Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
 juchůůůůůů, obleček pro prcka je doma, jen je mu velký emoticon emoticon budeme měnit za menší! A taky dorazily manžetový knoflíčky, jsou nádherný. Jsem maximálně spokojená emoticon emoticon
16. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
Registrovala se 3. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
Registrovala se 3. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Strakonice.
 Tak už mě to polevilo já na to trpím od porodu na ty záda občas to dopadalo tak že jsem polestí nemohla nic a třeba 2x za noc jela na pohotovost a ted mám doma pro jistotu prášky mydocalm které mě svalstvo uvolní ale každopádně jsem se objendala k rehabelitačnímu dr ke kterému jezdím aby mě pokřupal a uvolnil.

kesynaz: velkej tak to já ted koupila na netu obleček a je to 18-24 ( teda 92 ) tak jen doufám že nebude moc velkej jinak by mě trefilo
16. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 (jdu vynervovat if) Já dneska objednala 2 kila svatebních koláčků do práce (k sobě a k příteli) a dohodla se s varhanicí, co bude hrát na obřadu:o) O víkendu budeme s mamkou péct nějaký sladkosti na stůl a budu dohadovat podrobnosti v restauraci...

už aby to fakt bylo za náma, 16 dní do svatby a já každej den něco zařizuju... sice maličkosti, ale furt na tu svatbu musím myslet...
16. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 ninu: Honzík má teď 18 m, koupila jsem 18-24 a je teda super velkej emoticon takže zkouším vyměnit za 12-18, ten by mohl sedět lépe, jen budou asi dlouhý gatě.
16. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 ninus81: a abys na ty záda cvičila ti nikdo nedoporučil? Ta mojžíšovka je fakt dobrá, cvičit jí v těch nejhorších bolestech není nic moc, ale mě dost pomáhala a když jsem jí cvičila denně, tak to bylo znát. Ale hlavně, že to polevilo...
16. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
 civet: já si právě vyzvedla botky na přezutí - večer dám foto emoticon koláčky do práce v cajku, teď zamluvím hospu na pracovní rozlučku a vínko na tu ofiko emoticon
16. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
fotoportrét
fotoportrét
ninus81
 kesy to mě ani neříkej tak to předpokládám že Honzíčkovy bude taky velkej emoticon emoticon emoticon emoticon
civet: na záda cvičím tak 2x týdně cviky co mě naučily na rehabelitaci a každou neděli chodím na fitbox je fakt že naposledy jsme ty šílené bolesti měla loni v říjnu když a od té doby to nééé teda né tak bolestí dřív jsem bolestí lezla po 4 jak jsem nebyla schopná ničeho ted už naštěstí to takové není
16. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 mai: na fotku botek se těším! NO vidíš, firemní rozlučka, tu chci zařizovat dneska (obeslat kolegy s emailem). Budu jí dělat ve středu tesně před svatbou, tak doufám, že tam nebudu vyšilovat, co všechno ještě nemám:o) Ve čtvrtek už budu mít dovolenou, tak se můžu víc opít a ráno vyspat opičku do růžova:o)

ninus81: tak to pak jo.. základ je cvičit no. Mě ty bolesti pustily definitivně až po tom, co jsem zhubla - těm zádům se ulevilo a já navíc zhubla sportem, takže jsem posílila záda a břicho. Já se loni v listopadu strašně bála, že je to vyhřezlá plotýnka a že budu muset na operaci.. naštěstí to přešlo, ale zažít to znovu nechci.. To jsem bolestí a zoufalostí břečela v posteli, protože jsem se nebyla schopná převalit z boku na záda a zpět. A v Praze nemám obvoďáka a odevšak mě posílali pryč, že mě nevezmou, že nebydlím v jejich obvodu... Naštěstí mě pak jedna ortopedka vzala a napsala rehabilitaci... no fuj, raději nevzpomínat.
16. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 1. října 2010
    Na golfYacht v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 4051 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel.
 civet: pche, to mě nerozhází, koláčky do práce mám objednané (budou dělat zvlášť na svatbu a zvlášť na pondělí do práce, aby byly čerstvé), restauraci jsem doladila minulý týden, jen jim pošlu nějaké detailní otázky, sladkosti na stole nebudou, budou jen koláčky a dort, hudbu řeší přítel emoticon emoticon emoticon To jsem ale drsňačka, co? emoticon
16. zář 2010 v 11:14  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
  • Svatba byla 2. října 2010
    V Panenském Týnci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
Registrovala se 29. května 2009 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 2 alba. Má 59 přátel. Region Sokolov.
 JOOOOOOOOOOO!!!!! Moje maminka mi z Valašska přiveze frgále a SVATEBNÍ KOLÁČKY!!!! Ale ty pravé malé, z kynutého těsta, jak je tam schovaný tvaroh s rozinkama a nahoře je plcanec povidel s drobenkou, mňáááám!!! emoticon
Tady se dělají levné, ale v půměru mají max. 3 cm a jsou hrozně placaté (na výšku tak 1 cm), těsto je hrozně bledé a mě připadalo jako linecké, tři plcance nahoře (tvaroh, povidla a ořech).... no škaredatost největší!!! emoticon
16. zář 2010 v 11:48  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 veve: tyhle budeme mít taky, taky doveze maminka emoticon Ale budem mít i české, rozplácnuté s náplní nahoře, velikostí jinak stejné jako moravské. Já ráda oboje emoticon I když nevím, kolik toho budu schopná sníst...trošku mě štve, že budu tak streslá, že nic ani neochutnám :(
16. zář 2010 v 11:50  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
Registrovala se 8. března 2010 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 1 album.
    V kostele Panny Marie Vítězné v Řepíně, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 ahoj!
Tak hlásím, že taky do sebe cpu nuroffen, páč jsem někde něco chytla. Dnes mám jít na sudnavání kníra ke kosmetičce a hučí mě v hlavě jak v kamnech. Takře vit.C, v kanclu jsem v teplé vestě a na všechny jsem hrozně milá emoticon
Taky budeme mít nezvhledné plácance. Koláče budeme mít na několikrát, dnes a zítra se rozváží první várka ve Slezsku, příští sobota várka na Mělnicku. Celkem 4 rozlučky, za sebou máme 2 a 3 tisíce v prčicích.
Já mám nejradši nepovedené buchty, zvláště ty zdrcnuté emoticon
16. zář 2010 ve 12:18  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
Registrovala se 26. července 2010 na beremese.cz. Přidala 550 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 no doufam, ze na me nic nevleze jak to tu ctu...uz jsem s tim pred casem prosla a snad se to nevrati... jinak holky, budete mit svicu? ted nam kamarad poslal pozvanku co pro nas delal...parada emoticon neni nad to mit sikovne kamarady emoticon pocitame tak 200lidi a vic... emoticon
16. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 katka: tak to je docela solidní párty emoticon Já měla "rozlučku" s 2 holkama, dneska trošku v práci, přítel asi nic... dělat k svatbě akci pro 200 lidí - to je docela pálka pak, ne?
16. zář 2010 ve 12:57  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 katkok.k. co to je svica? To je rozlučka? Mám nastávajícího manžela ze Slezska a některá slova jsou pro mě nesrozumitelná emoticon
16. zář 2010 ve 13:00  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
veve_zlobidlo (30 r.)
3
 jj, svica je rozlucka emoticon u nas sa rika zpivani...
16. zář 2010 ve 13:04  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 u nás se říká brána a staví se brána emoticon, ale my nebudeme a jsem za to ráda, s těmi nejbližšími budeme mít svatbu, s ostatními můžeme zajít kdykolik kamkoli, když se domluvíme emoticon
16. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Hm, jedna republika a člověk se nedorozumí emoticon Já když přijedu do rodiny nastávajícího, kde se mluví polopolsky, jsem úplně v prčicích. Po roce už rozumím tak nějak, ale stejně je to někdy sranda emoticon
16. zář 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 jj svica je rozlucka emoticon nooo je to palka...nastesti mamka je mistrova odborneho vycviku a vyborne vari a znama maji velkou firmu a maso bude od nich, takze nas to bude stat o dost min...delava se gulas, pak nejaka sekanka a hlavne se pije... a vino a goralku mame svoji...ale suma to i tak samozrejme je...a nikdy nevis kolik lidi vlastne dojde... ale party to teda byva solidni emoticon
16. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Tak Budějovice Brána, Hodonín svice, Sokolov zpívání, Východní Čechy pokud vím střílení.A všechno je rozlučka emoticon
16. zář 2010 ve 13:11  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 makyska: to verim...ponašimu nařečí je teda masakr...kamaradka kdyz s nekym telefonovala,jsem ji nerozumela vubec nic...to uz samotne polstine rozumis vic emoticon
16. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 katka.k.:taky koukám používáte hodně g. Já teprve po 3/4 roce pochopila rozdíl mezi hrncema a rukama. Ruce-rynce a hrnce-garnce. Nastávající manžel mi pořád říká Kaj ideš, tzn.kam jdeš. A je chovatel, když jsem poprvé jela od nich, ve vlaku se mii pořád opakovali tři slova: golombie(holubi), kury(slepice) a kruliky(králíci)
emoticon
Kdo to nezažije, nepochopí
emoticon
16. zář 2010 ve 13:19  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
fotoportrét
fotoportrét
ifoun
18
 U nás (okres UH) je taky svíca. A přítel, když byl u nás poprvé, tak se taky nechytal, o čem meleme emoticon Ale teď už je pokročilý uživatel moravštiny a na otázku "jaká?", kterou dřív nechápal, šmahem odpoví "dobrá" emoticon Původně myslel, že se ho ptají, jaká jsem já emoticon
16. zář 2010 ve 13:22  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Ještě že jsem ze středočeského kraje a přítel z libereckého, tam se žádné opulentní rozlučky (ať už pod jakýmkoliv názvem) nedělají:o) Já budu mít snad rozlučku příští pátek (jen ve třech), přítel ani nevím, jestli bude něco pořádat. A ješte chci jít s kolegama s práce popít..
16. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 makyska: kaj ides to nidky nevim na co se me dotycna osoba pta... nekdy je to kam, nekdy kde a nekdy kdy...tak pak nevim na co odpovedet...vetsinou na sebe reknu vic, nez chce vedet...kam kde a kdy jdu emoticon
16. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 ifoun: emoticon emoticon emoticon tak ted jsem se fakt zasmala emoticon
16. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 jo jo, tyhlety nedorozumnění kvůli nářečí jsou úžasný:o) u přítele z podkrkonoší se říká, že "kropěj zahradu hadicej", říká se "přiďte pobejť" a jezdíš "felícijej". A jejích "králičárna" mi taky trhá uši:o) A maminka chodí "oloupit" brambory:o)
16. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 Tak to nářečí je holky masakr. Můj říká, že je KarviňoK (Karviňák) a Slunžok(Slezák). Jednou mě poslal do šopy pro vodu a já pořád hledala přepravku. Myslela jsem, že je šopa přepravka. Ještě, že jsem se na ZŠ učila růskyj jyzyk, tátu mám Slováka a mamka používá hodně německých slov díky babičce, která to má z války. Jinak bych nerozuměla vůbec.
No a až se ty naše dvě rodiny sejdou, bude to masakr. 400 km od sebe a nedorozumí se emoticon
16. zář 2010 ve 13:28  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 a taky to nastesti funguje tak, ze nikdo neprijde s prazdnou...u nas je tak zauzivane ze za sebe kdyz jdes na svicu das minimalne 200Kc a vymysli se ruzne zpusoby jak penize predat....ja jsem letos byla na opravdu hodne svicach...vetsinou se ti to vrati...prilezitost kdy se lidi muzou potkat a oslavit to s vama...jen to stoji ten cas a sily to zorganizovat...ale na kamarady se opravdu tesim, tak to stoji za to... emoticon
16. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makyska
fotoportrét
fotoportrét
makyska
 civet: tak ve Slezsku je králíčárna-u nás králíkárna krůličok. Rozumíš je chápej. No ale oloupit brambory je teda úžasný emoticon Ve východních Čechách hodně na konci slov dávají oui. Fakt dobrý emoticon
16. zář 2010 ve 13:36  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš