Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
už jsem se tam dívala. ale nemají tam všecko: potřebuju ty bublifuky, stuhy, organzu na stoly, svíčky a podtácky pod ně, jmenovky a případně okvětní plátky...a stužky saténové!
Odpovědět
Profilova fotka
svíčky a potácky - pro to bych šla raději do ikey. Už jsem koukala, že některý ty svatební weby to kupujou v ikee a pak to prodávaj s přirážkou.. Organzu, okvětní plátky tam loni měli. Jmenovky? Jaký chceš jmenovky? Není lepší si koupit barevný čtvrtky, nařezat si to a popsat v ruce?
Odpovědět
ne, není čas :-) a řezačku jsem vrátila :-D chci ty světle zelené motýlky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, uz mlcim:o) Ale ikea ma denne do 10 do vecera..
Odpovědět
no jo, holt to budu kupovat každé zvlášť... organzu na stoly tam asi nemají, nevíš? nikde jsem ji na webu nenašla...
Odpovědět
Profilova fotka
Maj tam látky, ale to je spíš na závěsy a ložní prádlo.. organzu a tak asi ne:o/ Ale ty svíčky a svícny je podle mě lepší vybrat přímo v ikee.. protože tam maj fakt velkej výběr a za směšný ceny. Ale záleží na tom, co bys chtěla.. Pokud chceš nějaký speciální svícínky, tak je samozřejmě v ikee sehnat nemusíš..
Odpovědět
Profilova fotka
Maithai: já nevím, jak chceš organzu kupovat, ale asi před internetobchod. Civet má pravdu, spousty věcí se sežene v ikei a hlavně organza se nahradí i vlizelínem, ten seženeš v každé galantérce stejně jako saténové stuhy. Já mám organzu z druhé ruky, ale svatební obchod je třeba v Havířově, i Brně. Jmenovky budu taky dělat růčo.
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jen tak narychlo ... maithai: jestli půjdeš do ikei na Zličín, můžeme zajít spolu, taky tam mám namířeno pro svíčky, podtácky a ubrousky. jinak, co jsem koukala na obchůdek v Praze je ten svatebniobchudek, je na P6, tam se taky chystám :-D a jenovky jsem taky přemýšlela ty motýlky, docela se mi začali líbit x-)
Odpovědět
jinak jsem přemýšlela nad tou kytkou, tak bych ty lilie nahradila něčím jiným a nebo bez, alespoň trošku ušetřím :-D :-D
Odpovědět
sami: dekuji za ten obchůdek, to bude přesně on! nemohla jsem si vzpomenout na přesný název, je jich mrtě :-) a do ikei mířím na opačnou stranu, zličín je pro mě z ruky... ale hodně štěstí! :-) já chtěla původně jmenovky dělat ručně, ale dělali jsme všo a už mě trochu tlačí čas, v práci navíc frmol, tak to vyřeším motýlkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri, maithai: ve svatebnim obchudku jsme nakoupili skoro vsechno ... je to takovej fakt malinkej kramek, pripravi ti to take osobne k odberu a nebo si to vyberes rovnou tam, pokud je to skladem ... sidli kousek od Evropsky ..
Odpovědět
makyska: kde je ten svatebni obchod v Brne? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hani: a spokojenost? jaké bylo jednání, vše ok?
Odpovědět
Profilova fotka
katka: já si objednávala věci z lenea. Sice mají obchod spíše na kytičky, ale můj účel splnil.Mají tam na svatbu hodně věcí. Zkoušela jsem hodně obchodů, v každém mají něco, ale nej je podle mě na praze 9. Špatnou zkušenost mám z Havířova ze svatebního obchodu-neumějí komunikovat.
Odpovědět
Profilova fotka
katka: teď jsem koukala na leneu, adresu mají Olomouc. Mně ale posílali věci z Brna. Tak nevím...... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
katka: dala jsem přes google svatební dekorace Brno a vyjeli mi dva obchody :-)
Odpovědět
Makyska: ta Lenea je fakt dobra a maji dobre ceny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak krejčí hrůza, baba leklá jak ryba, nic neporadila (ptala se mě, co je regata :-( )...tak sjem se otočili a šli, zítra jdeme k jinému, tak uvidím,...ale začnu koukat po vestě a regatě někde na netu, nějaký tip? Ale stavila jsem se v Maggie a mám půjčený závoj na zkoušku účesu, nemám žádný "na zkoušení", ale ten originál Sottero, co budu mít :) Tak sjem ráda, že aspoň něco vyšlo...paní nechtěla zálohu, nechtěla nic podepsat, pohodička :)
Odpovědět
My 8. října :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: trošku hledali tu organzu, co jsem zrovna mela vybranou, meli tam posledni dve v kremove barve a sirce 15cm, ktere jsem chtela, takze jsem mela stesti, myslim, ze jistota by byla, kdybys objednala pres net a pak si to dojela osobne vyzvednout + tam si jeste muzes pripadne neco dovybrat, ale je to opravdu miniobchudek, ale myslim, ze dobrej ...
Odpovědět
hani: to ja fajn tip, domluvím se s nima přes foun :-) díky ifoun: zkoušeli jste van graaf? měl se otavírat v sprnu na václaváku, nevím, jestli to stihli, ale bude to ěnco podného, jaky jsme byli ve vídni v těch našich oblíbených, jen v menším no... tam by mohli něco mít...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: to ne, byla jsem tam minulou sobotu a koupila jsem si tam kostkatou košili (měla jsem ji v Louvru) za 250 :-D Ale neměla jsem tehdy čas koukat po celém obchodě, hmátla jsem první košili za vstupem, vlítla do kabinky a ke kase...musím to jít pročmuchat. Jestli zítra ten krejčí bude obdobný, tak jsme dost v loji :(
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: díky za pochvalu,zelená je prostě má nejoblíběnější barva ;-) nevím, jestli ti to holky neradily, ale ještě Svatební doplňky mají pobočku kousek od Pražského povstání, já tam tedy nebyla, ale mám to v záloze na nějaké drobnosti ;-) z netových obchodů je super canea cz, je to obchod pro aranžéry a mají tam spoustu věcí celkem levně ;-) jinak scháním dunilinové ubrousky v zelené za nějakou rozumnou cenu, máte někdo tip?
Odpovědět
nnell: děkuju za tip, všecko prošmejdím. co jsou dunilinové ubrousky? ifoun: jo, ta byla moc krásná, tož to tam musím taky brzo vletět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: moc se mi tam líbí, že všechno je větší, než říká veliksot, takže ta moje košile je velikost 34, hehe, jak si zvednout sebevědomí :-D A věci tam mají fakt hezké a hodně teď preopening slevy.
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: dunilin je taková netkaná textilie, jsou to takové "lepší" ubrousky, chtěla bych je asi na stoly, nějaké mají v moje party, ale ne zelené, a jinde ty obchody zas nemám úplně ověřené ;-) mám sice koupené ubrousky z ikey, ale ty asi půjdou do výslužek.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: takže jsou látkové? Jako že se pak operou? Protože nakoupit tolik ubrousků a co pak s nima... Nebo je totakový papír, který má vzhled skoro látky? Z toho mám doma ubrousky a ubrus, je to na jendo použití, ale vypadá to na první pohled jako látka, ty jsem kupovala ve Shleckerovi. ALe netuším, ejstli mají zelené :( Zkoušela jsem si nahlavu píchnout ten závoj, připadám si trošku srandovně nevěstovsky... je dlouhý ještě víc jak metr po zemi, ale je moooc hezký :)
Odpovědět
ifoun: uka! já mám taky tak dlouhý závoj, na obřad to bude myslím paráda :_)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: je vidět na fotce v albu - na modelce. Chtěla jsem h ovčera vyfotit, ale zjhstila jse, že nemáme tak obr zrcadlo, aby se mi to tam vešlo :-D Takže až v pátek při zkoušce.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a pokročila jsem, vystála jsem si frontu na matrice, takže mám potřebné papíry. Paní byla hrozně ochotná, dokonce si pamatovala, kde mám svatbu a kdy a před jakou církví (a to jsem s ní jen minutu mluvila v pondělí po telefonu). A prej neva, když to pokazíme, tak se to opraví :-D A vzdělání prej můžeme vyplnit klíďo obyč VŠ, SŠ atd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?