Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
civet to jsou teda dost velký pálky 2-3tis :-( :-( :-( to není pro normální ženskou
Odpovědět
Začínám zjišťovat, že dobrou vizážistku v Jihlavě sehnat, je docela masakr :-) Dnes, po 3 dnech se mi ozvali, že můžu dorazit na 2. zkoušku v pondělí. Takže to ještě risknu a uvidím ]-( Jinak jsem oslovila ještě jednu vizážistku, dělá pro modelingové agentury, tož uvidím, jestli vůbec mají na 9.října volno... Jinak s těma podprsenkama je to někdy opravdu složité. Člověk si řekne obyčejná podprda, co na tom může být za vědu a ona to opravdu věda. Klobouk dolu civet, jsi odoborník! Takové znalosti má opravdu málokdo ;-)
Odpovědět
veve: svetlunce zelené nemůžu nikde sehnat, tak si asi objednám puntikované červeno bílé, taky stojí něco kolem 400 :-) jsme na Valašsku a na starém letišti je kopa hnoje, tak tam vznikne pár origoš fotek s lopatou a gumákama, doufám :-) nehty: já si nechala udělat akrylové a jsem z nich opravdu nešťastná, sice jsou pevné a proprvé mi je opravdu nic nezlomí, ale nemůžu je dostat dolů a hrozně bych chtěla jen gelové. Piřjde mi, že vyopadají nepřirozeně, že to jde hodně vidět... Nevíte, jestli je někdo bezpečně, bezbolestně a bez následků sundá??? Do svatby ještě tři týdny, tak by se to dalo... pak chci jen jednoduchou francii ale právě musím jít do uměliny, protože jak píše civet, mám lámavé nehty a nic nevydrží...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: myslím, že nejde o materiál, ale o provedení konkrétním, člověkem, takže prostě běž k někomu lešímu. Já měla prvně jen akryl a vpadalo to děsně, jenže ne kvůli matroši, ale ženská mi to udělala křivé a tlusté, no hnus. Tak jsem šla k Danielovi, mi to zbrousil, doplnil akrylem, přetáhnul francii gelem a jsem spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
mai: no to bude pani v pujcovne nadsena, az ji vratis saty od hnoje :-D
Odpovědět
veve: ale no tak... :-D
Odpovědět
samozřejmě nepolezu až na tu kupu!!! :D
Odpovědět
odchazim za floristkou a jsem jaksi nervozni...moc bych chtela pivonky, ale s tema se v tomto rocnim obdobi musim rozloucit...tak snad najdeme nejakou alternativu...a snad to vubec bude v pohode a vsechno domluvim, nez hledat nekoho jineho...
Odpovědět
Katka.k.: Třeba to půjde, mně taky sežene tulipány... ;-)
Odpovědět
katka: určitě, držím pěsti, je spousta nádherřných květin, pivoňky jsou úžasné, ale věřím, že najdete krásnou alternativu :-)
Odpovědět
no to bylo rychle...pani byla skvela, mam z ni dobry pocit, ale vlaste ani nevim jakou budu mit :-D rikala ze pivonky ted moc nejsou, ale ze se zepta a ze jenom jejich porizovaci cena proti ostatnim je hodne velka...tak mi ukazovala z jakych kvetu by se to dalo opticky oklamat, aby docilila aspon stylu mnou pozadovene kytice :-) hlavne jsem ji rekla co rozhodne ne a jak by to nemelo vypadat. a vazala prede mnou dve kyticky a byly moc hezke a vkusne,tak snad to bude v pohode...prekvapila me i cena, za kolik to delala...ve vysledku dobry pocit, ale opet jedno z mnoho prekvapeni, ktere me ve svatebni den ceka...ja se asi nudit nebudu :-D jen aby se bavili i ostatni... :-)
Odpovědět
holky, mám supr přítele: udělal harmonogram dne sám :-) budu tiksnou i nějaký ofiko pro hosty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maithai: tyy jo, tak to je fakt šikovný :) My nic netisknem, dost věcí je překváko pro hosty, tak to ani nejde :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: já jsem traky chtěla pivoňky :-D nakonec mám kvůli dostupnosti anemonky a hortenzií :-) my mame harmonogram na webu, tak mozna vytisknem jenom par tem nejdulezitejsim lidem, co maji neco na starosti... jo a dneska mi prislo pradelko - podprdu musim zabrat v obvodu, 70 je proste opravdu moc a podvazkovy pas se mi na me vubec nelibi, takze ho asi ani nepouziju .... :-D
Odpovědět
ifou: taky je tam hodně překvapení, takže si ušetřím práci a kašlu na to :-) Teď jsem ten harmonogram projela ještě jednou a musím ho znovu pochválit, Pajik myslel i na pátek, supr!!!
