Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: když si vlasy chytnu a natáhnu, tak mi sahaj na klíční kosti, takže nic moc délka:o) Ten účes vypadá jak kdybych měla vlasy do půli zad:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: účes fakt doost dobrý, taky bych řekla, že je z delších vlasů než máš ty, ta kadeřnice je fakt šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ty máš vlasy 1) delší a za 2) je máš asi dvakrát hustší než já..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: což nemusí být výhoda...posledně mi jedna vtipná kadeřnice naúčtovala 1000 příplatek za nadměrnou spotřebu barvy a 500 za příliš náročné foukání ]-( Tak doufám, že teď v pátek to neslíznu podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to byla velmi vtipná kadeřnice, tys asi neměla stejný smysl pro humor, co?:o) Příplatek 1000 za nadměrnou spotřebu barvy je fakt úlet, to bych jí asi poslala do velmi tmavých míst, kdyby mě na to neupozornila předem a náročné foukání, o tom mi nemluv.. strašně mě vytáčelo, když si kadeřnice naúčtovala 70 kč za foukání vlasů v době, kdy jsem je měla asi 5 cm krátký a celý foukání spočívalo asi v dvouminutovým profouknutí fénem. úpravu vlasů gelem/voskem a lakem si samozřejmě započetla zvlášť.
Odpovědět
Profilova fotka
čímž jsem chtěla říct, že příplatek 500 za náročný foukání by mě způsobil asi infarkt..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já už příplatek za spotřebu barvy platila několikrát...vždycky je upozorňuju, že těch valsů je razantně víc, neý to vypadá... vždycky jsou cyhtří, ale když jdou potřetí domíchávat, tak už mají kyselý obličej :-D Ale náročné foukání byl fakt gól!!! Už jsem tam nikdy znovu nešla a chodím k bezva klukovi - za litřík odcházím s melírem a super nažehlenýma vlnama jak filmová star 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak v tvým případě je litr za melír, střih a žehlení velmi krásná cena.. toho kadeřníka si važ..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já ho obdivuju a hlavně nechápu :-D Ale jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo ze mě nebrečí hrůzou a nestříhá mě jak podle kastrólu :-D
Odpovědět
Bré ránko :-) civet: úšes je super, sluší x-) x-) napiště mi do IP kontakty na Vaše kadeřnice a kadeřníky, potřebovala bych předsvatební sestřich a barvu a můj osobní kadeřník se odstěhoval na KostaRiku ]-( jinak jsem se Vás ještě chtěla zeptat, máte nějaký tip ka květinářku v Praze?
Odpovědět
hezky novy tyden... civet: moc krasny uces a botky na prezuti jsou paradni...odkud jsou? jinak ja budu mit prijmeni dve, sve i manzelovo...asi se nevlezu do kolonek a budu to rikat dlouho :-D ale budu no, citim to tak... :-) a na svatebni zkousku ucesu jsem opravdu zvedava..ke kamaradce chodim dlouho, sveruju se ji pokazde s naprostou oddanosti...jen vlasy neroustou a hustota snad neni ani v mem pripade pouzitelne slovo... |-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k. boty jsou značky caprice a koupila jsem je na Florenci - naproti bille je takovej menší obchodní dům, tak v tamější obuvi Šotek. Nejsou moc slavnostní, snesla bych i vyšší podpatek, ale jsou z úžasně měkký kůže a jsou pohodlný jako bačkůrky. Po obřadu a focení jdu do nich:o))
Odpovědět
Článek se načítá
tady je to dneska nějaký mrtví :-p
Odpovědět
jako nevím, jak Vás,ale mě děsí to počasí, jako teď taková zima, co potom v říjnu? to snad už bude sněžit ne?? Jako já se zimou vůbec nepočítám ]-( :-p ale minulý rok začátkem září bylo vedro k padnutí, alespoň v Praze, a teď ... pomooooc já chci teplo, alespoň každý víkend v říjnu :-D :-D :-D
Odpovědět
jo a dostala jsem tip, kde se dají koupit oproti jiným obchodům levné létající lampionky, při větším množstvím ještě sleva, tak kdo byměl zájem - uděláme hromadnou objednávku :-D :-D ale ne, kdo by měl zájem, písnu kontakt do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď je hnusně, protože v říjnu bude krásně ;-) Já byla před chvílí na matrice a mají polední přestávku, tak jsem nepokročila...
Odpovědět
:-N taky ještě nemáte vyřízenou matriku? no my už se tam teda taky chystáme, ale to už je jen formalita, vyplnit papíry ;-) :-D
Odpovědět
jak jsem sla z obeda, tak jsem si rikala: a co jako bude v rijnu?! bud jsem ted na to pocasi nejaka haklivejsi a nebo je vazne velka zima...to mi jako bude takova kosa? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sami: nemám, ani nevím, co potřebuju...ale už mám rodný list, tak aspoň tak :) Musí se vyplnit nějaký formulář, ale nevím jaký a co tam vypsat a tak...
Odpovědět
tak jako nevím, jestli ještě nakonec nemám shánět nějaký kožich k šatům =-) :-N :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: neplaš. Loni na začátku září byla kosa jako blázen. Švagrová měla svatbu ten první zářijovej víkend a ráno bylo snad 7 stupnů a klepali jsme všichni kosu. A pak bylo až do půlky řijna krásně teplo, v půlce října napadly asi dva metry sněhu (což tebe asi nepotěší:o)). ifoun: no jo, na úřadě úřadujou jen velmi omezeně a musí se to sledovat:o) Pak má ta státní správa nějak vypadat, když tam jsou jen tři dny v týdnu a to ještě velmi omezeně..
Odpovědět
ifoun: no tak to taky nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsou jen dva dny. Taky by mohli mít ten formulář v kastlíku přede dveřma a bylo by.
Odpovědět
civet: ne,ne bylo teplo, protože ségra šla s malým prvně do školky, a všichni tam byli v letním (mám fotky jako důkaz) :-D :-D mě s tím sněhem nestraš ]-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ten formulář se jmenuje "dotazník k uzavření manželství", stáhnout se dá tady: http://www.mvcr.cz/soubor/dotaznik-k-... případně googli:o) + si vygoogli návod k němu (třeba jak se zapisuje to vzdělání a tak).
Odpovědět
dva metry snehu...aha...tak menim bolerko za kozisek... :-D nevite kolik tak stoji pujceni v salonu? jestli treba neco shanet...treba jen nejaky pled a nebo si pucit, co tak asi vyjde lip? no, na konci rijna si myslim, ze s tim musim pocitat...
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: 1.9. možná bylo teplo (to si fakt nepamatuju), ale v sobotu 5.9. rozhodně teplo nebylo, ochladilo se (pamatuju si to moc dobře, jak všichni měli letní šaty a ono pršelo a klepali jsme kosu:o)). Ale jak bylo loni, nevypovídá nic o tom, jak bude letos. Nějak bylo, nějak bude, vdáme se tak jako tak:o)
Odpovědět
civet: já ne, jestli bude zima odkládám svatbu na léto ... bych to měla k těm pozvánkám připsat,co? :-D :-D :-p ale ne, vtipkuju :-D a pozorně sleduju: http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-pre...
Odpovědět
Profilova fotka
civet: já právě nevím, jestli se vyplňuje to samé i při církevním sňatku. Tam se nějak spešl vyplňuje vzdělání? =-) No, to bude zas akce :-D
Odpovědět
hm, to sou teda vyhlídky: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-s... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?