Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně aby "ano" bylo všude stejné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ifoun: to je taky problém. Ve slezsku je ano:ja, a ne:ni. Taky to není stejné :-D
Odpovědět
tyyyy jo, jen slib kdyby byl opravdu v cistem nareci tak bych se hodne smala... :-D např. naše: Slubuju, že ťa nikdá neopustím...
Odpovědět
Profilova fotka
můj nastávající mi slib říkal v Polštině. Znělo to docela něžně :-D
Odpovědět
"Obiecuję, że nigdy nie opuści" polština je moc hezka...zpivala jsem jednu ukolebavku a je nadherna...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se nachytala v obchodě při čtení návodu. Nečetla jsem jej v češtině, ale v polštině. Všude dávají č,š,ž a šišlají. Díky mému nastávajícímu manželovi jsem se naučila mluvit spisovně.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tedy když jsem četla, co jste tu napsaly, tak jsem se pobavila, ale "oloupit" brambory nebo pomeranc znám, to používala babička, žila v Sokolově, ale pocházela z Podkrkonoší :) ... jo a taky bramboráku říkala "sejkora", jinak tady v Jiznich Cechach je bramborák "cmunda" a párek v rohlíku "pikador" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bramboráku se ještě na východě říká kramflek, což je zase u nás podpatek.
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: tvá babička je jasná podkerkonoška:o) Sejkory se u přítele doma taky dělaj:o) Ale nejsou to klasický bramboráky na oleji, ale bramborákový těsto dělaný na plotýnce (nasucho). a ještě mě rozesmívá "poudat" (povídat). maky: kdyby mi někdo na východě nabídl kramflek k obědu, asi s díky odmítnu:o) podpatky bych teda nechtěla jíst:o)) jj, je to sranda jak jsme z jedný republiky a nerozumíme si:o) Šéfová je slovenka a občas se stane, že řekne něco, čemu nerozumím, případně já řeknu něco, čemu nerozumí ona:o) Posledně jsme se dohadovaly čemu se u nás a u nich říká buchta a koláč. Oni totiž třeba pod slovem "koláč" rozumí zákusky a různý řezy a nechápala, proč já říkám, že na svatbě budou koláče a zákusky:o))) A buchta říkají jak normálním buchtám, tak ovocným knedlíkům z kynutého těsta:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: ve slezsku se neříká povídat, ale podřístať. To už je opravdu mimo mísu. Takže dřístej je povídej. Hrozné slovo, které nemám ráda. A když něco upadne na zem, neříká se bum, ale dřís. Tak se v tom vyznej. Mně stále vnucovali bigus, což je zelňačka, na Slovensku kapustnice. Divočinka je sekaná na Slovensku zase svíčková. No a poříád mi vnucují jídla, která mi už od poslechu nechutnají-viz bigus. Jo a rohlíky jsou rožky, a houska bulka. Tak v Praaze chodíme kupovat rožky. A první je pirši. A slovo, které nemusím, je fajne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, a abychom se vrátili ke svatbě, tak svatba je vešelí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja planuji pidi rozlucku na sobotu... bude asi o peti lidech.. Jednu uz mam za sebou - s kamoskama ze stredoceskeho kraje a ted jeste s liberecakama, abych je nesidila.. Jen jsem tu nenasla vhodne prostory, kde neco takove spachat... Ani ten pansky striptyz nebude, pac tu jsou jen same slusnacke kluby :-((
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
civet: jo "já jsem poudala" to taky od babičky znám :) .. buchty jako ovocny knedliky jsem zaslechla nedavno, moje svedkyne je ze slovenska :) .. a "rýny" jsou okapy ... člověk se pořád učí :) makyska: "dřístať" je strašný slovo ... dzejnysek: já nebudu mít vubec rozlucku, nestiha se to proste, pritel asi taky ne a ten panskej striptyz by mi nechybel, ja na tohle nejsem, asi bych se stydela :-N a kdyz na to prijde, kdo rika, ze po svatbe nemuzeme jit na striptyz 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ted jsem se nasmála tak jste tu rozebíraly kde se jak mluví :-D :-D :-D :-D . Já planuju rozlučku na 1.10 jelikož druhého jdu do práce sejde se nás 30 holek u mě bývalé praci chlast máme povolenej svuj a bude se platit jen nealko a jsem domluvená že každá něco spáchá a donese - chlebíčky jednohuby atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mai: krásný botky na přezutí, asi jsem tu první, kdo je viděl :-N ...
