Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
včera jsem dávala do alba moje botičky x-) a mandličky, jen doufám, že je do svatby nezežeru, sou fakt dobré :-N :-D :-p
Odpovědět
dneska máme přesně měsíc do svatby =-) čím víc se to blíží, tím míň mě přestává bavit cokoliv zařizovat ]-( a jinak pořád nemáme místo hostiny, z toho začínám být jako ž docela dost nervózní :-S
Odpovědět
samikri: my budeme mit kolacky a mini zakusky... a na rozkrojeni medovnik... boticky jsou krasne... :-)
Odpovědět
katka: no my právě budeme mít dort, koláčky a takové minikošíčky s ovocem, ale si říkám jestli to není málo :-| vůbec nevím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: my budeme mit kolacky a pak nejake zakusky, ktere upece pritelova mamka (myslim ze medove rezy a kremrole) + bude dort ze jo ...
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: botky jsou krásný x-) my to máme se sladkým v stejně jako holky, budou koláčky a minizákusky, máma slíbila že ještě něco málo upeče, a dort, spíš jsem zvědavá, kolik se toho sladkýho sní, byla jsem na svatbách, kde se skoro nejedlo a jinde mizelo ve velkým
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme mít formou rautu, každý si nabere co chce :-) zaúkolovali jsme "pár" lidí příbuzných, kamarádů ... každý upeče to co umí nejlépe - koláčky, štrůdly, tiramisu, muffiny, různé buchty, malé zákusky, pak bude náš dort ... a myslím, že sladkého bude dost a dost :-)
Odpovědět
tak uplnou nahodou jdu kolem obuvy a ejhle posledni par kremovych balerinek za dve stovky...no a jsou moje...tak by to melo byt vsechno s tim zarizovanim...dojdu domu a krabice s fotakama a organzou a bublifuky doma :) tak jeste aby doslo vsechno ostatni v poradku, pradlo a kozisek byil dobre... :)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: Helena Brůnová, ale jmenovala se dřív jinak, nějak od P, nevím ale přesně. Jo a musím napráskat civet, že bude velmi šmrcovní, elegantní a hlavně neobyčejně krásná nevěsta 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
katko tak to je bezva :-) trochu ti ten čas ještě závidím ;-) i když už se tak hrozně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak to doufám, že sem civet hodí bějaké fotky, aspoń na chvilku ;-) tu kadeřnici neznám, možná kdybych věděla kde má salon... já jdu zítra na zkoušku účesu, tak jsem zvědavíá, co vymyslíme ;-) to je stejně vtipný, ty jezdíš do Berouna a já, který by Beroun úplně vyhovoval jede do Rakovníka :-D katka: a ukážeš balerínky?
Odpovědět
nnell: uz tolik veci mam v planu vyfotit a dat sem...jak jen bude cas... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nnell: ona teď pracuje jen doma, má malé miminko. Ale dřív asi dělala v Pze. Spolupracuje se Simonou Bártovou.
Odpovědět
Profilova fotka
holky poradíte mi v jakém krámku bych sehnala papírové bílé ubrusy na stoly? Doufala jsem, že je seženu v makru, ale bohužel a ani v Tescu neměli ... nevím zkusím ještě nějaké papírnictví ... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
anna: Já kupovala papírové ubrusy v DM, ale oni mají pokaždé něco jiného (a taky záleží na prodejně).
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, zkusím ještě zítra vyrazit ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anna: tak to bohužel netuším, možná na moje-party, mají i kamenný obchod v Praze ani nevím jestli jsem se pochlubila, včera jsme dali první oznámení, tchýni, myslela jsem, že se jí nebude líbit, ale vypadalo to že jo, že prý takový nikdy neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tam máte děvčata:o) Ale zítra to během dne zase smažu, nechci aby ty šaty někdo viděl 9 dní před svatbou. If, děkuju za lichotky, přijímám další pochvalné ódy, tohle se fakt dost dobře poslouchá:o))) A díky, žes tam dneska dorazila, nezúčastněný člověk a jeho názor se fakt hodí:o)) maky: tu labutěnku jsem nakonec nebrala, vypadala jsem v tom jak v kožichu, If se vyjádřila, že vypadám jak ledová královna. To bolerko bude lepší a k těm šatům ladí:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě máme čerstvě doma prsteny... a jsou "ach můj bože!" Večer přítele donutím, aby to pořádně nafotil a zkusím to sem dát (opět jen na chviličku, pán si nepřeje, aby to bylo před svatbou na internetech.o))
Odpovědět
Profilova fotka
civet: wau, jsi v těch šatech kočka :-) s bolerkem to taky vypadá super, škoda, že nemáš i fotku ala "ledová královna"
Odpovědět
civet: jeeeeeeeeee krasne...jak pise ifoun elegantni a neobycejna...moc hezke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: moc ti to sluší. Musím se přiznat, že jsem si tyhle šaty také v Adině zkoušela :-D ... ale moc mi neseděli, byli mi jaksi trochu veliké ;-) ale tobě sedí suprově ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky:o) Nebudu lhát, že mi to nelichotí:o))) AnnaM: tys ty šaty ale předpokládám nezkoušela ve velikosti 44.. a nebo možná jo, když ti byly velký:o) Mně sedly jak prdel na hrnec, doslova... stáhnou tam, kde mají a nechaj vyniknout ženským křivkám (který za normálních okolností moc nemám, ale ty šaty krásně zdůrazní pas)... nnell: pravda, že jsem se v "kožichu" mohl anechat vyfotit.o) pro tu srandu:o)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se podívala ráda ;-) teda, už se vám to blíží holky :-) civet: fakt se těším na tvoje fotky, budou určitě dokonalý
Odpovědět
Profilova fotka
No ve 44 určitě nee :-D Byli mi hlavně dooost dlouhý 8-) ... mamince se teda moc líbili, ale já měla trochu jinou představu ;-) Ale kvůli mamince jsem si jich zkusila opravdu hooodně :-D :-D
Odpovědět
holky, ja se na vas nemuzu divat, ja sem snad nebudu raci chodit...chytam depku... |-| vsem vam to tak slusi...
Odpovědět
Profilova fotka
A já jdu zejtra na poslední zkoušku, stejně tak nastávající :-) Hééééč, a já se teď doma promenáduju v našpendlených puntíkatých krémovozlatých šatičkách, na hlavě mám svatební korunku, jsem svatebně nalíčená a nad hlavou mávám volánkovým deštníkem :-D beztak nejlepší budou ty fotky, které uděláme až druhý den na hradě s gumákama a nenazdobení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: to zní luxusně :-) skoro závidím, že to nevídím, musíš vypadat dokonale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: to si piš :-D nejvíc se sama sobě líbím, když má kouřově nalíčené oči a jsem celá rozcuchaná.... taková glamour ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty nesmutni, vsechny nevesty jsou krasne, kdyz se ten den dobre citi!!! :-) hlavne ze sebe nedelej nekoho jineho, to bys pak vypadala hrozne neprirozene... ale budes mooooc krasna, uvidis!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?