Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
anna: tak to budou urcite uzasne kvetiny :) ja mam taky pryskyrniky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Veve: děkuji, jsem na ně hrozně zvědavá :-) jdu péct linecký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si docetla poslednich par stran :) ... obdivuju vas, jak pekne zarizujete, my se vcera pohadali, kvuli autum a tak a bylo mi receno, ze prej to moc organizuju, ze je to zbytecny, kdyz proste nekdo neprijede, tak na nej cekat nebudeme a budeme predpokladat, ze prijede rovnou na misto obradu ... no pro me za me ... tak jsem se rozhodla, ze jestli se me kdokoli zepta ve svatebni den na jakoukoli vec tykajici se organizace toho dne (kdy, kam, kdo), tak budu delat hluchou, neodpovidat a nebudu zvedat telefony a hotovo... mela jsem vcera fakt naladu pod psa 8-(
Odpovědět
hani: tak ja te se pokusim rozveselit jo? takze: mas opravdu naaaaaadherne saty, nadherne Ti sedi,tak bych chtela aby mi saty sedely, mas kratke vlasy a budes mit dokonaly uces a budes nadherna :) a hadky...no, to mame doma snad skoro vsechny ;-) a myslim, ze telefony a odpovidat budes a organizovat taky...protoze chces aby byli vsichni spokojeni... :-) hlavu vzhuru
Odpovědět
hani: netrap se, tohle asi nic nevyřeší a stejně to nevydržíš. To bude ok, všude je to teď trochu vyhrocené...
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: zvol si jednu až dvě osoby, které budou ve svatební den tyhle organizační věci řešit. U mě to budou dvě kamarádky - pokud na mě začne někdo mluvit, odkážu ho na tyto dvě dámy a mně ať dá každý pokoj. Všem dopředu rozdej instrukce, kde se mají sejít a pokud to někdo nestihne, dej mu adresu místa obřadu, ať případně dorazí až na místo (klidně jim i řekni, že jestli nestíhají být v XX hodin na tomto místě, tak ať jedou rovnou na obřad, že na ně bohužel nemůžete čekat). Tvůj snoubenec má pravdu v tom, že když někdo nepřijede včas, tak nemá smysl na něj čekat (pokud to není jeden ze snoubenců, rodiče a nebo svědkové). my se zase dohadovali kvůli počtu koláčů a kvůli tomu, že se nechci z dopoledního focení u místa obřadu vracet zpět do restaurace a odtamtud jet v koloně (což by přítel chtěl, mě to přijde jako zbytečnost jezdit tam a zpět když už tam budeme.. hosté přece zvládnou dojet v koloně sami ne?)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že se doma hádáte taky kvůli blbinám, které jsou v závěru celkem důležité. My máme zase grilování prasete, a objednali jsme 2x 60kg. A jaké máme? Jedno 30kg, druhé 90kg a zařizoval to můj Zlatík. Měl zařizovat pivo a alkohol. A jak to dopadlo? Včera volal a sdělil mi: můžeš prosím zařídit tu pípu? A jeden ze svědků chtěl udělat domácí fernet a místo toho mám 5l slivovice zbarvené barvou čaje.No, co na to říct? Nic. Jsou to prostě miláčkové :-D Už se nevzrušuju. Dostanou tabulky, desky a ať se starají. Mně už bude všechno 2.10. ukradené.
Odpovědět
Tak jsem poslechla Vaše rady a zítra jdu na zkoušku šatů. Držte mi pěsti. Prstýnky prý dovezou nejpozději 30. odpoledne k nám domů - zálohu si ale nechali a cena bude o 1500 vyšší. A k tomu mám zakázáno se rozčilovat, prý abych se nevysilovala a nepřenášela negativní náladu na našeho drobka :-). To jsem dopadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: ještě mě napadlo, jak vypadá ta labutěnka? Já nějak nevím, co to je:o)) Jinak šaty měli maličko odpáranou krajku z korálků (v tom pásu pod pupíkem), ale to nehodlám řešit, šaty se mi líbí jako celek a pár odpáraných korálků mě nezabrání v tom si je půjčit:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civ: oni ti ty šatičky před svatbou opraví a budeš tam mít všechno.Tak mi to říkali. Jinak ta labutěnka je z peříček ptáka marabu,ze spod je saténový šál a na něm ty peříčka. Je tam očko a dá se to provléknout a vypadá to krásně.Zakryje to ramena, nemá to rukávy, a částečně to zakryje dekolt. denn: drobečka šetři, to je největší dar, jaký jste mohli dostat. Mně navýšili cenu na hodně věcech, ale už si nehodlám kazit svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
díky za podporu, ale nejvíc mi dodává silu to, ze vidim, ze v tom nakonec stejne nejsem sama, ze vsude jsou nejake dohady ... popravde se dnes tesim, az bude 2.10., budu sedet v aute a budeme odjizdet a obrad :) ... denn: je aspon fajn, ze jsou ochotni vam ty prstynky dovezt domu, takze hlavu vzhuru :), jo a budes mit podobny uces jako ja ... taky mam kratke vlasy :)
Odpovědět
Makyska: To máš naprosto pravdu :-) . A jinak mě teší, že se Vám tak líbí v Ádru ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
den: Ádr miluju a letos tam jedu po druhé. Každý rok alespoň 2x. A navíc, s mým přítelem jsme tam zažili svojí první dovolenou :-D Na Ádr se chytám pořád ;-) Ajinak hlásím, můj Zlatík udělal dnes druhé státnice :-D To bude dnes oslavka! Tak má definitivně ukončené studium na VŠ.Před chvílí volal.
Odpovědět
Hurá, gratuluju. Takový nervy těsně před svatbou... Užijte si oslavu, ta úleva a euforie po zkouškách je vždycky úžasná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
DÍKY. No, a kdo má doma reprodukčního biotechnologa s pedagogickým vzděláním. To budou dětičky :-D
Odpovědět
:-D To teda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: myslela jsem Beroun ;-) tak koukám, že napjatá atmosféra vládne všude, taky je u nás občas veselo, i když teď se to trochu uklidnilo ale uvidíme týden před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: aha, tak to už asi tuším, jak taková labutěnka vypadá:o) No tyhle věci se mi moc nelíbí, ale nesoudím dokud to na sobě neuvidím. Raději bych ale nějaké bolerko a v případě zimy stejně beru ještě fialovou pašmínu (na fotkách jí nechci, ale na zahřátí bude dobrá:o)). Příteli gratuluju, já mít státnice takovou chvíli před svatbou, tak mě asi šlehne..
Odpovědět
Profilova fotka
civ: to už byh volila tu pašmínu, bolerko mi nějak k tvým šatům nejde už proto, že máš tuším u šatů snížený pas. Ale opravdu je to o tom, jak to bude vypadat. státnicemi se u nás uklidnila situace, už to bylo vypjaté. Díky moc, že pogratulujete, to potěší. Já lepila jmenovky a přítel dělal powerpointovou prezentaci ke státnicím. Super zátiší :-( . Navíc už padaly řeči typu: vezmeš si mě, když to neudělám? Teď mi volala moje vizážistka, že o mě přemýšlela, co a jak změnit, jak dopadly šaty, kytka a tak. Tak mě to potěšilo, že má někdo starost, jak budu vypadat. Tak jsem jí hned poslala fotku nových šatů a obratem mi odepsala, že mám lepší šaty než minulé :-D
Odpovědět
makyska: tak to je parada jak to s tou vizazistkou, satama a i statnicema a pridavam se ke gratulacim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jste úžasné ;-)
Odpovědět
holky mate nejaky tip na saty na prevleceni...ale dlouhe a ne za moc penez? ... nejlepe na netu ;-)
Odpovědět
civet: nevis kolik se dava napojovych listku na stul? dava se kazdemu? jak to budes delat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, děkuji za připomenutí, že musím udělat ty nápojáky:o) úplně jsem na to zapomněla:o) A kolik jich budu dávat a kam, tak to jsem zatím nepromýšlela:o( Možná je nechám dát srolované doprostřed stolu - tak mezi 4 lidi jeden.. a pár nesrolovaných k rautovému stolu / na bar.
Odpovědět
civet: no, neni zac :-) nevim, jestli je o co stat jinak ja jsem se ted tak nas....stvala, ale taaaaaak...v padl mi jeden projekt, na ktery se chystam tak dlouho, tolik jsem tomu dala, tak moc se nervovala...a uz to bylo hotove, uz byl jen pocit z dobre vykonane prace a jedna srazka z blbcem, ktery vam jen oznami, dekujeme nekonase a jeste arogantnim zpusobem...ty jo, to je smesice pocitu...litosti a nastvani a na druhou stranu vysmechu...no, tak ted zustala jen cista hlava na svatbu...uz to vidim...zacnu vymyslet koniny...stane se ze me silena nevesta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katka: já jsem si koupila šaty na převlečení v Orsay :-) za 850 Korun ;-) na netu to ti asi neporadím... Linecké slepené, za chvíli jdu na perníčky :-D Nápojový lístek musím také sepsat ... :-| Uf, potřebuji se tak roztojit :-p
Odpovědět
anna: lineckeeee mnam...to bych nemohla delat, pulku bych snedla, na hosty by nezbylo a do satu bych se nevlezla :-) ale ve svem zakuskovem bojkotu, nebospise protimaminkovske rebelii jsem snizila pocty kremovych zakusku a vymenila za linecke... ;-) na to se tesim...pekarna kde nam je budou delat je ma tak dobre, mam pro ne slabost od nich :-) a nepotrebujes se rozkrojit, ale nekoho zaukolovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co to je roztojit? Rozkojit? Nebo rozkrojit? Já jsem tady ten špeciálista na to nářečí :-D já ji koupila kostým v Polsku a super halenku v camei. Orsay taky dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
maky: :-D ... omlouvám se, chtěla jsem samozřejmě napsat roztrojit :-D Katka: jooo, taky mi to dalo pořádnou práci, to nejíst :-D ... jsem se musela hodně nasnídat a pak naobědvat aby mě nehonila mlsná :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám chvilinečku čas, tak Vás jdu otravovat :-D chtěla jsem se zeptat, co budete mít na stolech za sladké? jako koláčky, minikošíčky, ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?