Odpovědět
mai: ano moooc hezke :-)
Odpovědět
děkuju holky, mám z nich radost, natáhla jsem je trošku, aby povolily, po venku v nich chodit nechci a doma to i s těma ofiko nestíhám... :-) ale jsou roztomilé :-) mám z nich radost. Jinak kolegy jsem právě pozvala, hospodu zamluvila - máme to ve čtvrtek 23.9. než odjedu na týden před svatbou domů..., víno na tento ožírací víkend je zamluveno :-) A poslušně hlásím, že rýma ustupuje a echinacea je zázrak, let´s have fun!! :-) snad se mi to po té víkendové kalbě nevrátí zpět. pro jistotu jsem nám s drahým koupila antiethanol... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mai: botkyjsou fakt super, asi bych se taky měla kouknout po něčem na přezutí... a taky začít ťapat v těch svatebních...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tu echinaceu, tu si taky musim dneska koupit, prave mi pritel psal, ze se mu spustila silena ryma, takze to mame vesele oba najednou já přezouvat asi nebudu, doufam, ze to v botkach bude v pohode, mam nizky podpatek i na normalnich, takze kdyz je nekde nezmazu v bahne, tak to bude v pohode, ale na prezuti by to asi i tak chtelo ...
Odpovědět
ifoun: já na to nemám čas, ťapkala jsem si doma vždy po chvilce asi třikrát, takže žádná sláva, naštěstí jsou po kámošce a lehce rozchozené :-) ale mají sedmicentimetrový podpatek, což je fakt dost! :-) hani: doporučuju. Doma se děsím, kdy to přítel chytne, obvykle s tím přijdu já a za tři dny to má i drahý. :-) Včera jsem ho nadopovala a varovala, tak snad přežijem ve zdraví :-)
Odpovědět
tak jsem se konecne zmerila podle tabulky od civet...a jsem rada, ze nosim celou dobu spravnou podprsenku: 70E...moc ji taky neni,teda jen v drazsich obchodech, proste pod tisicovku se nikdy nedostanu...a samodrzicich jeste min...snad uspeju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: botky jsou moc pěkný, roztomilý:o)) Naživo vypadjí stejně? Já jsem dneska naběhla do mojeparty obchodu a nakoupila bílý tyl + bílou atlasovou stuhu a úzkou taftovou stuhu a začnu vyrábět ty mašle na auta. Ten puntíkatej tyl, co máš mai i ty, tam měly taky, ale ony by ty puntíky nevynikly, když nemám barevnej podklad, ale všechno v bílým, tak jsem ho nevzala.. I tak jsem tam nechala pětikilo:o( katka.k.: tak to gratuluju ke správný velikosti. Jsi jediná v mým okolí (včetně mě), kdo nosí správnou velikost už dlouho:o) A nezoufej, že svojí velikost seženeš jen v dražších modelech. Já už ty levnější nekupuju, protože ono i to pohodlí je dost rozdlíný v podprsence za litr a za tři kila. Takže ač mám poměrně konfekční velikost (75D), tak chodím spíš po speciálkách.
Odpovědět
civet: děkuju, jj, naživo jsou stejné. I kldyž trošku uzavřenější, než jsem čekala. Nicméně nejsou nijak mohutné nebo tak něco a i pohodlné. Určitě je vynosím i po svatbě. Jsem moc ráda, žes dobře pořídila. Já ten puntikatý na auta nakonec vzala, máme tmavé káry, tak to vynikne. I na dveřích na věnci :-) je tak rozkošný, že jsem neodolala :-)
Odpovědět
Holky!!! Máme svkělý cimbál! Právě mi poslali nahrávku svatebního pochodu od Wagnera - housle, viola, kontrabas a je to nádhera, jsem dojatá a strašně se těším. :-)
Odpovědět
maithai: paráááda :) ja jsem prave zjistila, ze cim mensi nocni kosilka, tim vic stoji :-)
Odpovědět
katka: :-) trochu jsem se v tom ztratila, ale předpokládám, že mluvíš o ceně nočního prádla :-D v tom případě ti dávám zapravdu - já ta to moje šíleně nepraktické negližíé dala přes 1600 :-)
Odpovědět
ano ano...s Tebou jsem prozivala nadseni a pak jsem pod to napsala svuj poznatek o nocnim pradle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: ten cibál je super zpráva:o) v tomhle podání (housle, viola, kontrabas) to musí znít nádherně... nepošleš mi tu ukázku?.o)) Já jsem ze zakoupených propriet vytvořila první mašli na kliku, co myslíte, je to důstojné zdobení auta? Stylově je to p odobný jako mašle, kterou mi paní ukazovala přímo v obchodě..
Odpovědět
civet moc hezke...sikula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Civet: pekneee :) Mam dalsi poznatek co se tyce spodniho pradla: sehnala jsem silikonovou prilepovaci samodrzici podprdu vel B.... a je uzasna!!!! Drzi uplne sama, nikam neklouze a jeste mi zvetsila prsa 8-) takze kdo ma mensi poprsi, doporucuju :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?