Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
ano, presne taky tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, páč to tu ifoun zmiňovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už to začíná. Vrátila jsem se z makra, zase o nějaké penízky lehčí :-S No, ale zjistili jsme, že do cukrárny, kam jsme měli v pondělí dovézt figurku mají zavřeno a v tom samém místě mi dělají kytku. Tak zase volat, domluvit jiné termíny. Mohou ve středu, ve středu jsem měla naplánované něco jiného, zase přesunout na úterý. No mazec. Ale konečně budu mít rozpočet na kytky. :-D Tak jdu nakonec v pondělí do práce, abych ušetřila den, přitom jsem měla naplánovanou dovolenou. Stejně jdu v pondělí zkoušet zase šaty. Jo a ve \slezsku se kalhotkám říká majtky :-D plťky taky dobrý :-D Nastávající mi říká Dupko, tzn.prdelko :-p Nemám ráda svatby ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak mám objednaný dort :-) ... Jela jsem přes celou Prahu a objednala ho na cukrářském učilišti a nechala se zlákat ještě na 4 kila koláčků :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, a dneska jsem se vykašlala na svatbu!!!!!!!!!!!! Poprvé za dlouhou dobu jsem nedělala nic svatebního, pěkně opečovávala naši zahradu, sadila, odsadila, rozesadila, odplela, zalila, rozkopala, opravila, vyhodila.... luxus odpočinek :) Snad mi to dneska vydrží, musím stejně udělat ještě nějakou grafiku, takže dneska svatba neee ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevydrzela ;) prisel mi balicek s vlizelinem, krystlaky a sperky... takze honem sup sup vsechno vyzkouset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, začala škola a já nějak nemám čas sem moc chodit natož psát, do toho na mě přišla choroba, no sranda no :-D Navíc mám pocit, že jsem pryč od rána do večera, navíc se mi zdá, že toho ještě moc nemáme atd atd... Už se nám to blíží, doma hádky skoro na denním pořádku jak jsme oba nervozní..tak držte palce, ať to dopadne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
luli: máte hromadu času ;-) To zvládnete, musíte, co jiného nám všem zbývá, že? :-D Hlásím pokrok - máme doma oblek. Včera jsem byla v solárku (objevila jsem fajné a kousek od baráku), dnes jdu dát vylepšit chlup na hlavě, udělám sivýlet do Berouna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak koukám na předpověď, že od zítřka má pršet :( Doufám, že se to hezky umoudří, než začne říjen :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! If: od 1.10.-10.10. má být prý slunečno, ale o 7stupňů méně. Nejde dnes civet na zkoušku?
Odpovědět
Profilova fotka
lulinka: já jsem taky nervózní, to je asi normální průběh ;-) ifoun: neboj, bude hezky ;-) a co budeš dělat v Beerouně? tam máš kadeřnici?
Odpovědět
Tak a je to, čekala jsem co se kdy pokazí a už to přišlo. Včera nám volali, že už dorazily pstýnky, tak je ten můj běžel vyzvednout a ejhle. Místo bílého zlata klasický žlutý. Prodavačka trvala na tom, že jsme si je tak objednali, ten můj tvrdil, že v žádným přápadě, že žlutý zlato nesnáším, takže bychom ho asi těžko mohli chtít. Předem jsme platili nevratnou zálohu dva tisíce a ta baba na něj začala zkoušet, že to je teda smutný, ale že záloha je záloha a pokud cceme jiný prstýnky, tak že z ní maximálně sleví polovinu... Dodací doba na psrytýnky je u nich 14 dní, což je taky úžasný, protože svatbu máme 1., takže za týden. Tak to tak vypadá, že si na svatbu budeme muset prstýnky půjčit... A to se mi ještě neozvali kvůli šatům, tam čekám taky fiasko... Takže jestli bude pršet, sněžit nebo svítit sluníčko už mi je asi jedno. ;-) Ach jo, nejraděj bych se na to "vyprdla" :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyl, ale dočítat se mi vás nechce, omlouvám se... jen jsem vás chtěla pozdravit. My máme za sebou báječnou rozlučku, druhou - pracovní mám dnes. Odpoledne jedu pro koláčky do práce, v pátek si jdu vyzvednout puntikaté holinky na focení. :-) Paja dodělal harmonograma pustil se se mnou i do novin, toť asi tak vše...jo, a padl nám Dj a jeden řidič, tak máme teď trápení a sháníme a sháníme...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nekřepčete, já mám od včerejška náladu pod psa-prostě stres. Přenášíme to jedna na druhou. Já taky trnu, přítel dělá dnes státnice, jsem unavená a nejsem schopná ničeho. Včera jsem byla na zabití..... :-(
Odpovědět
maky: nějak to na nás padlo a do zařizování nemáme chuť, vyzvedáváme jen nasmlouvané věci a rak nějak se s tím šílenstvím vezeme...
