Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
juchůůůůůů, obleček pro prcka je doma, jen je mu velký :-D :-D budeme měnit za menší! A taky dorazily manžetový knoflíčky, jsou nádherný. Jsem maximálně spokojená x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mě to polevilo já na to trpím od porodu na ty záda občas to dopadalo tak že jsem polestí nemohla nic a třeba 2x za noc jela na pohotovost a ted mám doma pro jistotu prášky mydocalm které mě svalstvo uvolní ale každopádně jsem se objendala k rehabelitačnímu dr ke kterému jezdím aby mě pokřupal a uvolnil. kesynaz: velkej tak to já ted koupila na netu obleček a je to 18-24 ( teda 92 ) tak jen doufám že nebude moc velkej jinak by mě trefilo
Odpovědět
Profilova fotka
(jdu vynervovat if) Já dneska objednala 2 kila svatebních koláčků do práce (k sobě a k příteli) a dohodla se s varhanicí, co bude hrát na obřadu:o) O víkendu budeme s mamkou péct nějaký sladkosti na stůl a budu dohadovat podrobnosti v restauraci... už aby to fakt bylo za náma, 16 dní do svatby a já každej den něco zařizuju... sice maličkosti, ale furt na tu svatbu musím myslet...
Odpovědět
ninu: Honzík má teď 18 m, koupila jsem 18-24 a je teda super velkej :-) takže zkouším vyměnit za 12-18, ten by mohl sedět lépe, jen budou asi dlouhý gatě.
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: a abys na ty záda cvičila ti nikdo nedoporučil? Ta mojžíšovka je fakt dobrá, cvičit jí v těch nejhorších bolestech není nic moc, ale mě dost pomáhala a když jsem jí cvičila denně, tak to bylo znát. Ale hlavně, že to polevilo...
Odpovědět
civet: já si právě vyzvedla botky na přezutí - večer dám foto :-) koláčky do práce v cajku, teď zamluvím hospu na pracovní rozlučku a vínko na tu ofiko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy to mě ani neříkej tak to předpokládám že Honzíčkovy bude taky velkej =-) =-) =-) =-) civet: na záda cvičím tak 2x týdně cviky co mě naučily na rehabelitaci a každou neděli chodím na fitbox je fakt že naposledy jsme ty šílené bolesti měla loni v říjnu když a od té doby to nééé teda né tak bolestí dřív jsem bolestí lezla po 4 jak jsem nebyla schopná ničeho ted už naštěstí to takové není
Odpovědět
Profilova fotka
mai: na fotku botek se těším! NO vidíš, firemní rozlučka, tu chci zařizovat dneska (obeslat kolegy s emailem). Budu jí dělat ve středu tesně před svatbou, tak doufám, že tam nebudu vyšilovat, co všechno ještě nemám:o) Ve čtvrtek už budu mít dovolenou, tak se můžu víc opít a ráno vyspat opičku do růžova:o) ninus81: tak to pak jo.. základ je cvičit no. Mě ty bolesti pustily definitivně až po tom, co jsem zhubla - těm zádům se ulevilo a já navíc zhubla sportem, takže jsem posílila záda a břicho. Já se loni v listopadu strašně bála, že je to vyhřezlá plotýnka a že budu muset na operaci.. naštěstí to přešlo, ale zažít to znovu nechci.. To jsem bolestí a zoufalostí břečela v posteli, protože jsem se nebyla schopná převalit z boku na záda a zpět. A v Praze nemám obvoďáka a odevšak mě posílali pryč, že mě nevezmou, že nebydlím v jejich obvodu... Naštěstí mě pak jedna ortopedka vzala a napsala rehabilitaci... no fuj, raději nevzpomínat.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: pche, to mě nerozhází, koláčky do práce mám objednané (budou dělat zvlášť na svatbu a zvlášť na pondělí do práce, aby byly čerstvé), restauraci jsem doladila minulý týden, jen jim pošlu nějaké detailní otázky, sladkosti na stole nebudou, budou jen koláčky a dort, hudbu řeší přítel :-D 8-) ;-) To jsem ale drsňačka, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JOOOOOOOOOOO!!!!! Moje maminka mi z Valašska přiveze frgále a SVATEBNÍ KOLÁČKY!!!! Ale ty pravé malé, z kynutého těsta, jak je tam schovaný tvaroh s rozinkama a nahoře je plcanec povidel s drobenkou, mňáááám!!! :-D Tady se dělají levné, ale v půměru mají max. 3 cm a jsou hrozně placaté (na výšku tak 1 cm), těsto je hrozně bledé a mě připadalo jako linecké, tři plcance nahoře (tvaroh, povidla a ořech).... no škaredatost největší!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: tyhle budeme mít taky, taky doveze maminka :) Ale budem mít i české, rozplácnuté s náplní nahoře, velikostí jinak stejné jako moravské. Já ráda oboje :) I když nevím, kolik toho budu schopná sníst...trošku mě štve, že budu tak streslá, že nic ani neochutnám :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj! Tak hlásím, že taky do sebe cpu nuroffen, páč jsem někde něco chytla. Dnes mám jít na sudnavání kníra ke kosmetičce a hučí mě v hlavě jak v kamnech. Takře vit.C, v kanclu jsem v teplé vestě a na všechny jsem hrozně milá :-( Taky budeme mít nezvhledné plácance. Koláče budeme mít na několikrát, dnes a zítra se rozváží první várka ve Slezsku, příští sobota várka na Mělnicku. Celkem 4 rozlučky, za sebou máme 2 a 3 tisíce v prčicích. Já mám nejradši nepovedené buchty, zvláště ty zdrcnuté :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no doufam, ze na me nic nevleze jak to tu ctu...uz jsem s tim pred casem prosla a snad se to nevrati... jinak holky, budete mit svicu? ted nam kamarad poslal pozvanku co pro nas delal...parada :) neni nad to mit sikovne kamarady :-) pocitame tak 200lidi a vic... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: tak to je docela solidní párty =-) Já měla "rozlučku" s 2 holkama, dneska trošku v práci, přítel asi nic... dělat k svatbě akci pro 200 lidí - to je docela pálka pak, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
katkok.k. co to je svica? To je rozlučka? Mám nastávajícího manžela ze Slezska a některá slova jsou pro mě nesrozumitelná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, svica je rozlucka :) u nas sa rika zpivani...
