Menu Forum

Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

24. srp 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 hani: já mám podobný oči jako ty (taky malý a trochu zapadlejší víčka), určitě se to dá namalovat výrazněji. Ale ono to bude i tím, že já se líčím denně výrazněji než ty na tý poslední fotce, tak jsem asi ovlivněná:o) Pokud to vyhovuje tobě, tak je to jedině dobře:o)
hypericum - to jsou takový ty bobulky, co vypadaj trochu jako šípky? Ty budu mít v kytce:o) Do blonďatých vlasů super nápad, vyniknou líp něž nějaká bílá květina. Tak to jsem na to zvědavá a doufám, že se to v květinářství povede:o)
13. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 295 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 civet: kyticky jsou moc pěkné, na čem je přidělaná ta kytička ve vlasech? Na nějaké sponce?

Jinak je fakt, ze tu je urcite min lidi, ale zacina pribyvat takovych, ktere planuji svatbu uz na pristi leto ... kamarád, který nám jde s pritelkyni taky na svatbu, budou mit svatbu až v červenci pristi rok a uz planuji, me by to tak dlouho asi nebavilo ... jo a když jsem byla na 2.zkousce satu, tak tam byly dve slecny, ktere si obe vybiraly saty na listopad a popravde jsem si tuhle prohlizela fotky z vyletu tady za Prahu loni 17.11. a to bylo krasny pocasi, nebylo extra teplo ani zima a vsechno bylo tak krasne barevne ... to jeste v rijnu asi tolik nebude emoticon
13. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
 civet: jj, to jsou presne ony, take je budu mit v kytce emoticon, ale ne uplne ty vyrazne cervene, ale takove min zrale, podobne jako mam v albu fotku korsaze zenicha
13. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 ale jo, v říjnu už barevný listí bude... i když na druhou stranu, když koukám ven, tak všechno je zelený:o/ Ale věřím, že něco zežloutnout stihne! Musí, vždyť kvůli tomu jsem si ten říjen vybrala:o)) A koukám na svoje fotky z loňskýho září a října. Tak 27.9. už bylo listí napůl žlutý, 3.10. vidím i červenou na stromech. Takže barvy budou!

Kytička je na klasický pinetce (vlásence). Na fotce je jen tak zapíchlá do vlasů, aby byl vidět kontrast mých tmavých vlasů a bílé kytky. Ve svatení den to bude nějak napasovaný na drdolu:o)
13. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
fotoportrét
fotoportrét
hani811
3
 doufám, chtěla bych hezký barevný fotečky emoticon, asi jako všechny, které to máme v říjnu
13. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
Registrovala se 26. července 2010 na beremese.cz. Přidala 550 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 jinak holky jak se tesite? nejradeji aby to uz bylo klidne zitra...na svatebni den se tesim...ale uz me ty pripravy nebavi, nejak valcuji...jak pise hani, planovat to rok, tak me odvezou... emoticon
13. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
Registrovala se 13. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2369 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
 Ahojky holky, tak já si konečně přivezla všechny propriety z ikei a tím končí moje serepetičkování - snad už mám všechno emoticon
Jinak hani: ten účes je bombastický, jsi kočka, bude ti to moc slušet emoticon
19 dnů... letí to fest, v sobotu máme rozlučku a já jsem nachlazená emoticon
13. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 katka.k.: na jednu stranu si říkám, aby to už bylo, abychom to měli za sebou, těšili se na fotky a užívali si na svatební cestě:O) Na druhou stranu mám strach.. jak se to blíží a my nic moc neděláme (protože je všechno zařízeno), tak mám pocit, že na něco zapomeneme a nestihneme.o( Tak bych snad ráda, kdybychom měli ještě tak dva měsíce čas.. Teď už to bude utíkat strašně rychle. Stále jsem ještě ani nehrábla na svatební noviny (takže nevím, jestli je vůbec budu dělat), nemám nic na ozdobení aut (a chci takový ty mašle na kliky, ale nějak nevím, kam jít v praze kupovat stuhy - nevíte? pokud možno konkrétní tipy na obchody). Nevím, jakou budu mít kytku, nevím odkud budeme brát myrty (tchýně zatím neobvolala květinářství tam u nich, myslí, že tam budou levnejší, tak chci počkat, než je objednám u nás). A když jsem se dneska podívala do kalendáře a zjistila, že uz jen 2 víkendy a je to tu, udělalo se mi trochu špatně.. Musím dneska požádat o dovolenou na svatební cestu + dovču před samotnou svatbou..

