Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít velkej cernej destnik, jinej kupovat uz nebudu, kosile na prevleceni asi bude, ale jina a snad nebude potreba. Neco na sezeni pri foceni me vubec nenapadlo ... tak si asi nikam nebudu radsi sedat, my na foceni nemame Zuzku a nas fotograf urcite nebude tak vynalezavej :) ... na me ten pravej stres zacina nejak dolehat ted, jak si tu ctu ... =-)
Odpovědět
podivejte do nabidky pri objednani fotografa...my mame napsane, ze deka i destnik jsou automaticke ( destnik na foceni) samozrejme jinak budeme mit svuj...a to jsme se bavili, ze vezmeme asi jen nejaky...mame klasicke, tmave..tak to nebudeme hrotit...barevny mi prijde taky fajn...jakakoliv barva :-)
Odpovědět
holky já sehnala deštník za 150 Kč u stoklasa.cz :-) kdybyste uvažovali o nějakém hezčím svatebním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
if, ono nejde o uspěchání koupě bytu. Já už chci byt dva roky, ale dokopali jsme se k prohlídkám až před měsícem. Přítel je váhavá váha a já nerada změny, vražedná kombinace když se jedná o důležitá životní rozhodnutí:o)) A navíc jsme oba přizpůsobiví, takže nám ten podnájem s dalšíma 2 lidma na bytě nevadí :o)). hani: Zuzka prý tahá prostěradlo, aby si nevěsta nesedala na špinavou zem. Ale jestli bude zem mokrá, tak nám prostěradlo stejně bude houby platný.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: njn, tak ono to přijde. Po svatbě budete mít hromadu času :) Já taky nerada změny, jsem typický usedlý pažravý býk, ale dva cizí lidi bych nesnesla, na to já jsem hrozná, vadí mi i lidi v metru a v obchodě, brrr :-N Prostěradlo je fajn, že ladí se šaty, ale na to mokro to bude slabota... máme sice nepromokavou deku (podšitou nějakou nepromokavou palchtou), ale je modrá, takže nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
if, tak vemte deku a na to prostěradlo:o))) Já jsem střelec a mám ráda společnost, takže mi další lidi v bytě nevaděj, naopak je vítám, mám víc objektů, s kým se bavit a před kým se "předvádět":o))
Odpovědět
Profilova fotka
civ: to je fakt, asi jeste vezmu mamce z domova nejakou deku nebo tak, aspon jako pod zadek, ale ja stejne neplanuju valet se v trave ... spis treba sednout si na zidku a tak ... po fotografovi ani za tu cenu, za kterou nas bude fotit nemuzu chtit nejaky dalsi rekvizity :) ... kazdopadne to mi pripomina, ze mu musim zavolat, ze ta sobota plati, aby tam vubec prijel :)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jo, společnost já taky ráda, ale taky svoje vlastní umyvadlo v koupelně a tak :-D Já jsem takový brbla :-N Navíc mi to úplně stačilo na kolejích, byla jsem ráda, že jsem ve třeťáku odešla bydlet s přítelem :-) Ale zas aspoň člověk pošetří a má základ na hypošku, přeci jen je rozdíl platit nájem ve 4 a platit hypošku ve dvou :(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a popravde mi bude asi vic vadit, ze jsem se chtela fotit u splavu a cesta k nemu bude urcite rozblacena, takze tam nakonec nepujdeme :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nerada to přiznávám, ale já vám tak závidím! Taky bych se už nejradši vdávala tenhle víkend. To čekání mě zabíjí :-S Užijte si to a ať vše dopadne podle vašich představ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luli: my ti zas budem závidět za měsíc, že si to teprve budeš užívat ;-)
Odpovědět
teda musim souhlasit s lulinkou: taky bych to popohnala... ted je nejaky klid a mne se to nezda...snad ne klid pred bouri...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy, přesně, nějak moc klídku, moc nezařizujeme, nehádáme se...ale proč taky, že, když nás čeká taková krásná událost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pro šaty si jdu už na druhou, jupijéééé. Je budu chodit okukovat, kruci, nenechám je jen tak ležet, ne? :-D
Odpovědět
ty jo, ja mit saty doma, tak nevim co delam...dyt co jen predvadim s prstynkama :-D jinak jsem do albika dala nase prstynky a botky co jsem koupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: krásný botky, oboje ... mas velikost 36? ... to je krása ... já s mýma 39 k mý postavě vypadám často jak čáp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a hlavně teda vaše prstýnky se mi strasně líbí, to jsem zapomněla podotknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je nutné mít boty na přezutí? Budu mít dlouhou sukni jako na převlečení, musím mít boty na přezutí? Jsem se v tom ještě nějak nezorientovala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: nutné není nic, já zatím taky žádné nemám, ale možná by se hodily - aby nebolely nožky večer...přeci jen celý den na podpatcích...
