Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jankulinka: jestli vyhrály ty první v albu, tak jsou moc hezké :) A barva svatby? My máme fialovozelenou 8-)
Odpovědět
Zdravím do diskuse! :-) My se bereme 9.10.2010 a abych pravdu řekla, tak mám také obavy z počasí, protože tady na Vysočině 15.10.2010 napadl první sníh, který samozřejmě pak slezl. Ale i tak je důvod být trochu skeptická. Každopádně mám jak bolerko, tak i kožíšek, takže se pak uvidí, jak to bude vypadat v den D. Svatbu ladím do zlaté :-) Už se moc těším. Přijede pro nás kočár tažený koňmi. Když svatba na zámku, tak se vším všudy ;-) Nejste tady taky některá z okolí Jihlavy, co se bude vdávat na podzim?
Odpovědět
Ahoj :-) zdravím všechny. S radostí se k vám přidávám, my jsme si to se skorochotěm domluvili na 10.10. :-D Sice je to neděle, ale to snad zas tak nevadí, ne? Držme si vzájemně pěsti, ať to všechno zvládneme! ;-) Mimochodem, je tady někdo z jihomoravského kraje? :-) Pa
Odpovědět
Ahoj kesynaz, já jsem přímo z Jihlavy a počasí se bojím hrozně moc moc. Taky si pamatuji ten loňský sníh :-( Kde máte svatbu?? My na hradě Roštejn u Telče.
Odpovědět
Profilova fotka
Nestrašte sněhem, nebo mě klepne 8-( Já si pamatuju krásný podzim...nebo se to aspoň snažím vsugerovat :-D
Odpovědět
Je pravda že jsem 3 října loni byla kamarádce na svatbě a to bylo opravdu nádherně, svítilo sluníčko a listí bylo nádherně barevné. no a za dva týdny miláček vyrazil na běžkách :-D Ale já taky doufám že bude 2.10. krásné počasí, prostě musí!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze sníh sice nehrozí, ale vítr a déšť to dokáže znechutit...halvně mám strach kvůli focení :(
Odpovědět
já jsem z Vysočiny, tady je možný všechno. ;-( Počasí prostě neovlivníš. Kolegyně z práce se vdávala loni v červenci a nemají jedinou fotku z venku, jelikož celej den pršelo a pršelo. A to si říkala v červenci bude určitě nádherně.Počasí prostě neovlivníš a tak je lepší soustředit se na věci které ovlivnit můžeš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda...jenže já pořád nevím, jakou alternativu focení při dešti :-(
Odpovědět
Já to mám vymyšlené tak že když to bude vypadat na déšť tak půjčím deštník pro mě a pro miláčka a uděláme pár foteček pod deštníkem no a pak už jenom fotky vevnitř.Máme obřad na hradě a hostinu na Zámku takže pěkných interiérů bude snad dost. ;-)
Odpovědět
s tím deštníkem je to fajn nápad...mě ještě napadlo třeba focení v parkovacím domě nebo třeba ve velkých obchodních domech-jedny takové fotky jsem viděla a byli super...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hmmm, my se můžem fotit pod mostem :-D
Odpovědět
Taky dobrej nápad, ale proveditelnej jen ve větších městech. Každopádně doufám že se počasí vyvede a budou krásné prosluněné fotky z venku a žádné alternativy nebudou zapotřebí.
Odpovědět
Pod mostem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme obřad i hostinu u Vltavy kousek od mostu, tak bysme to měli kousek :-D
Odpovědět
akcul83: my máme svatbu na zámku v Telči... pokud bude náhodou pršet nebo sněžit, tak máme deštníky, takže budou fotky i z venku. Sice bych raději, aby bylo krásně, svítilo sluníčko, protože na podzimu je kouzelné především barevné listí, které při slunci na fotkách nádherně vypadá. Každopádně budu napnutá, co nám příroda nachystá :-) Na Roštejně to bude krásný, kolik chtějí za obřad? V Telči to letos zvedli na 5900 Kč :-( ale vždycky jsem si přála se tam vdávat, tak to musíme skousnout :-)
Odpovědět
Ahojky, přidávám se do partičky... vybrali jsme si termín 30.10.2010 a také doufám, že bude krásně, i když už je to dost na hraně, nehledě na to že počasí je v poslední době opravdu zrádné. ;-)
Odpovědět
kesynaz: Já jsem zatím na Roštejně platit nebyla tak nevím kolik budou chtít. Loni prý to bylo cca 2500,-. Chystáme se tam až v červnu. jinak na matrice v telčí už jsme zaplatily cca 2000,- takže celkově to taky kolem těch 5. tisíc bude. je to hodně, ale my máme na svatbu rozpočet 150 tis. tak těch 5 tis. se tam ztratí.
Odpovědět
akcul83: a kolik budete mít hostů? Nám ho vychází na 60 lidí :-) pocházím z Telče a přítel u Mrákotína. Jiný místo jsme ani neřešili. Je lepší, když se nemusí v den svatby moc přejíždět v tolika lidech :-)
Odpovědět
Nás bude 70. Tajně doufám že to nějak ztáhneme aspoň na 60, jelikož máme hostinu v Třešti na Zámku a když nás bude fakt 70, tak tam budeme jak sardinky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím, že nejsem jediný "lokální" organizátor. Taky jsem odmítla přesuny - sraz svatebčanů bude 100 metrů od našeho bytu (oblíbená kavárna), obřad 1 km od kavárny, hostina a večerná akce tamtéž. Na Prahu asi dost netradiční, ale mně se to líbí :-D
Odpovědět
Podle mě jsou přesuny jen ztáta času, a ztrácet čas v tento vyjímečný den to ne :-D :-p lze!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Moje řeč :) Navíc jestli bde pršet, sněžit nebo tak něco, tak bude fajn být zalezlý na jednom místě :)
Odpovědět
máte holky pravdu, ztráta času a taky zbytečný chaos a nervy :-)
Odpovědět
Asi blbá otázka ale přeci. Budete mít některá jako dopravu pro svatební hosty autobus?
Odpovědět
Profilova fotka
sice sem nepatřím, ale koukám, že jsou to holky z jihlavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budem objednávat taxíky, sice je asi klepne, že chceme popovézt o kilák, ale tak snad to pochopí 8-) Objednávat na kilák autobus asi ani nejde... jinak je to ale super varianta, když každý jede autem, tak je to pak komplikované. Řízení vs. alkohol atd.
Odpovědět
Na 1 km a autobus, to by byla síla :-D . Já si myslím že je to supr řešení když se musí jed delší trasa, ale manža je z toho hotovej. Já jsem z vesnice, on z města a prej to jsou vesnické manýry.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud svatebčani spí v místě hostiny, případně je dostatek abstinentů, pak není problém se přesouvat auty... Ale pokud autobus, tak asi neplánuješ takový ten z roku raz dva - bílý s červenými pruhy, dvě čelní skla atd. :-D Ale zas by to bylo retro ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?