Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
  • Svatba byla 2. října 2010
    V Panenském Týnci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
    V Panenském Týnci, Region Louny
 anna: tak to budou urcite uzasne kvetiny emoticon ja mam taky pryskyrniky emoticon
23. zář 2010 v 09:48  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annamarieveronika (29 r.)
Aroma Flora - Zakázková Floristika
Anna PRO

Květy a dekorace - Region Plzeň
27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 1 rokem)

Veve: děkuji, jsem na ně hrozně zvědavá emoticon
jdu péct linecký emoticon
23. zář 2010 v 09:52  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Taky jsem si docetla poslednich par stran emoticon ... obdivuju vas, jak pekne zarizujete, my se vcera pohadali, kvuli autum a tak a bylo mi receno, ze prej to moc organizuju, ze je to zbytecny, kdyz proste nekdo neprijede, tak na nej cekat nebudeme a budeme predpokladat, ze prijede rovnou na misto obradu ... no pro me za me ... tak jsem se rozhodla, ze jestli se me kdokoli zepta ve svatebni den na jakoukoli vec tykajici se organizace toho dne (kdy, kam, kdo), tak budu delat hluchou, neodpovidat a nebudu zvedat telefony a hotovo... mela jsem vcera fakt naladu pod psa emoticon
23. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
Registrovala se 26. července 2010 na beremese.cz. Přidala 550 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 hani: tak ja te se pokusim rozveselit jo? takze: mas opravdu naaaaaadherne saty, nadherne Ti sedi,tak bych chtela aby mi saty sedely, mas kratke vlasy a budes mit dokonaly uces a budes nadherna emoticon a hadky...no, to mame doma snad skoro vsechny emoticon a myslim, ze telefony a odpovidat budes a organizovat taky...protoze chces aby byli vsichni spokojeni... emoticon hlavu vzhuru
23. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
 hani: netrap se, tohle asi nic nevyřeší a stejně to nevydržíš. To bude ok, všude je to teď trochu vyhrocené...
23. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 hani811: zvol si jednu až dvě osoby, které budou ve svatební den tyhle organizační věci řešit. U mě to budou dvě kamarádky - pokud na mě začne někdo mluvit, odkážu ho na tyto dvě dámy a mně ať dá každý pokoj. Všem dopředu rozdej instrukce, kde se mají sejít a pokud to někdo nestihne, dej mu adresu místa obřadu, ať případně dorazí až na místo (klidně jim i řekni, že jestli nestíhají být v XX hodin na tomto místě, tak ať jedou rovnou na obřad, že na ně bohužel nemůžete čekat). Tvůj snoubenec má pravdu v tom, že když někdo nepřijede včas, tak nemá smysl na něj čekat (pokud to není jeden ze snoubenců, rodiče a nebo svědkové).
my se zase dohadovali kvůli počtu koláčů a kvůli tomu, že se nechci z dopoledního focení u místa obřadu vracet zpět do restaurace a odtamtud jet v koloně (což by přítel chtěl, mě to přijde jako zbytečnost jezdit tam a zpět když už tam budeme.. hosté přece zvládnou dojet v koloně sami ne?)
23. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
Registrovala se 8. března 2010 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 1 album.
    V kostele Panny Marie Vítězné v Řepíně, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 koukám, že se doma hádáte taky kvůli blbinám, které jsou v závěru celkem důležité. My máme zase grilování prasete, a objednali jsme 2x 60kg. A jaké máme? Jedno 30kg, druhé 90kg a zařizoval to můj Zlatík. Měl zařizovat pivo a alkohol. A jak to dopadlo? Včera volal a sdělil mi: můžeš prosím zařídit tu pípu? A jeden ze svědků chtěl udělat domácí fernet a místo toho mám 5l slivovice zbarvené barvou čaje.No, co na to říct? Nic. Jsou to prostě miláčkové emoticon Už se nevzrušuju. Dostanou tabulky, desky a ať se starají. Mně už bude všechno 2.10. ukradené.
23. zář 2010 v 10:28  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denn
Registrovala se 24. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 30. září 2010
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
 Tak jsem poslechla Vaše rady a zítra jdu na zkoušku šatů. Držte mi pěsti. Prstýnky prý dovezou nejpozději 30. odpoledne k nám domů - zálohu si ale nechali a cena bude o 1500 vyšší. A k tomu mám zakázáno se rozčilovat, prý abych se nevysilovala a nepřenášela negativní náladu na našeho drobka emoticon. To jsem dopadla emoticon
23. zář 2010 v 11:21  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 makyska: ještě mě napadlo, jak vypadá ta labutěnka? Já nějak nevím, co to je:o)) Jinak šaty měli maličko odpáranou krajku z korálků (v tom pásu pod pupíkem), ale to nehodlám řešit, šaty se mi líbí jako celek a pár odpáraných korálků mě nezabrání v tom si je půjčit:o)
23. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 civ: oni ti ty šatičky před svatbou opraví a budeš tam mít všechno.Tak mi to říkali. Jinak ta labutěnka je z peříček ptáka marabu,ze spod je saténový šál a na něm ty peříčka. Je tam očko a dá se to provléknout a vypadá to krásně.Zakryje to ramena, nemá to rukávy, a částečně to zakryje dekolt.
denn: drobečka šetři, to je největší dar, jaký jste mohli dostat. Mně navýšili cenu na hodně věcech, ale už si nehodlám kazit svatbu.
23. zář 2010 v 11:29  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
 díky za podporu, ale nejvíc mi dodává silu to, ze vidim, ze v tom nakonec stejne nejsem sama, ze vsude jsou nejake dohady ... popravde se dnes tesim, az bude 2.10., budu sedet v aute a budeme odjizdet a obrad emoticon ...
denn: je aspon fajn, ze jsou ochotni vam ty prstynky dovezt domu, takze hlavu vzhuru emoticon, jo a budes mit podobny uces jako ja ... taky mam kratke vlasy emoticon
23. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
 Makyska: To máš naprosto pravdu emoticon . A jinak mě teší, že se Vám tak líbí v Ádru emoticon .
23. zář 2010 v 11:38  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 den: Ádr miluju a letos tam jedu po druhé. Každý rok alespoň 2x. A navíc, s mým přítelem jsme tam zažili svojí první dovolenou emoticon Na Ádr se chytám pořád emoticon
Ajinak hlásím, můj Zlatík udělal dnes druhé státnice emoticon To bude dnes oslavka! Tak má definitivně ukončené studium na VŠ.Před chvílí volal.
23. zář 2010 v 11:49  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
 Hurá, gratuluju. Takový nervy těsně před svatbou... Užijte si oslavu, ta úleva a euforie po zkouškách je vždycky úžasná emoticon
23. zář 2010 v 11:57  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 DÍKY. No, a kdo má doma reprodukčního biotechnologa s pedagogickým vzděláním. To budou dětičky emoticon
23. zář 2010 ve 12:07  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
denn
    Region Náchod
 emoticon To teda emoticon emoticon
23. zář 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 ifoun: myslela jsem Beroun emoticon
tak koukám, že napjatá atmosféra vládne všude, taky je u nás občas veselo, i když teď se to trochu uklidnilo ale uvidíme týden před svatbou emoticon
23. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 makyska: aha, tak to už asi tuším, jak taková labutěnka vypadá:o) No tyhle věci se mi moc nelíbí, ale nesoudím dokud to na sobě neuvidím. Raději bych ale nějaké bolerko a v případě zimy stejně beru ještě fialovou pašmínu (na fotkách jí nechci, ale na zahřátí bude dobrá:o)).
Příteli gratuluju, já mít státnice takovou chvíli před svatbou, tak mě asi šlehne..
23. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 civ: to už byh volila tu pašmínu, bolerko mi nějak k tvým šatům nejde už proto, že máš tuším u šatů snížený pas. Ale opravdu je to o tom, jak to bude vypadat.
státnicemi se u nás uklidnila situace, už to bylo vypjaté. Díky moc, že pogratulujete, to potěší. Já lepila jmenovky a přítel dělal powerpointovou prezentaci ke státnicím. Super zátiší
emoticon . Navíc už padaly řeči typu: vezmeš si mě, když to neudělám?
Teď mi volala moje vizážistka, že o mě přemýšlela, co a jak změnit, jak dopadly šaty, kytka a tak. Tak mě to potěšilo, že má někdo starost, jak budu vypadat. Tak jsem jí hned poslala fotku nových šatů a obratem mi odepsala, že mám lepší šaty než minulé emoticon
23. zář 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 makyska: tak to je parada jak to s tou vizazistkou, satama a i statnicema a pridavam se ke gratulacim emoticon
23. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Jste úžasné emoticon
23. zář 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 holky mate nejaky tip na saty na prevleceni...ale dlouhe a ne za moc penez? ... nejlepe na netu emoticon
23. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 civet: nevis kolik se dava napojovych listku na stul? dava se kazdemu? jak to budes delat? emoticon
23. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Katko, děkuji za připomenutí, že musím udělat ty nápojáky:o) úplně jsem na to zapomněla:o) A kolik jich budu dávat a kam, tak to jsem zatím nepromýšlela:o( Možná je nechám dát srolované doprostřed stolu - tak mezi 4 lidi jeden.. a pár nesrolovaných k rautovému stolu / na bar.
23. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 civet: no, neni zac emoticon nevim, jestli je o co stat