Odpovědět
Profilova fotka
maky, ano, dneska jde civet na zkoušku:o) a nejen civet, ale i její nastávající (oba jdeme do adiny). Včera jsem se přeměřila a srovnala to s mírama, který jsem měla v půlce května a krom prsou fakt na centimetr přesně, takže mi ty šaty BUDOU. Ty dva cenťáky přes prsa vadit nemůžou:o) Uf, uf, jsem celkem nervózní:o) Přítel bude půl hodiny přede mnou zkoušet žaket, tak jsem na něj taky zvědavá:o) Já jsem včera ještě vymyslela zasedací pořádek do aut, takže si můžu odškrtnout další věc:o) denn, tak s těma prstenama je to síla:o( Vy jste při objednaní nesepisovali nějakou smlouvu, jak mají ty prsteny vypadat? Z jakého materiálu a podle jakého vzoru mají být, co na nich má být vyryto? Jako to, co se vám stalo je průšvih, ale zůstaň v klidu, však se vezmete i bez prstenů - můžete si symbolicky nechat nasadit prsteny třeba svých rodičů nebo tak... A ty svoje si necháte znovu udělat po svatbě. Je to sice komplikace, ale ta svatba na tom nestojí, jednou na to budete vzpomínat a smát se tomu, jak ve zlatnictví byli neschopní... Nesnažím se to zlehčovat, kdyby se to stalo mně, tak taky vyšiluju, jen se tě snažím uklidnit... A na šaty si zavolej, ať máš jistotu. Hele já zase týden před svatbou furt netuším, co budu mít v kytici.. a víš co? Už mě to nějak nevadí... Ono to nějak dopadne. A když jsme u těch prstenů, tak my bychom je měli mít snad dneska. přítel včera volal zlatníkovi, jestli je náhodou nebude mít o den dřív (dneska máme dost nabito), ale prý ne, že až dneska... tak jsem z toho trochu nervózní, jak to dopadne, hlavně doufám, že budou fakt podle našich představ. A konečně se mi po víc než týdnu vrátí "obnovenej" zásnubák, ty ruce jsou bez něj takový nahý:o)
Odpovědět
Civet: To víš, že jo. Všechno bylo na objednávku, naporoučeli jsme si i brilianty, velikost, počet, že mají být do řady, šířku prstýnků, jen tu barvu ne protože bílý zlato měli ve vzorníku, přiznám se, že mě to ani nenapadlo. A nečekala jsem žádný komplikace, přece jenom ve zlatnictví moc často nenakupuju, tak jdsem byla nepřipravená. Dnes mají zavolat s tím, jestli stihnou prstýnky udělat do týdne, tak jsem zvědavá. Šatům dám čas do konce týdne, z agentury mi říkali, že nemám volat, že mi zavolají sami. No, ale vzhjledemk tomu, že už nám ztratili kravatu, která k šatům ladila (a teď se nedá ve stejném odstínu nikde sehnat), tak už jim moc nevěřím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, prstýnky z žlutého zlata, to je radost, chápu to, sama žluté hrozně nerada ... nevidělas fil Čtyři svatby a jeden pohřeb? Tam na jedné svatbě měli prstýnky: kovová masivní lebka a nevěsta plastový obr prsten jak z Brava :-D Svědek je totiž zapomněl doma... takže tak hrůzně nedopadnete ;-) Nechte je předělat, buď to stihnou, nebo si půjčíte (nebo si kupte obyč kroužky ze stříbra na obřad, to bude pár peněz (nebo ocel). civet: by mě nenapadlo se přeměřovat, každopádně já uvidím až při "přejímce", jestli mi fakt budou, jinak mi je budou muset zužovat ještě na místě ;-) nnell: já se běžně chodím kadeřit na Žižkov, ale tentokrát jedu za kadeřnicí, která mě bude česat na svatbě a upraví mi barvu a střih dle závoje. Mám to teďka (melír) trošku chytlé zrz a k závoji se hodí chladný odstín, tak to budem ladit :) A vůbec, nestresujte nikdo...já mám sice divný pocit kolem žaludku, ale jinak se moc těším. Vzala jsem si ještě 3 dny volna navíc, abych stíhala a nestresovala. I když stejně asi budu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denn: na nějaký "že nemám volat, že mi zavolají sami" bych se teda týden před svatbou vyprdla a zavolala tam, ať se vymáčknou... A s prstenama fakt držím pěsti, ať to stihnou předělat. Chybama se holt člověk učí, akorát že snubní prsteny si asi podruhé v životě nejspíš objednávat nebudeš (nebo v to každá doufáme). Aspoň na to můžeš upozornit ostatní nevěsty, ať si dají pozor, co se píše do objednávky včetně barvy zlata nehledě na to, co je ve vzorníku..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak držím palečky. Hlavně, ať jsou na tebe hodní ;-) My měli taky problé s prstenem, chtěla jsem tam vyrýt Markétka, máme tam Markéta. Jinak úžasný. To dáme opravit po svatbě. Já včera dostala rozpis kytek. Tak náklad 5.000, mám v tom svatební kytku, dvě kytky pro maminky, jednu pro družičku, 50 myrt, dva bobany a korsáž pro ženicha. Kytku mám z krémových phalaenopsisů (orchidej) a bordó růže.
Odpovědět
to je běs, hezky se to tu hrotí...
