Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
if: amour má víc různých barev:o) ty tři jsou jen od amouru a jsou stejný, jen se liší objemem. Pak je ještě myslím fialovej a to je amour le parfum, silnější a údajně maličko jiný.. Vyzkoušej, třeba ti kápne do noty. Je fakt dost sladkej, ale špatný to není:o) Jen je hodně "jedlej".o)) nnell: my budeme se Zuzkou fotit asi 45 minut před obřadem portrétní fotky, pak asi 30 minut po obřadu nějaký skupinky a pak ještě po obědě máme 1,5 hodiny na focení nás dvou. Chci fotky z co nejvíce míst, tak jse to naplánovala takhle nakouskovaně a hodně času. Každopádně Zuzka říkala, že na portrétní fotky je ideální tak 1,5 hodiny času... Aktuálně mám víc parfémů. Dodělávám Kenzo L'eau par kenzo, byl to můj první parfém, ale už se mi nějak zajídá. Dneska mám na sobě L'eau par kenzo indigo - taková příjemná krémová vůně, mám ji ráda do sychravých dnů:o) další co mám je od Armaniho Code - gurmánské vůně, před asi 4 rokama na ní běžěla poměrně masivní reklama v TV. pak mám ještě Pure Poison od diora - jasmín a další bílé květy. Poměrně dost omamný, miluju ho v zimě, přijdu si, jako bych se halila do hřejivé šály:o) Jinak mám doma asi 60 vzorků (cca 1ml) a 3 odstřiky (10ml) dalších vůní (YSL Cinema, Armani Sensi, Mugler Alien). Něco už mám načicháno, něco i za sebou (měla jsem a už znova kupovat nebudu Lanvin Eclat d'arpege a Daisy od Marca Jacobse). A než si já vyberu vůni, za kterou jsem ochotná zaplatit, tak to je vždycky anabáze na minimálně tři měsíce:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě nejvíc štve, že skoro v žádné parfumérce nemají vzorky.... já to ráda den dva nosím, než to koupím, abych věděla, že mě z toho nebolí kokos.
Odpovědět
Profilova fotka
if: tak mrkni na xparfemy - tam prodavaj vzorky, vyzvednutí v praze kousek od IP pavlova. Vzorek 1ml tě stojí 25 Kč. Já už tam nechala asi 1500 jen na vzorkách, ale nelituju. Taky ráda nosím vůni den dva, abych se přesvědčila, že ji vázně chci:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je eshop, který sjem si kdysi našla kvůli řasence (Lancome Hypnose), ale pak ho nemohla znovu najít. Tak to si někdy udělám nákup a výlet na IPák. Díky moc. Sháním nějakou dobrou řasenku, ale zatím mě nic moc nevzalo a ta LH má docela pozitivní ohlasy :)
Odpovědět
Profilova fotka
ha, holčiny, takže u nás vrcholí balení... no samozřejmě jsem si nejdřív zabalila serepetičky k šatům a líčidla :-D máme sebou internet, ale nevíme, jak moc tam bude fungovat... tak se s váma projistotu loučím a i kdyby pršelo, tak přece neva! hlavně, že se bereme z lááááásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: šaty a líčidla jsou nejdůležuitější ;-) Tak hodně štěstí a po víkendu to proberem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak co, jake budem mit v rijnu pocasi:o)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: užijte si to, ať to dopadne k vaší radosti :)
Odpovědět
ahojky holky, já byla dopoledne za floristkou a odpo ještě vyrasím do stráně na plané trnky:-)) jsem magor. :-) a dneska jsem si vyměnila barvičky v tiskárně, tak snad i ty noviny vytisknu, chci ještě nachystat košíček s rýží a bublifuky a bedýnku s věcma na focení, tak snad se povede :-) to tak strašně letí...v noci divné sny a ráno bývám vždycky lehce nervozní a rozhozená, ale přes den se to většinou vyklidní :-) dnes jsem si koupila na pomoc 70 procentní čokoládu :-)
Odpovědět
ahoj holky, všem, které to o víkendu zahajují a samozřejmě ostatním "říjnovkám" přeji hodně štěstí do manželského života a užijte si to, i kdyby měly padat trakaře ;-)
Odpovědět
lena: děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak.. počítá se mnou kadeřnice, kosmetička, květinářka i pán, který nám bude večer hrát a po telefonu mi slíbil, že se zkusí naučit písničku, kterou bych chtěla jako první tanec, pokud to do soboty nezvládne, vymyslí jinou, na kterou půjde tančit pomalejší chacha:o) Lidi mi sami píšou a nabízej se, že pomůžou... Tak snad to všdchno klapne, když je tolik ochotných lidí:o) Ale furt mi nedochází, že v sobotu, už za tři dny, je můj velký den...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veve, kdyby ses tu už neobjevila, tak hodně štěstí a ať všechno klapne:o)) lena: zkusíme to zahájit se ctí a přenést pak štěstí i na vás ostatní říjnovky:o)
Odpovědět
civet: díky a moooooooooooooc štěstí. Už se těším na fotky :-)
Odpovědět
holky, tesim se na vaze dojmy, fotky...fiiiha :) ty jo... uz uz to bude ;-)
Odpovědět
teda jako nechapu jak mi tam vlozlo to "Z" ma tam byt vaše :-D to asi tim rozrusenim :-N
Odpovědět
Ahoj holky, jdu popřát štěstí těm ktěří už to mají, dalo by se říct za pár hodin :-N :-D nevím, jestli se sem do víkendu dostanu,prostě nic nestíhám :-p tak raději s předstihem. Budu se moc těšit na Vaše dojmy a hlavně na fotečky x-) A holky, vykročte tou správnou nohou a ničím si nenechte zkazit svůj velký den, moc štěstíčka, budu na Vás moc myslet x-) ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi to začíná hroutit, člověk z restiky mi neodpovídá na mejly, kamarád, co má nahlásit jméno přítelkyně, nezvedá telefén, šaty mi byly velké, takže se musely znovu zužovat (ale stejně by to ještě pár cenťáků chtělo), paní, co měla dojít zítra uklidit (okna atd.) si cosi udělala s okem a tudíž nemůže... fakt bezva :)
Odpovědět
ifoun: tak a ted sis to vechno vybrala a samotny den bude uchvatny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
if, já už čekám, kdy se něco podělá nám.o(( do restaurace zavolej, když ti neodpovídají na maily, už je to poměrně urgentní. Kamarádovi napiš sms, ať se ti ozve, jinak jeho slečna nebude mít na jmenovce svý jméno a bude to akorát trapný. Šaty snad budou zúžený dostatečně (ale chápu, že to naštve). Tak drýžím pěsti, at je to fakt tak, že to špatný sis teď vybrala a už to bude jen dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vadí hodně, když budeme mít jen vývazky bez myrt? Jsou bílé a vypadají mo hezky, větší, ale ty větvičky se mi tam fakt už dávat nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka, nevadí. Je to vaše svatba, udělejte si jí jak chcete. Já chtěla jen vývazky bez myrt, přítel chtěl myrty, tak jsem ustoupila a máme myrty s mašličkama.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak pánovi jsem zavolala, zrovna psal email, došel mi asi minutu po telefonátu :-D Kamarádovi jsem se dovolala na druhé číslo, s úklidem mi pomůže ségra, takže snad oka :) On ose to nějak vyvrbí :-D
Odpovědět
lulinka:hodne lidi ma vyvazky bez myrty... ;-) udelej, jak se Ti to libi...
Odpovědět
Profilova fotka
if, no vidíš! Stačí nezmatkovat a počkat nebo zkoušet jiné kanály. :-) Hlavně, že se to nějak vyřešilo..
Odpovědět
tak: podprsenku musim sehnat jinou :( tuhle si ale nechmam, za malo penez a je hezka....jen nemuze byt bez raminek...jaksi mi krajecka sama neunese co by mela...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, jen ty šaty holt ebudou úplně stáhlé, ale aspoň se můžu nacpat :-D
Odpovědět
ifoun: parada...vsechno se vyresilo... ach jo, ja zase pribrala, tak se bojim, ze mi nebudou saty :-( jdu vyrabet tylove koule, snad se podari....
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak všem prvním "říjnovkám":-) přeji do manželského života jen a jen radost a spokojenost. Ať se Vám ten vysněný den "D" vyplní podle Vašich přání a nikdo a nic Vám ho nezkazí... Jejda já Vám úplně závidím...nevím jestli to do toho 22.10. vydržím :-) Tak žádný stres, všechno určitě klapne na jedničku... tfuj tfuj tfuj Moc se těším na fotečky...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já právě mizím z práce naposledy jako svobodná slečna, vrátím se sem už jako vdaná paní:o) Divnej pocit. Každopádně právě razím na rozlučku se svobodou s lidma z práce, tak se s nima ještě pořádně rozloučím:o)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?