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, ale já budu mít menší podpatek, snad to zvládnu :-) Přinejhorším budu naboso :-D
Odpovědět
hani: dekuji :) a jo mam 36 , takze si vzdycky jen vybiram boty ve sleve, ktere zustanou jako posledni par, jako tyhle :-D lulinka: ja jsem prvne zadne neplanovala, protoze boty mam na nizkem podpatku, ale pak jsem sla v obuvi a jedny za 250 Kc v akci posledni par na me cekaly... a pritel to uzavrel slovy: jj vem si je, strasne nerad bych aby jsi byla protivna kdyz te budou bolet nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám objednané kytičky a koupený svatební parfém, civet, Dior Adict 8-) Takže děkuji za tip, jsme z něj oba nadšení...akorát přítel neví, že jsem si ho koupila, tak snad bude potěšen 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
if, ráda jsem poradila:o) Těší mě, že jsem to dobře odhadla a dokázala dát správný tip 8-) . Do tohohle počasí bude addict velmi příjemný:o)
Odpovědět
prave dorazila podprsenka... vypada hezky,tak snad bude i sedet :)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já jsem z něj fakt nadšená... byla jsem včera v parfumerkách a prodavačka mi tam dávala čuchat nějaké "těžké vanilkové", ale byl to hnus, buď jemné, nebo jak aviváž, hihi. Ale byly to "novniky", asi z toho mají větší marži :-p A Diora já ráda obecně J'Adore, ten hypnotický jed a tak. Jen by mohl zlevnit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
katka: no tak vyzkoušet a informovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
prodavačky v parfumeriích tomu většinou prd rozumí. Jediné schopné mi přijdou asi jen v douglasu na příkopech. JInak netuší a všem vnucujou slaďárny nebo modní citrusové vůně. Já ty "trendy" vůně, co nosí všechny, moc nemusím, prostě mi to nevoní. Už jsem si trochu vypěstovala nos a hledám v těch vůních něco jiného než jen svěží závany, které se líbí téměř každému. To kenzo amour jsi zkoušela? Ale to je teda docela slaďárna, takovej rýžovej pudink:o) Ten addict je dost specifickej, já ho na sobě nesnesu, líbí se mi až tak po 5 hodinách, kdy je cítit ta vanilka v surové podobě. Prvních pět hodin bych s ním bohužel trpěla:o/ katka.k: tak šup šup, vyzkoušet:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: můžu se zeptat jakou používáš vůni ty? Možná se to tu už někde řešilo, ale nevšimla jsem si :-) máš odhad jak dlouho budete se Zuzkou fotit po obřadě? Přemýšlela jsem o průběhu dne a nevím jak dlouhou dobu mám počítat na focení, říkala jsem si tak hodinu, ale nevím. jinak vám všem o víkendu i před víkendem držím palce, uteklo to šíleně a první říjnovky už jsou na řadě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: Kenzo jsem nezkoušela, koukám na net a jsou to tři různé barvy... to znamená něco?
Odpovědět
takze: jsem se zamkla v kancelari a vyzkousela :-D ...no, nevim...mam pocit, ze mi to neunese...neni mala, kostice netlaci, ale obvod bych potrebovala jeste mensi asi...bok je z krajky a ta se lehce natahuje ...takze to bud podsiju doma tylem a nebo zaposiju...myslim, ze asi nejlepsi by byl korzet...musim to poradne pozkouset jeste v klidu doma... prvni dojem lepsi nez spatny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?