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla včera taky řešit kytky, moje milá květinářka mi je doveze na hostinu (výzdobu) a do packy a do klop doveze domů, platím až po svatbě, prej furt neví přesně cenu... ale že by to mohlo možná 3 tisíce, prej to hrozně zdražuje, tak jsem málem padla na p..., že tak málo :) Jsem čekala víc, když to zdražuje...se moooc těším na kytky.
Odpovědět
Profilova fotka
maky: já si kdyžtak dobré chování vydupu:o)) předpokládám, že to bude rychlá akce, jen na sebe hodím vše, co budu mít i při svatbě, hoděj na mě šaty, já se pokochám, jak krásně vypadám, vyfotím, svlíknu a půjdu domů:o)) if: já se přeměřovala (tenkrát) spíš proto, že jsem byla ve fázi hubnutí, tak jsem si prostě průběžně každý měsíc hlídala, jak jsem na tom s mírama (abych nesledovala jen váhu¨). A při tom přeměřování jsem i zůstala v podstatě hlavně kvůli šatům:o) Ony jsou mi totiž fakt akorát, resp. kdybych dala všude 2 cm dolu, tak budou furt dobře:o))
Odpovědět
Profilova fotka
civet: no počkej, žádné "rychle na sebe hodím a konec", hezky pomalu, ze všech úhlů, narovnat, popasovat, pokochat :-D Já si svoji finálku náramně užila, i když jsem byla nafouklá jak žaba, nachcípaná a hlavu jak škopek.
Odpovědět
Profilova fotka
if: mám drahé ty orchidee, ale mám jistotu, že nepoloží hlavičky, ty fakt vydrží i měsíc. A když se u nich cokoli urazí před svatbou, na nich se to nepozná. Ceny kytek jdou nahoru, protože je podzim a jsou dražší vstupy ( i byť že to dováží z Izraele, Holandska a pod.). Aby ti pak paní květinářka nesejmula po svatbě cenou. Kde si necháváš dělat kytky? civ: já měla takovou malou slečnu. Byla to taková drzá osůbka, která se chovala slušně, ale myslí si něco o zadku. K těm, tvým šatům se hodí ta má půjčená labutěnka tak se drž, aby měli dvě :-D na ten termín. Hlavně si prohlédni, co je utrženo, natrženo, přiškvařeno a pod. Já na zkoušených šatech toho měla požehnaně.....
Odpovědět
civet: dneska moc držím pěstia těším se na fotečky. :-) a kochej se, já se nemohla vynadívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifoun: a ke komu tam chodíš? Trochu to tam znám ;-) Denn: s těmi prstýnky tedy nic moc, já taky žlutý zlato moc nemusím, takže bych asi koukala. A ani nevím jestli jsme to do objednávky zdůraznili, že mají být z bílého =-)
Odpovědět
ifoun: teď jsem prohlédla fotky ze zkoušky, je to nádhera!! :-) králík se supr, bude ti teploučko :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se v noci vůbec nevyspala ... :-( nejdříve jsem nemohla usnout, azse se mi hlavou honila spousta věcí co ještě nemám a co musím ... A z tohoto se mi vyklubal šílený sen o tom, že jsem byla na svatbě neučesaná, nenamalovaná, zapomněla jsem si doma závoj a nepřijel fotograf a hostina taky šílená ... Už mi z toho hrabe 8-( Dnes vůbec nemám náladu nic zařizovat, ale musím se zařeknout a vyrazit. Dnes si dám od solárka pauzu ať nejsem jak škvarek (a slečně v solárku nevěřím, že se nestihnu zbarvit, byla jsem tam dvakrát a už mi lidi říkají, že je to hezky vidět) :-) Pak bych ráda jela do Cafe Imperiál, rozhodli jsme se totiž se snoubencem, že jako poděkování rodičům za VŠECHNO :-) od narození až po to jak nás vychovali jim věnujeme poukaz na večeři, tak to tam asi pojedu domluvit ... kytičky už mám zamluvené, zařízené ... dělá mi je můj kamarád, úžasný florista z Mělníka, je to fakt celorepubliková třída ;-) ... jezdí i na soutěže do Itálie :-) No a budu mít bílou krásnou s trocho červené, ale ta bude jen ve spodní částí ... bílé kytky budou jiřinky, tulipány, hrachory, pryskyřníky ... prostě krása a bude dělat ještě výzdobu kostela, sálu, auta, restaurace, maminky, ženich a ti co půjdou na oběd budou mít v klopě něco většího než myrtu a něco menšího než ženich ;-) jo a ještě budu mít pár květů ve vlasech a udělá mi náušnice z malých bílých tulipánků :-) a mám to za úžasnou cenu, celé by to vyšlo tak na 12 a já to mám za 3, 5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: ceny se nebojím, je to zlato, kupuju u ní kytky skoro každý týden - na stůl. A taky narozeninové, všechno prostě... Je ověřená mnoha zakázkama :) nnell: myslíš Žižov nebo Beroun? mai: děkuju, na králíka se moc těším, myslím, že na fotkách bude vypadat zajímavě...dokud ze sebe nebudu dělat Eskymáka teda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?