A navíc vůbec nevím, kdy a jestli vůbec bude nějaká rozlučka se svobodou. každej někde trajdá, nebo má plný víkendy.. takže to bude dost možná komorní tak ve dvou lidech (já a někdo) a nebo nebude rozlučka vůbec...
13. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 civet se spoustou veci to mame stejne, navic jsme s nastavajicm muzikanti, takze kazdy patek misto pripravy na fare nektery z nas nekde je, je mi to neprijemne a jsem z toho nervozni, kytku jsem byla domluvit ted a s pani mam dobry pocit, ale vubec nevim jaka bude, myrty taky nemame, navic se mi po vysazeni prasku ted tak moc zhorsila plet, ze upoustim od liceni se sama a jdu hledat kosmeticku. a z pozadani o dovolenou se mi uz ted jezi chlupy...a to mam proti vam jeste mesic cas...ale radeji mozna aby ani nebyl a uz jen at se deje vule bozi... emoticon
13. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 civet: poslední, co mi chybí, jsou tři saténové stužky na dort - na olemování patra naspodu...pojedu dio pabetex tečka cz - nemají nic moc webovky, ale vyhlédla jsem si je na webu a jednou už u nich na skladě byla - paní je úžasná, má všechny možné stuhy a stužky a krásné ceny, všechno nastříhá na metry, když chci... snad na mě bude mít čas, musím jí brnknout...

jaktože nebudete mít čas na rozlučku, pro kámoše je to velká věc, to se nikdo neurve?
13. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 mai: my děláme oddělenou rozlučku, ne svíci jako máte na moravě. Já mám kamarádky - dvě tady v Praze, jednu v Hradci Králové, občas se setkáváme v Kutné Hoře, odkud obě pocházíme. on prostě není čas. Ty dvě kamarádky v Praze maj nabitý víkendy, s tou z HK nevím, jestil se do svatby uvidím:o( Tak možná půjdeme chlastat jen s lidma z práce. A navíc jedu na víkend do KH takže možností, kdy udělat rozlučku v Pze už moc není:o/
13. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 to je fakt škoda. To já mám ještě chlastačku zvlášť v praze s lidma z práce a myslím, že do svatby umřu na otravu alkoholem,...
13. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
Registrovala se 22. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 257 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
 Ahoj holky, zdravím po víkendu emoticon V sobotu jsme měli schůzku s oddávajícím. Bylo tu super. Vyzvěděl od nás kde co, aby dokázal sestavit řeč na tělo. Nic nám dopředu neřekne, budeme vše poprvé slyšet až na břadě emoticon Mám z něj dobrý pocit, to je hlavní. Trochu ho s přítelem známe, tak proto jsme ho požádali. Oddává tak 2x-3x do roka, má moc aktivit, tak jsme rádi, že nám vyhověl.
Dnes jsem byla na druhém líčení ve studiu, kde jsem se trochu rozčilovala s přístupem a výsledek opět nic moc. Sama to dokážu asi opravdu líp. Dalala jsem do alba Inspirace přehled, co jsem už vyzkoušela... Zítra jdu do jiného studia, líčí modelky, tak doufám v nějakou výraznou změnu emoticon
Civ: ta kytička do vlasů a naušnice jsou moc hezká, je to něco jiného než klasiky - kytičky, sponečky, štrasové spony... pro mě ale nepředstavitelné, když to nevidím na komplení nevěstě emoticon
katka: ten účes ti moc sluší, i líčení je krásné... jsi jemná, romantická a vše i účes i líčení tě tak nějak vystihuje. Myslím si, že se to hodně povedlo emoticon

