Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
samikri: Líbí se mi ty z nevěsty a ty předposlední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: já už ti radila v jiným vláknu:o)) Který se líběj tobě? Ve kterých ses cítila ty líp? Já jsem si třeba nakonec vybrala ty, co se líbily naživo mě úplně nejvíc a přitom v provnání s těma Adina3 (neboli dendy) tady na beremese prohrály.. Takže se nakonec stejně musíš rozhodnout ty sama:o)
Odpovědět
civet: jj, díky ;-) no já čím víc nad tím přemýšlím a koukám na ně pořád dokola,tím jsem víc bezradnější (to už fakt není normální :-N ) každé ty šaty sou něčím jiné,zvláštní,krásný,... C-sou to prostě maggie,ve skutečnosti mi nepřišli bůhví jaký,ale na fotce se mi fakt líbí adina-bohužel nevyšla fotka ze předu adina3-sou lehoučký,takový jakoby nadýchaný adina5-takový typ se mi dříve strašně líbil nevěsta1-krásně zdobený nevěsta2-sou jednoduchý,ale opravdu pěkný ve všech těchto jsem se cítila opravdu nejlépe, ale na druhou stranu žádný z nich nejsou ty o kterých bych si na první pohled řekla, že ty zrovna musím mít za každou cenu... jsem fakt pako, co? :-N ]-( :-| :-D :-p
Odpovědět
civet: a jaké sis vybrala? máš nějaké fotky ze zkoušek?
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: nic si z toho nedělej, já oběhala 11 salonů a zkusila asi 60 šatů než jsem oblékla ty pravé.. a v těch jediných jsem měla pocit, že jsem krásná, musela jsem se na sebe i usmívat:o) Zkus to ještě někde, klidně zkus i Adinu na Praze 7, maj tam nějaký šaty, který na 4 nemaj. ale ty s největším výběrem(jestli máš teda velikost 42-44) jsi asi už prošla (adina, nevěsta a maggie).
Odpovědět
civet: měla jsem to to samé, asi 8 salonů a stejně mi žádné nevhrkly slzičky štěstí do očí, ale v těch jedněch jsem se cítila ok a mamince slzičky do očí vhrkly, tak to bylo jasné.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jak pokračujete - my máme hotové svatební oznámení ted jsou v tisku, fotografku zamluvenou,co se týče šatů zatím se rozhoduji mám na to do konce týdne, po spočtení nás bude celkem 25 a místo si stále nemužeme vybrat kde budeme mít hostinu tam kde jsem to chtěla mít chce za pronájem 300 na osobu :-( :-( :-( mám dotaz ohledně svatebních vývazku už jste je některá dělala??? Jak dlouhou stuhu na ně použít a jak široké????
Odpovědět
Ninus, na vývazky jsem počítala 30 cm (je to míň, ale chtěla jsem mít rezervu) a stuhu širokou 9 mm bílou a na ní mám 6 mm fialkovou a vypadají moc hezky...teda aspoň mně se líbí ;-) a co je zahrnuto v těch 300?jenom čistě pronájem nebo i jídlo, popř. pití?
Odpovědět
Profilova fotka
catry moc moc děkuji jojo jen holej pronájem :-( pak si musíš připlatit na personál a pak ještě jídlo a pití což se mě zdá docela dost a kdo ví kam by se to vyšplhalo
Odpovědět
nius81: ahojky ninus, já vývazky dělala sama, (album co už máme hotovo) šlo to rychle a jsou přesně podle mých představ. Na tu prostřední stužku jsem měla tuším 13 centimetrů, na klasickou mašli pod tím 20 cm, jsou akorát, bude tam připnutá ještě snítka buxusu, tak ať toho není moc. Jinak oznamka už máme taky vytištěné, drahý je dnes doma ořezává, já si to bohužel užít nemůžu, bo jsem v práci, ale budu obálkovat a nadepisovat adresy aspoň. :) Máme i verzi na web, ale jelikož je rozkládací, je to třístránkové pdf, tak přemýšlím, jak to sem v rozumné formě dostat, asi to dám na tři fotky...snad co nejdřív!! :-) tak mi to pak můžete zhodnotit...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai - hoď to na tři obrázky a do alba, ja už se na to vaše oznámení moc těším:o)
Odpovědět
hotovo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jo, moc pěkný!:o) Přestavovala jsem si ho úplně jinak, myslela jsem si, že tam budete nějak vidět vy dva.. Ale tohle je fakt pěkný. Jak se to vlastně skládá? Mně tam podle obrázků nějak nesedí rozměry vnitří a vnější strany.. To ta vnější strana zakrývá jen půlku tý vnitřní? A pozvánka ke stolu je strašně pěkná. Jednoduchá, elegantní, chválim:)
Odpovědět
civet: děkuju, já si to taky představovala jako ty, ale holt se projevila i kreativita bráchy - fotografa..nakonec kousek nás tam vidět jde :-) je to vlastně rozměr úředního dopisu - zhruba, a otevírá se směrem nahoru, jako poznámkový kroužkový blok, takže, když jej otevřeš, je to A5 na výšku...nevím, jestli jsem to vysvětlila jasně, ale jakoby formát jmenovky na stůl no... Kartičku jsem si prosadila, i když tematicky se moc nehodi, tu jsem měla vymyšlenou dávno, tak jsem ráda, že to prošlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: Chvíli mi to trvalo (to představování, jak se to vlastně otvírá), ale už mi to docvaklo:o)) Vždyť je to logický, že je to takhle... mi to taky mohlo dojít, však se oznámení nemusej otvírat jen do strany:o))) Ta pozvánka na stůj je fakt pěkná, já jsem úplně prapůvodně (než se vymyslelo to naše oznámení) chtěla něco podobnýho, tak možná jsem ovlivněná i tím:o)
Odpovědět
civet: a kdy ty nám ukážeš oznamko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: oznámení máte nádherný, jsem úplně nadšená, škoda, že já fakt kreativní moc nejsem, něco takovýho by mě nikdy nenapadlo :-( ninus: to je šílený, 300 jenom za pronájem! my pořád na kalkulaci hostiny čekáme, už asi měsíc a půl, a to jsem jí měla slíbenou do 14 dní :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v albu jsou fotky ze zkoušky líčení. Já jsem spokojená:o)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: krásné, jemné, nepřeplácané ... já pořád nemám ani kadeřnici, ani nikoho, kdo mě nalíčí ...