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se říká brána a staví se brána :), ale my nebudeme a jsem za to ráda, s těmi nejbližšími budeme mít svatbu, s ostatními můžeme zajít kdykolik kamkoli, když se domluvíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, jedna republika a člověk se nedorozumí :-| Já když přijedu do rodiny nastávajícího, kde se mluví polopolsky, jsem úplně v prčicích. Po roce už rozumím tak nějak, ale stejně je to někdy sranda :-S
Odpovědět
jj svica je rozlucka :-) nooo je to palka...nastesti mamka je mistrova odborneho vycviku a vyborne vari a znama maji velkou firmu a maso bude od nich, takze nas to bude stat o dost min...delava se gulas, pak nejaka sekanka a hlavne se pije... a vino a goralku mame svoji...ale suma to i tak samozrejme je...a nikdy nevis kolik lidi vlastne dojde... ale party to teda byva solidni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Budějovice Brána, Hodonín svice, Sokolov zpívání, Východní Čechy pokud vím střílení.A všechno je rozlučka :-D
Odpovědět
makyska: to verim...ponašimu nařečí je teda masakr...kamaradka kdyz s nekym telefonovala,jsem ji nerozumela vubec nic...to uz samotne polstine rozumis vic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k.:taky koukám používáte hodně g. Já teprve po 3/4 roce pochopila rozdíl mezi hrncema a rukama. Ruce-rynce a hrnce-garnce. Nastávající manžel mi pořád říká Kaj ideš, tzn.kam jdeš. A je chovatel, když jsem poprvé jela od nich, ve vlaku se mii pořád opakovali tři slova: golombie(holubi), kury(slepice) a kruliky(králíci) :-D Kdo to nezažije, nepochopí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás (okres UH) je taky svíca. A přítel, když byl u nás poprvé, tak se taky nechytal, o čem meleme :-D Ale teď už je pokročilý uživatel moravštiny a na otázku "jaká?", kterou dřív nechápal, šmahem odpoví "dobrá" :-D Původně myslel, že se ho ptají, jaká jsem já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě že jsem ze středočeského kraje a přítel z libereckého, tam se žádné opulentní rozlučky (ať už pod jakýmkoliv názvem) nedělají:o) Já budu mít snad rozlučku příští pátek (jen ve třech), přítel ani nevím, jestli bude něco pořádat. A ješte chci jít s kolegama s práce popít..
Odpovědět
makyska: kaj ides to nidky nevim na co se me dotycna osoba pta... nekdy je to kam, nekdy kde a nekdy kdy...tak pak nevim na co odpovedet...vetsinou na sebe reknu vic, nez chce vedet...kam kde a kdy jdu :-D
Odpovědět
ifoun: :-D :-D :-D tak ted jsem se fakt zasmala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, tyhlety nedorozumnění kvůli nářečí jsou úžasný:o) u přítele z podkrkonoší se říká, že "kropěj zahradu hadicej", říká se "přiďte pobejť" a jezdíš "felícijej". A jejích "králičárna" mi taky trhá uši:o) A maminka chodí "oloupit" brambory:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nářečí je holky masakr. Můj říká, že je KarviňoK (Karviňák) a Slunžok(Slezák). Jednou mě poslal do šopy pro vodu a já pořád hledala přepravku. Myslela jsem, že je šopa přepravka. Ještě, že jsem se na ZŠ učila růskyj jyzyk, tátu mám Slováka a mamka používá hodně německých slov díky babičce, která to má z války. Jinak bych nerozuměla vůbec. No a až se ty naše dvě rodiny sejdou, bude to masakr. 400 km od sebe a nedorozumí se :-D
Odpovědět
a taky to nastesti funguje tak, ze nikdo neprijde s prazdnou...u nas je tak zauzivane ze za sebe kdyz jdes na svicu das minimalne 200Kc a vymysli se ruzne zpusoby jak penize predat....ja jsem letos byla na opravdu hodne svicach...vetsinou se ti to vrati...prilezitost kdy se lidi muzou potkat a oslavit to s vama...jen to stoji ten cas a sily to zorganizovat...ale na kamarady se opravdu tesim, tak to stoji za to... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: tak ve Slezsku je králíčárna-u nás králíkárna krůličok. Rozumíš je chápej. No ale oloupit brambory je teda úžasný :-D Ve východních Čechách hodně na konci slov dávají oui. Fakt dobrý :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?