Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Smíšené- pokřtěný s nepokřtěným, zkracuji si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: a do jaké církve váš sňatek spadá? Vím, že starokatolíci jsou ve všem benevolentní.
Odpovědět
makyska: jo aha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: Apoštolská. Tam nemusí být nikdo nic. Když ségra řešila, že by měli svatbu v kostele (klasika katolický), tak by museli chodit rok na sezení a o víkendech do vzorových rodin atd. Ale já jsem z malé vesničky na Moravě, tam je to prostě hrozně přísné... navíc já nejsem katolík, takže tato varianta vůbec nepřipadala v úvahu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, píšu sama sobě, už na mě jde znát zmatenost z příprav :-D Sami: moc hezká kytička, krásně podzimní...
Odpovědět
akorát jsem psala jedné květnářce, a domluvili sme se na téhle, složená bude z: kaly, lilie, hortensie, tulipány ... 1600kč, celkem za všechny kytky cca 6.000kč (moje, korsáž pro řenicha, 2x pro maminky, na moje auto, a do restaurace dvě malé a jedna velká) tak přemýšlím, jestli to není zbytečně moc, ale co se tak koukám, tak ty ceny se tak pohybujou :-N
Odpovědět
Ahoj říjnovky, zdravím z Brna ( jinak tady za oknem taky hnus fialovej). Přidávám zkušenost ze včerejšího setkání rodin. Kdo můžete, vyhněte se tomu. Asi jsem už stará či co, ale seznamování rodičů bylo fakt náročné na psycho... A všechno bylo špatně - pravila tchýně, že když se chce kluk ženit ať si to zaplatí, ona ho přece do ničeho nenutí, a výslužku nikomu nedá, jí zadarmo taky nikdo nic nedá. Uf. Bylo veselé a bylo toho dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já dneska zavolala na matriku a zjistila, že pas stačí k tomu, aby mohl svědek svědčit (svědkyně totiž nejspíš nestihne vyřídit novou občanku, který jí asi za deset dní propadne), zavolala jsem kosmetičce a domluvila s ní přesnou hodinu, kdy k ní přijdu na líčení a ještě objednala hambatý prádlo na svatební noc:o) přítel o tom neví, tak doufám, že ho to překvapí a zbaví případné ospalosti a opilosti:o)
Odpovědět
civet: šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sami: to je docela palba, já budu mít svoji (plus kopii na házení), dvě korsáže, svědkyně, brána (obr) a 5 velkých vazeb na stoly za 3, max 4 tisíce (s rezervou). Marti: hnus fialovej si vyprošuju :-D
Odpovědět
ifon : jéééžiš pardon, já si to neuvědomila, pardon, tak teda hnus upršenej... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky zdravím vás my byli na chalupě na šumavě a tam je to bez netu ale odpočinuli jsme si všichni já, Honza a malej a co jak tu pokračujete s přípravama???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
samikri: kytka je pěkná, škoda, že mi lilie smrděj:o)) Každopádně jsem se dozvěděla, že existujou i červený lilie a jsou nádherný... V tý tvojí kytce by nemusely být marný:o)
Odpovědět
ifoun: 4tis, jo? hmmm :-N =-)
Odpovědět
civet: smerděj? =-) =-) šmarjááá
Odpovědět
mě to tak nebaví ;-( když by mi někdo řekl, jdi tam a tam, a zariď to a to ... ale takhle pořád něco shánět, porovnávat, přepočítávat, mě to neba :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sami: nestěžuji, po svatbě nebudeš mít do čeho rýpnout a bude ti to zmatkování chybět ;-)
Odpovědět
holky, máte nějaký rozpočet do kterýho se fakt musíte vejít?
Odpovědět
ifoun: to jo no, to máš pravdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: a sakra, to jsme zase něco řekla:o) Dojdi si do květinářství, kup si na zkoušku jednu lilii a uvidíš. Jsou poměrně dost aromatický, já mám ty kytky ráda, líbí se mi i ve vazbách, ale bohužel je nerozdýchávám. Vůně je to pěkná, to jako jo, ale dost omamná... ale nenech se odradit, spousta holek mělo v kytici lilie a chválej si to:o) Já jsem jen na vůně asi trochu přecitlivělá...
Odpovědět
Profilova fotka
No, měli jsme, ale kdepak je mu konec :( Ale tak plus mínus teď máme nový, neofiko, zvlášť počítáme věci v místě obřadu a rautíku (přeci jen se to mění podle lidí atd.), zvlášť serepetičky kolem...
Odpovědět
civet: v pohodě ;-) tak hold budu mít "smradlavou" kytku, to určitě ještě žádná nevěsta neměla, a aspoň mi jí nikdo nevezme :-D :-D
Odpovědět
no mi právě si řekli, že do svatby dáme tolik a tolik, a teď si říkám, že v životě se do toho vejít nemůžeme :-p a to zase takovejch blbůstek neplánujeme a nechceme
Odpovědět
Profilova fotka
sami: civet má rpavdu,. lilie jsou hrozně aromatické, takže to pak až smrdí, je to tou těžkostí. Pokud ti to nevadí, tak je to super, já bych celou dobu kýchala a frfňala :)
Odpovědět
tak to bude muset naklusat do květinářství a "čmuchat" tak kytky, která by mi nevadila :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: na začátku plánování jsme si udělali rozpočet, dali stranou peníze a teď se rozpočet snažíme se dodržet. Něco stojí víc a něco míň, než jsme původně mysleli, na něco jsme zapomněli. Ale takový ty velký částky snad budou sedět (hostinu uvidíme holt až po svatbě). Rádi bychom se do toho rozpočtu vešli, ale když nevejdeme, tak v rezervě nějaký peníze máme. že bychom jeli nadoraz (jak to občas u některých nevěst vidím) to ne. Já bych fakt nemohla plánovat svatbu s tím, že mám omezenej rozpočet a když přetáhnu, nebo po mě nějakou platbu budou chtít dřív, tak nebudu mít prachy buď na zaplacení tý věci na svatbu a nebo na jídlo..
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: jestli chceš smradlavou kytku, nech si navázat ještě kopretiny. Ty opravdu pekelně smrdí :-D Taková krásná květinka a takovej smrad!
Odpovědět
civet: jako my taky náme rezervu, jako že když to přepískneme, tak na to mít budeme, to né že ne, ale zase mi přijde už fakt zbytečný dávat do svatby 200tis jak jsem tu někde četla
Odpovědět
civet: jj, kopretina fakt šmadlákuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sami: myslím, že to není o celkové sumě, ale o tom, jestli to, co je za to pořízeno, za to stojí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?