravou nohou dozadu za sebe (větší krok, jen malinko nadzdvihneš přední :) nohu) - bounce nahoru dva - plně došlápneš přední nohou a zadní necháváš vzadu - bounce dolu a - jdeš nahoru v bouncingu a přisouváš zadní nohu dopředu tři - plně přisunutá zadní nohu k přední a bounce nohama u sebe dolu a - našlápneš levou nohou dozadu za sebe (větší krok, jen malinko nadzdvihneš přední :) nohu) - bounce nahoru čtyři - plně došlápneš přední nohou a zadní necháváš vzadu - bounce dolu a ještě jednou zopáknout, aby to bylo do osmi Pak jsou zášvihy, volty, botafogo, promenády atd. ... nejlepší je to vidět, těžko se to popisuje :) My se vlastně učili držení u všeho, volné to bylo jen u salsy, protože třeba i jive nebo chacha je na držení docela striktní, když se točíš a přidávaš složitější figury atd. :) ... tady se i u standardu dodržovalo držení prvými půlkami těla, dáma odkloněná s vytaženým hrudníkem, prostě hodně podobně, jako je to při profesionálním tančení + u tanga pokrčená kolena, ruka dámy pod lopatkou, nohy mezi nohama s partnerem atd., ale to jste měli určitě taky :) Popravdě jednotlivé hodiny tu nejsou jen takové zatančení si, ale je to docela trénink jak z posilovny, ale člověk z toho má hodně vyplavených endorfinu :) ... na podzim zas o tom zapřemýšlíme, nechcete se přidat tady u nás, vyučuje se v ulici K Vidouli ... ale to je ještě za dlouho ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?