jinak ja jsem se ted tak nas....stvala, ale taaaaaak...v padl mi jeden projekt, na ktery se chystam tak dlouho, tolik jsem tomu dala, tak moc se nervovala...a uz to bylo hotove, uz byl jen pocit z dobre vykonane prace a jedna srazka z blbcem, ktery vam jen oznami, dekujeme nekonase a jeste arogantnim zpusobem...ty jo, to je smesice pocitu...litosti a nastvani a na druhou stranu vysmechu...no, tak ted zustala jen cista hlava na svatbu...uz to vidim...zacnu vymyslet koniny...stane se ze me silena nevesta emoticon
23. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

Katka: já jsem si koupila šaty na převlečení v Orsay emoticon za 850 Korun emoticon na netu to ti asi neporadím...

Linecké slepené, za chvíli jdu na perníčky emoticon
Nápojový lístek musím také sepsat ... emoticon

Uf, potřebuji se tak roztojit emoticon
23. zář 2010 v 15:40  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 anna: lineckeeee mnam...to bych nemohla delat, pulku bych snedla, na hosty by nezbylo a do satu bych se nevlezla emoticon ale ve svem zakuskovem bojkotu, nebospise protimaminkovske rebelii jsem snizila pocty kremovych zakusku a vymenila za linecke... emoticon na to se tesim...pekarna kde nam je budou delat je ma tak dobre, mam pro ne slabost od nich emoticon a nepotrebujes se rozkrojit, ale nekoho zaukolovat emoticon
23. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 co to je roztojit? Rozkojit? Nebo rozkrojit? Já jsem tady ten špeciálista na to nářečí emoticon
já ji koupila kostým v Polsku a super halenku v camei. Orsay taky dobrý.
23. zář 2010 v 15:47  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
Anna PRO

27

(Před 1 rokem)

maky: emoticon ... omlouvám se, chtěla jsem samozřejmě napsat roztrojit emoticon

Katka: jooo, taky mi to dalo pořádnou práci, to nejíst emoticon ... jsem se musela hodně nasnídat a pak naobědvat aby mě nehonila mlsná emoticon
23. zář 2010 v 15:50  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 22. října 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
samikri
1
Registrovala se 29. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 22. října 2010
    Region Praha
 Ahoj holky, mám chvilinečku čas, tak Vás jdu otravovat emoticon

chtěla jsem se zeptat, co budete mít na stolech za sladké? jako koláčky, minikošíčky, ...
23. zář 2010 v 16:09  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš