Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
1
127
128
Profilova fotka
@hani811 Ty jo, to zní dobře! Já o tom asi doma manželovi hned řeknu, protože další taneční u vavrušky u nás asi moc v úvahu nepřipadaj (jsme rádi, ž ejsme zvládli ty figury v pokročilých, něco jsme flákali, protože já ty otočky prostě nedávala do rytmu), ale naučit se lepší držení, jak našlapovat do jednotlivých kroků a tak.... to by bylo rozhodně zajímavý a myslím, že by to zajímalo i jeho:o) A když to máme kousek od baráku. Doma na to mrknu, díky, Hani!
Odpovědět
Profilova fotka
@civet kdybyste chodili, tak by to bylo fajn, aspon bychom tam nebyli "sami" :) ... jen jeste netusime, jestli bychom sli znovu do zacatecniku, ale vzhledem k tomu, ze to bude rok a pul od poslednich tanecnich, tak asi jo, aspon bychom se treba vic soustredili na to ostatni a ne jen na kroky :))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahoj holky, leti to leti... a uz je to i dlouho co jsme sem psaly....jak se mate? co u vas noveho? my mame skoro za necely mesic termin porodu a uz se nemuzeme dockat, az budeme mit nasi holcicku u sebe... x-) a taky jsme se pustili do stavby domecku... :-) jinak jsme porad jako v pohadce....
Odpovědět
Profilova fotka
@katka.k. gratuluju k holčičce a jsem ráda, že ač jsi to měla ze začátku složité a trnité, tak vše dobře dopadlo a miminko donosíš:o) U nás jsou taky novinky - tento měsíc jsme se konečně přestěhovali do svého bytu, ještě to tu není 100% dodělané,ale už jen nakupujeme nábytek:o) A já jsem v půlce šestého měsíce, termín porodu v půlce listopadu:o) A Annamarieveronika čeká miminko před Vánocema:o)
Odpovědět
@civet tak to mooooc gratuluju... x-) to je parada a gratuluji i k bytecku :-)
Odpovědět
@katka.k. Kati, já ti ještě tady jednou gratuluju, moc vám to sluší, budete krásní rodiče, vypadáte strašně šťastně a já vám k tomu štěstí přeji i hodně zdravíčka! My podobně jako civet koupili byt, jen jsme trochu pozadu, teprve včera se podepsala smlouva, ale už máme namyšlené úpravy a nákup nábytku :-) Šťastní, zatím bezdětní. :-) ale máme volnou zábavu :-D
Odpovědět
@maithai dekujeme :) uz se moc tesime x-) taky gratuluji k bytecku...tak ted hura do zarizovani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste se nějak rozjely :-) my rekonstruujeme domeček a pomalu se chystáme na mimčo :-) tak ať vy všechny těhotné v pohodě porodíte a ostatní se mějte taky krááásně :-)
Odpovědět
@veve_zlobidlo gratulujeme :-) a na mimčo se chystáte, nebo už se povedlo? :-) my nakonec stěhování kvůli kompliacím s imbecilními prodávajícími a katastrem odkládáme na konec září, ale už se tam moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai chystáme se, drahý má novou práci a chceme si vzít půjčku na rekonstrukci, takže chceme ještě chvíli počkat, jestli si ji udrží, abychom nebyli ve stresu z peněz... ale jakmile bude podepsáno, tak na to prej vlítnem :-D a samozřejmě, že už mám vymyšlený dětský pokojík do nejmenšího detailu ;-)
Odpovědět
@veve_zlobidlo krása. taky tak uvažujeme, jednu dobu nás mimi hodně drželo, ale chtěli jsme dostat hypotéku na byt a na jeho případnou opravu, navíc jsem čekala i na smlouvu - dva roky jsem dostala na dobu určitou a od srpna mám na neurčito, je to detail, ale člověk je takový jistější :-) na druhou stranu, náš byt je menší, pokojík na začátku nebude... já mám zato do detailu ložnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veve_zlobidlo tak ať se vám všechno vyvede podle plánu:o) a do roka rozšiřte řady rodičů:o) @maithai my teda byt máme větší, že tam je i ten pokojík, ale promyšlenej ho teda nemám ani náhodou (ale to víšú. Zatím tam bude přebalovací koutek a skladiště, pokojík až časem, až budeme chtít dítě odlifrovat do vlastního pokoje :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maithai jo, to máš pravdu, budeme pak prostě jistější :-) já právě v poslední době brouzdám spíš po modré střeše a občas kouknu na koníka než tady na beremko, holt časy se mění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@civet díky :-) kdy máš termín?
Odpovědět
@veve_zlobidlo já se právě ze zvědavosti dívala na obě místa, ale nějak mě to tam neba. Koník mě děsí. :-D Modrá střecha mě nějak nezaujala, asi nemám čas tak všechno sledovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@veve_zlobidlo v půlce listopadu:o) @maithai koník mě osobně taky děsí, tolik šílených matek se málokde pohledá:o) ale mít tam soukromou diskuzi s pár normálníma lidma, tak by to asi šlo. Modrá střecha mi přijde trochu nebezepečná, pokud člověk nechá alba s fotkama z bytu nezaheslovaný (resp. jinak než pro přátele). Ideální na vykradení...
Odpovědět
Profilova fotka
@civet jo, asi máš pravdu... ja spíš koukám na fotky z rekonstrukce, stejně většinou nemám páru, kde se ty baráky nacházejí :-D
Odpovědět
1
127
128
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?