Holky, taky doufám, že už listí bude barevné, aby se fotky krásně oživily. I ten déšt a sníh by nás mohl minout. Budeme doufat a moc si to přát a uvidíte, že to tak dopadne emoticon
13. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 bude babí léto holky, fakt tomu věřím emoticon
13. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 kesynaz: dekuji, jako by jsi me videla..ale urci jsi chtela pochvalit hani emoticon emoticon
ja bohuzel uces ani liceni za sebou jeste nemam emoticon
13. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 mai: koukala jsem do alba, družičky jsou krásné. Děti na svatbu patří, když jsou k mání emoticon Bez nich to není ono. Já budu mít družičky už odrostlé, jedinej prcek mezi družičkami bude náš prcek emoticon Ty tvoje šaty jsou fantastický! Takový nějaký styl jsem měla taky vyhlídlý, ale nakonec to dopadlo tak, jak dopadlo. Šaty se určitě povedly, sice maličko stylově jiné, ale cítím se v nich dobře emoticon a ten antický cop k nim, paráda!
13. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 katka: emoticon máš pravdu, patřilo to hani emoticon
13. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
fotoportrét
fotoportrét
maithai
27
 kesy: moc děkuju, jsi zlato. Minulý týden jsem byla na final zkoušce a cítím se v tom všem moc dobře, najednou i v botkách mi bylo jako v papučkách - a to jsou opravdu vysoké. emoticon Snad to všechno dobře dopadne emoticon. Pořád mrkám na to tvoje báječné líčení a jsem ohromená, kolik různých variant ti sluší. emoticon Nej nej se mi zdá to předposlední - opravdu tě rozzářilo, a pak to poslední, které je takové svátečnější.
13. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 kesynaz: však ty naušnice uvidíš na kompletní nevěstě už za 3 týdny:o))) Já jsem si dlouho lámala hlavu, co na krk a do uší a tohle pro mě našla svědkyně, ta jsem jí za to vděčná, trefila se mi do vkusu. Na krku mít nic nebudu, nechám to jen takhle, ty naušnice jsou samy o sobě výrazné:o) Ale chápu, jak jsi to myslela, takhle na tý obyč. fotce v triku to vypadá všelijak:o))
Mně se na tobě líbí to líčení 2 studio IN a pak domácí pokus 2.
13. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 mai: díky, nejlépe se cítím v tom posledním od sebe emoticon Jsem hrozně zvědavá na zítřek na to druhé studio emoticon Dnes jsem nebyla moc spokojená s make-upem. Mám výrazné pigmentové jizvy po zánětu na jedné tváři a kosmetička mi to vůbec nazalíčila. Líčila mě jako kdybych se dnes vdávala a udělala mi strašně jemný make-up a byla vidět každá jizva. Navíc to prostředí má strašně tmavé a líčí v leže, že sedí za hlavou, takže na bradu a spodní část tváře podle mě vidí špatně, takže ten make-up dopadl docela žalostně. Když jsem jí na to upozornila podruhé, to už jsem byla nalíčená, tak mě teprve zkoumala a zkoušela zalíčit další vrstvou, což už mělo správný výsledek... tak nevím nevím, co si o ní myslet :-/
13. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 civ: přesně tak jsem to myslela emoticon těším se už na fotky emoticon

Holky, nějak moc rychle to utíká... Lusknem prsty a budeme tu diskuvat nad proběhlou svatbou a fotkami emoticon
Já už tedy ze svatby začínám být trošku nervozní emoticon