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: já mám jen strach, abychom ty lidi na to překvapení "sehnali", jestli nenpasat slepý harmonogram, např. ve tři buďte tam a tam, ale nebude tam, co se bude dít...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a co máte na pátek?
Odpovědět
ifoun: doufám trochu v improvizaci, nemá smysl je furt někde štosovat a podle mého, i když to uděláme, tak jich bude půlka někde vyhulovat, někdo tancovat, někdo na hřišti s dětma...uvidíme, nechám tomu volný průběh. Na pátek máme takové ty organizační věci, ale prosila jsem ho, ať je tam sepíše, aby se na ně nezapomnělo: například: vyzvednout večer květiny, odvézt mašličky na vá´ývazky k ženichové straně apod.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, to je vtipné, vytvořím program na čtvrtek :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já se zmatkama počítám ;-)
Odpovědět
veve: vyloučit myslím ani nejdou, otázka je, jestli jdou vůbec omezit :-)
Odpovědět
hodila jsem do alba nějaké věci, které se mi povedlo sehnat, jak se vám líbí moje malé družičky? .-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: krasny druzicky :) ... take jednu malou slecnu budu mit, deti jsou super (pokud jich treba neni 10 a vice :) ... jinak jsem o vikendu byla u kosmeticky a taky u kadernice, tak jsem vytvory dala do alba ... tak jsem zvedava, co na to reknete, ale uz stejne nic jineho vymyslet nebudu :)
Odpovědět
Profilova fotka
hani, jsi moc hezká!! ten účes je takovej krásně rozevlátej a fakt ti sluší:o) Trochu mi evokuje 30. léta, ale bez té ulízanosti, fakt moc pěkný. A ta poslední fotka je líčení? Tam bohužel není nic moc vidět:o/ Oči mi přijdou dost nevýrazný:o/
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám blbý dotaz, ale když se jde na matriku pro vyzvednutí osvědčení, stačí už jen občanka? Jdu si jen pro vytištěný papír, nechali jsme jim tam žádosti a museli ukázat rodný listy a občanky...tak nevím zda to ssebou ještě tahat? ;-) Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lulinka: myslím, že už nepotřebuješ nic, max. OP - kdyby si tě matrikářka nepamatovala.
Odpovědět
hezke pondeli :-) lulinka: my to mame jinak a myslim, ze kazda matrika v necem...pro pariry jsem sla bez niceho...vyplnene je mame donest oba s obcankou a rodnym listem a hned nam to osvedceni vystavi...takze tezko rict... hani: moc Ti to slusi, namalovana nejsi moc, ale videt Te jde a o to jde :-) maithai: druzicky jsou uzasne, ja mam tri netere a jedno synovce...no, ty uz se tesi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
atka: já to pochopila, že jde už pro vyplněné, já na ě taky čekám totiž týden a vyzvednu si je snad dneska :) COž mi připomíná, že tam mám dneska skočit :-D hani: účes je fajný, možná by to opravdu mohla holička hnát ještě víc do třicátých let (nebo přidat v takovém stylu kytku).
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem o víkendu dostala do rukou svou svatební bižu - viz album - naušničky a v podobném duchu i ozdobu do vlasů. Nechala jsem si oboje dělat od jedný šikovný holky z fléru přímo na míru. Jsem moc spokojená. Ty jo, už se nám to strašně krátí.. všimly jste si, jak beremese začíná pomalu "umírat". Letní svatby už jsou passé a holky sem chodí míň a teď už zbývají jen ty ze září a října (listopadovou nebo prosincovou diskuzi jsem nezaznamenala).
Odpovědět
Profilova fotka
civet: nalíčená nejsem moc, ale zase rozdíl oproti fotkám, kde mám ucesaný vlasy a kde jsem nalícena videt je, já se totiz jinak temer vubec nelicim a hlavne mam maly oci, resp. i spadly vicka a tam se na ocich da hrozne blbe malovat ... muzu v zasade kosmeticce rict o vyraznejsi naliceni, ale nejak jsem nemela odvahu ... ifoun: uces bude podobne, jen trochu min rozcepyreny asi + pírka, resp. vlasenky budou ozdobne a pokud to zvladnou v kvetinarstvi, tak bude ve vlasech kyticka, resp. takovy ty bobulky hypericum, ale na tom netrvám ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?