Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám jistotu, že když zhubnu, mají na Praze 4 velikost mých šatů 44. A ty moje jsem tedy na žádné nevěstě neviděla. No já bych taky dostala infarkt. Už proto, že v Adině na mě nic jiného nebylo, nebo se mi to nelíbilo. A už mám na ně nakoupené doplňky.
Odpovědět
jinak jsem se vratila z matriky a prestoze nemaji dneska uredni den, tak mi pani dala papiry a vsechno v klidu vysvetlila...byla prekvapive mila...asi vazne jsou na nevesty mile... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JOOOOOOOOOOO, trefila jsem se :) 60B, jak jsem psala.... a jak jste psaly vy, nosím velikost 70A, protože ten můj správný rozměr není prostě k sehnání :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makyska: ty moje šaty mají v bílé barvě jen v 38 nebo v tý mojí 44:o)) To by mi bohužel nepomohla ani nějaká drastická liposukce :o)) Musím se modlit, aby mi ty šaty byly, ale já věřím, že budou:o)) katka.k.: já se potýkala s opačným problémem - do spousty šatů jsem neměla co dát:o) Zvlášť v srdíčkových výstřizích jsem vypadala směšně:o) Tam totiž patřej prsa, který dělaj uprostřed rýhu, což já s těma svýma malýma a daleko od sebe prostě neudělám ani kdybych se zbláznila 8-) . Prádlo nakup tak měsíc dopředu a přeju, ať seženeš. Pro mě byl fakt problém sehnat i samodržící 75D (ale já mám blbej tvar prsou).
Odpovědět
holky, kdy jdete na vycisteni pleti a kosmetiku? jak dlouho pred svatbou? :-)
Odpovědět
katka: já nejdu, ěm to ani nenapadlo... :-( já na kosmetiku ani nechodím normálně...
Odpovědět
Profilova fotka
katko, já byla na vyčištění asi před měsícem (prvně v životě) a chtěla jsem jít ještě tak 14 dní před svatbou. Ale nepůjdu. Pleť není zvyklá na čitění a udělalo se mi do týdne víc beďarů než obvykle (měla jsem sice před menzes, ale stejně to bylo horší). Nechci riskovat, že by se to opakovalo před svatbou. Pleť prostě není zvyklá na čištění, tak asi takhle zareagovala.
Odpovědět
civet: právě toho se bojím
Odpovědět
ja byla kdysi a byla pak moc hezka...mam sice myslim, hezkou plet, ale takove ty hrbolecky na tvarich, kterych se sama nijak nezbavis, tam mam...mozna radeji pujdu hned abych vedela jak na to zareaguju a plet se s tim popripade nejak vyrovnala...
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, jdi co nejdřív a pokud to bude OK, tak jdi ještě asi 14 dní před svatbou:o)
Odpovědět
Profilova fotka
Šmarja, nestíháááám vás číst :-D Já jdu na finální zkoušku příští pátek (po firemní party, to bude teda mazec), v Maggie může člověk na kolik zkoušek chce a šaty se dají změnit třeba dvacetkrát... já měnila jednou a dokonce mi nechali původní cenu (zamlouvala jsem v akci "vše za stejnou cenu"). Na kosmetiku se snažím dokopat zavolat, chtěla bych jít teď, pak ještě pár dní před svatbou. Myslím, že hodně záleží na kosmetičce. Já chodím "pravidelně jednou za rok", teď jsem konečně objevila takovou, od které můžu klidně rovnou na veřejnost a nejsem oďobaná a rudá jak rak. S těma podprsenkama mě neštvěte :-D , všechny už snad něco mají, jen já nemůžu sehnat velikost :( Ještě musím, civet, zkusit ten Debenham, jen nevím kdy, nějak nestíhám existovat, natož nakupovat :-( Jo a jinak to vypadá, že líbánky vyjdou, jen poletíme až 1. listopadu... zatím neposali strono a čekáme, jestli dojde potvrzení z cestovky... ale storno zatím poslali vždy do hodiny a teď se od rána neozvali ,tak snad už to prošlo :-(
Odpovědět
ifoun: včera jsem neměla nějak sílu reagovat na ty líbánky. Moc vám to přeju, je to naprosto úžasné!!! A držím pěstičky, aby to vyšlo! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maithai: já jsem z toho zatím hrozně na větvi, takže se furt bojím, že pojedem maximálně tak na Mácháč (bruslit :-D ). A vypadá to, že drženípomáhá ... děkuju x-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte, kde bych sehnala bílé holínky-gumáky? =-) teda jako nějaké levné :-N
Odpovědět
if: kam pojedete na líbánky? jsem to nějak nepostřehla? :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sami: zkus tohle http://www.zbozi.cz/items?q=b%C3%ADl%...
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Sice na poslední chvíli, ale objevila jsem vás až teď :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
denn: jasně, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :-D
Odpovědět
:-D Pkud to bude fungovat tak to beru :-)
Odpovědět
denn: vítej ;-) if: :-D
Odpovědět
A že vám skáču do řeči, ohledně spodního prádla, zkoušely jste se podívat do Intimissimi? Mají tam úžasný kousky.
Odpovědět
Profilova fotka
denn: tam nechodím, protože tam toho mají sposutu krásného...jenže ne v mojí velikosti ]-(
Odpovědět
... já musím pořád myslet na tu dnešní zkoušku a jsem fakt maximálně spokojená :-) Akorát jsem začala bojovat s kosmetičkou, se kterou jsem domluvená na líčení. Objednávala jsem se ještě na jednu zkoušku a docela mě nakrkli. 2 dny se mi neozvali a ještě ke všemu mi napsali, abych zkusila jiný den nebo čas.... co já mám co zkoušet. Mají automaticky napsat několik dalších volných termínů a nějaký potvrdít. Nebudu se přece trefovat do jejich prázných oken.... no neštvalo by vás to? Mě to teda pěkně rozčertilo ]-( ]-( už hledám jinou kosmetičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kesynz: cop je fakt bezva, se mi to moc líbí... na kosmetičku se vyprdni, stejně ses nalíčila líp sama ;-) Nebo zkus někoho jinho.
Odpovědět
if: jsem z něj nadšená. V reálu to vypadá mnohem líp než na té fotce z mobilu ;-) Líčení bych asi zvládla sama, ale říkala jsem si, že alespoň v můj velký den se svěřím odborníkovi. Jen jsem nemyslela, že s tím budou takový patálie :-)
Odpovědět
holky, musím se pochlubit... pro mýho mužíčka motorkáře jsem sehnala tyhle super manžetový knoflíčky :-D http://www.manzetoveknofliky.cz/produ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty knoflíčky jsou super :) Já viděla někde na netu i prstýnky, které vypadaly jako pneumatika od motorky, bylo to hodně vtipné, ale jen pro hodně odvážné :-D
Odpovědět
Kesynaz: Ty jsou super, to je skvělý nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: fáááákt pěkné! :) sami: já měla normálně z Globusu, teda růžové s puntíkama, chtěla jsem se v nich fotit v šatech nahoře na zřícenině ale musela jsem je reklamovat :-( takže tam je nekupuj :-D
Odpovědět
mužíčkovi se ty mažeťáčky moc líbí, takže je objednávám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?