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: zkus prohledat svatby v Budějicích a mrknout, kdo nevěsty česal a líčil a jaký jsou reference. Já v místě svatby nebydlím a kadeřnice i kosmetička mě strašily ve snu. Naštěstí mi tip na kadeřnici dala kamarádka, která se vdávala před rokem a půl a na kosmetičku jsem získala tip tady na beremese. A nebo zkus googlit a sehnat někoho v regionu, holt si třeba projdeš víc zkoušek, ale beznadějně bych to neviděla..
Odpovědět
Profilova fotka
civet: líčení moc hezké, něco takového bych taky chtěla, já pořád nevím jestli se líčit sama nebo ne, trochu se bojím, abych to zvládla když budu nervózní, ale zase to jsou další výdaje navíc :-| hani: určitě někoho sezeneš, jakou máš představu ohledně líčení?
Odpovědět
civet: nádehrné líčení, jemné, něžné, éterické, jsi kóča!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: no jo, ale já bydlím v Praze a na jihu máme jen rodice a zkousky o víkendu nikdo moc delat nechce, to je právě dost problem ... ted kdyz jsme to oznamili rodicum, zkusim do tehle problematiky zapojit budoucí tchýni :) nnell: líčení vůbec nevím, hlavně potřebuju, aby byly zvýrazněné oči, které mám dost malé :( a taky dobře zakryt problémy s pletí ... tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já jsem si jistá, že ty oči bych si takhle nalíčit zvládla, stačilo by trochu pocvičit. Ale nechce se mi experimentovat s make-upy a zakrývání vad pleti, tak si raději připlatím za kosmetičku. Jen ať se o mě ve svatební den někdo hezky stará:o)) Maithai (a všechny ostatní, kdo reagovaly na líčení): díky za lichotky, jsem ráda, že se to lidem líbí. Zatím byly jen kladné reakce.
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: já jsem na tom úplně stejně. Bydlím s přítelem v Praze, do Kutné Hory za rodiči jezdím jen na víkendy a to ještě tak jednou za tři týdny. Takže na zkoušky holt chodím v sobotu dopoledne a návštěvy rodičů teď před svatbou plánuju podle otho, jak má kosmetička a kadeřnice čas. Tuhle sobotu jsem byla v 8 ráno. Paní kosmetička nalíčila brzy ráno dvě nevěsty a pak vzala na zkoušku mě. Ke kadeřnici jdu taky v sobotu dopoledne po tom, co učeše nevěstu - sice se cukala, že o víkendech není v kadeřnictví, ale ukecat se nechala, tak to taky zkus. Však jde o kšeft i jim:o) A neměj strach, že nevíš, jaké líčení chceš. Já jsem přišla, řekla, že jsem zvyklá se malovat denně a výraznýho líčení se nebojím. Sdělila jsem jí barvy svatby, tak mi navrhla dvě barevný varianty. Zkusila hnědou, ta mi nesedla, vůbec jsem se sama sobě nelíbila, odlíčila a zkusila tu stříbrnou, co mám na fotkách a bylo mi jasný, že takhle to klapne. Ona se tě kosmetička sama zeptá a sama něco vymyslí. Nosit ke kosmetičce obrázky líčení je podle mě zbytečný, protože každý mám ejiný typ a tvar očí a tváře, takže každýmu sluší něco trochu jinýho. Já mám taky malý oči a navíc blízko u sebe a dopadlo to dobře.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě bude líčit moje kamarádka vizážistka a kosmetička v jedné osobě začátkem záři jdu na zkoušku
Odpovědět
nimus: dobře zařízeno :-) civet: jdu na zkoušku příští pondělí, tak jsem moc zvědavá, vizážistka je podle referencí hodně šikovná a tajně doufám, že se shodneme v šedostříbrném kouřovém líčení, které miluju :-) nebo mě překvapí něčím úúúžasným :-) uvidíme
Odpovědět
Ahoj holky,.... tak nakonec ještě jeden pokus se šatkama, zítra jdu do Adiny na P7, a jestli nevyberu ani tam, tak se budu vdávat v pytli od brambor :-p :-D :-D civet:krásné líčení, sluší ti moc ;-) x-) maithai: oznamko je super, seš šikulka ;-) v jaké prográmku si ho "tvořila" ?
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: jestli nevybereš v Adině na P7, tak jdi do těch z nevěsty (ty jednoduchý, dělaj ti super figuru, nejsou to klasický princeznovský šaty a fakt tvý postavě lichotěj).
Odpovědět
samikri: tak s oznamkem netuším, tvořil to bráška - celkem zdatný grafik, my s přítelem jen navrhli, nechali se vyfotit, řežeme a posíláme :-) a maňásci jsou teda moje dílko :-) na svatbě je asi věnuju prckům svatebčanům :-) jinak k těm šatkám - líbí se mi ty poslední z nevěsty, jsi v nich kočka, rozhodně neuděláš chybu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?