Co se týče obřadu, nakonec jsme se s přítelem domluvili, že při obřadu vynecháme recitaci básničky. Kdo ví, co by nám tam reptali a sami žádnou oblíbenou nemáme, tak to bude jistější, že nevznikne trapas emoticon
13. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 key: líčení ve "tmě", vleže a z pohledu z hlavou... tak to je docela divný... Nechala jsem se teda líčit jen jednou, ale mě líčila tak, že si na mě svítila poměrně ostrým světlem, seděla jsem a ona mě líčila tak, že proti mě stála (já seděla na barový stoličce).. Neustále si mě prohlížela, kontrolovala a zamatlávala mi i beďary zespoda na bradě a na krku... Ten postup, který kosmetička dělala u tebe je divný.. skrvn, které je potřeba zalíčit, si musí všimnout ona! Ne abys jí na to upozorňovala.. Jáse přiznám, že jsem koukala hlavně na oči (u toho líčení)a ty se mi zdají udělané pěkně.. To ostatní bohužel není na fotkách moc vidět:o/
13. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 civ: tak jak popisuješ tvoje líčení, tak by to mělo vypadat, tak jsem si to vždy představovala. Nikdy jsem právě na líčení nebyla a ten způsob mého mě docela překvapit. Navíc kosmetička sedí před oknem, zády k oknu, takže si stíní, dle mého názoru. Má tam jediné okno, žádné extra nasvícení... Jak píšu, zítra bych měla jít na zkoušku k větším profíkům, tak jsem na to zvědavá. Když taky nebudu spokojená, seženu si fixátor na make-up a budu se líčit sama emoticon
13. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 1 přítele. Medlánky, Region Brno.
  • Svatba byla 30. října 2010
    V Brně, kostel sv. Tomáše, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 1 přítele. Medlánky, Region Brno.
 Ach jo, tak začal nový týden, dovolená skončila, škola přede mnou..a kdo bude jako zařizovat svatbu? emoticon Už máme oběhané a vyřízené všechny úřady, takže teď už jen věci pro nás..akorát penízky nějak ubývají emoticon
13. zář 2010 ve 12:10  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 no, s tema penizkama je to neprijemne...clovek do posledni chvile nevi co ho kolik bude presne stat, aspon my to tak mame...a nejaka rezerva by mela byt...na klidu to moc nepridava...
13. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
lulinka005 (27 r.)
1
 Katy, např. dneska jsem si neplánovaně koupila roční šalinkartu a nechala tam 2300, nicméně kdybych nebyla student, nechám tam 5000. Ale zase to bylo hrozně výhodný, akorát teď mi to bude chybět jinde. Naštěstí kosmetička bude chtít i se zkouškou "jen" 550 Kč, tak jsem ráda emoticon Lítání po matrikách už mám taky za sebou, pod barákem máme květiny, tak tam asi půjdu zítra vybrat svatební, aby přítel jen 30. října vyšel a hned vyzvedl emoticon Co máte vy? Nejsem moc pozadu? Ty máš stejné datum, tak jak jsi na tom? emoticon
13. zář 2010 ve 12:59  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 lulinka: abych shrnula co mame, tak saty a boty a doplnky ja, pro zenicha mame oblek, ale jinak nic, to nas jeste ceka. Minuly tyden jsem s tim trosku pohnula, ale byli jsme na schuzce v restauraci, dosly mi nejake dekorace a ubrousky, nic vic vymyslet nebudu. V patek jsem byla v kvetinarstvi. Z matriky jsem donesla papiry k vyplneni. Objednala konecne zakusky. Prstynky jsou uz doma. Jinak hudbu a fotografa mame domluveno uz dyl. Oznameni jeste nemame hotove, ja nemam spodni pradlo a puncosky. Zkousku ucesu mam az 14 dni pred. Musim jeste sehnat nejakou vizazistku. Zamluvit autobus, auto. Jinak kvetinarstvi mame taky asi 10 metru od baraku emoticon no, jak jsem to tady tak vypasala, tak jsme se trosku uklidnila. Ale ja bych nejradeji uz nedelala nic. Hlavne me nebavi, jak se na to porad nekdo z okoli pta a povetsinou to ani nejsou Ti nejblizsi, protoze Ti vi. I kdyz doma uz me taky nebavi porad odpovidat na to same. Asi pripnu na lednici, neptejte se me, hodte se do gala a 30.10 se uvidime v kostele... emoticon
13. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 jinak vydaje mimo to jsou...opravdu parada, kdyz se pokazi auto, nebo musis koupit primotop aby jsi neumrzla a tak emoticon
13. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
fotoportrét
fotoportrét
kesynaz
4
 holky, o penězích raději nemluvte emoticon Já vše dotuji z rodičovského příspěvku, takže jsem strašně ráda, že jsem začala nakupovat postupně od začátku roku. Každý měsíc něco a mám už skoro vše. Už dokoupit opravdu jen maličkosti a prkotinky. Čekají nás ještě samozřejmě výdaje za kytice, cukroví a dort... ale to sponzoruje přítel. Já jsem měla na starost svatební dekoraci, oznamka a nevěstovské záležitosti emoticon Ale i tak, korunka ke korunce a hned vám to hodí pěkný balík.
Minulý týden jsem si vyhodila z kopýtka a nakoupila si za 2 tis. hadry na sebe, protože od těhotenství jsem neměla moc času zajít na pořádné nákupy a šatník už volal o injekci emoticon
13. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
katka.k.
6
  • Neví, kdy bude svatba
 kesynaz: tak o tom mi ani nemluv, jak ja bych potrebovala neco na sebe...ale neni ani cas...proste nemam kdy...ale tak moc bych to potrebovala...jen par tricek... emoticon
13. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš