Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
Něco na převlečení taky plánuju, i když vůbec nevím co, jestli šaty nebo jen nějakej topík a sukni, ale asi by to mohly být šaty ... hodně holek tady si je nechává šít, což se mně moc nechce, takže během příštích 14ti dnů vyrazím asi na takovou tu klasickou obchůzku - New Yorker, HM, CA, Orsay, Promod, Next ... ideálně kdyby něco bylo ve výprodeji ... Boty jsem vzdala, prošla jsem pomalu všechno, co znám, kde jsou rozumný ceny a nic ... nechci bílé boty, šaty budou tmavší a vůbec jsem nějaké boty do krémova nesehnala :(, takže jsem se rozhodla, že něco starého budou na svatbě moje starší botky z Humanicu, mají přesně tu pravou barvu, jen jsou trochu na patách okopané, ale tak není to na dálku tolik vidět :) a na svatbě se bude hodne tancovat, tak je asi holt dodělám a nebude me mrzet, ze si nicim nove boty :) ... ale kdybyste holky někde narazily na krémové boty s plnou spickou (vsude ted jsou hodně bez spicky), tak se za radu zlobit nebudu :)
Odpovědět
Profilova fotka
catry: Tak to seš na tom furt dobře, mě z Triumphu vyhodili s tím, že taková velikost se snad nedělá nikde :-D Jinak fajn je značka b "srdíčko" full, jsou to Angláni a specializují se na nestandard, ale bohužel se u nás moc neprodává :( Ale mám od nich jedinou podprdu, která dokonale sedí. hani: tak to ti docela závidím, já mám mnohem větší depku, že se samodžky "zaříznou", co samodřžky s podvazkovým pásem? Pak nemají tu stahovací krajku, ale prostě jsou přichytlé, to by mohlo být fajn. S šatama na převlečení jsem to u nás vzdala a fakt radši objednala, ale co z toho bude, to teda nevím :-D Já tady u nás viděla i hezké šaty, ale ne na moji postavu :(
Odpovědět
Ahojky holky to my jsme nakonec zvolili to magicke datum 10.10.2010 Nedele se nam ze zacatku take nelibila,ale pak jsme si rekli, ze je to uplne jedno. Spis aby nam vyslo pocasi, ale jak jsem cetla vase prispevky, tak jste me uklidnili. I ve svatebnim salonu mi rikali, ze ze rijna jsou krasne fotky a pocasi je mnohdy prijemnejsi nez v cervenci. Tak uvidime :)
Odpovědět
Profilova fotka
Danulkav: já si vždycky vzpomenu na ty hrozné červencové hice a říkám si, že i sníh by byl lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si říjen vybrala z několika důvodů: 1. v říjnu už je krásně barevné listí a ty fotky maj naprosto jedinečnou atmosféru, 2. si nedovedu představit svatbu v červenci nebo podobných měsících, abych se vařila v šatech a tekly dorty i můj make-up. Zpocená nevěsta musí být opravdu kouzelná. 3. 2.10.210 je krásný datum ne?.o))
Odpovědět
Profilova fotka
civet: souhlas ve všech třech bodech :-)
Odpovědět
Nejdřív mi bylo líto, že to nemáme v létě, ale teď jsem taak ráda, že nebudou takové hice :-D a budeme mít na každé výročí volno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já si říjen a datum 9.10 2010 vybrala záměrně v ten den mám totiž ,,už,, 29 narozeniny
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: pěkné :), my původně přemýšleli nad termínem 25.9., to má narozeniny přítel, ale pak jsme si řekli, že by přišel o narozeniny a takhle budeme mít dvě oslavy týden po sobě :), ale jako dárek k narozeninám si myslím, že to není špatný nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hani811: já to udělala zámerně abych to měla vše v jednom :-D tak to muže spojit narozeniny s rozlučkou se svobodou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
A nám se datum povedlo opravdu jen náhodou a je mi to jedno, je nádherné, ale budu se modlit, aby nádherný byl především náš život ve dvou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme oba 16. narozený, sice každý jiný měsíc, ale aspoň si to budeme líp pamatovat :-) S počasím taky doufám, že bude fajn, trochu se bojím deště kvůli fotkám, ale co jsem zjistila, že za příplatek 500,- se dá fotit i v interiéru zámku, tak jsem o něco klidnější ;-) catry: já mám botky vyhlídlý ve Střevíce a více, jenomže za dva tisíce, tak pořád přemýšlím jestli do nich jít nebo ne, přece jen kvůli jednomu dni to je dost peněz a jinak jsou asi nepoužitelné ;-( maithai: souhlas, důležitý je hlavně to, jaký to bude po svatbě
Odpovědět
Článek se načítá
a bude to fajn, že jo!! všem se nám to vyvede :-) k botkám: taky jsem tam měla své nej nej vyhlédnuté, ale nechci za ně dávat 1600, kámoška se vdávala asi před měsícem, tak doufám, že je za menší obnos zdědím :-) jinak to vyřeším někde v humanicu. Sháním ideálně zelenkavé v barvě svatby, ale to je nemožné... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak plán se zelenými botami jsem měla taky, ale v Čechách nesplnitelné :-( mám odkaz na nějaké americké stránky, botky tam mají pěkné, ale tak za 80 dolarů a nevím jestli by se ta barva nakonec hodila k šatům :-| některé e-shopy v ČR nabízí i ušití takových těch klasických "princeznovských" v barvě jakou si vybereš ze vzorníku, ale pořád bych se bála že ta barva bude nakonec jiná a bude se to tlouct
Odpovědět
práááávě :-) to musí být jablíčkově zelená, ale taková vybledlejší, ne ten ostrý křiklavý odstín...a popisuj to v obchodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: jukla jsem ti do albíčka na šaty ty první s tou tmavou aplikaci jsou boží x-)
Odpovědět
byly... na druhé zkoušce z nich zbyl spíše oškubaný a pokrčený karnevalový kostým, dodnes mě to mrzí :-( ale nebudou...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: jak pak to ?? to je škoda
Odpovědět
nnell : Na stránkách botů Witt nabízejí ,že vyrobí boty z látky kterou jim pošleš, takže když seženeš třeba satén nebo jinou látku v té tvojí zelené barvě ,tak ti boty udělají.
Odpovědět
nevím, paní je neměla vyžehlené, takže věřím, že by vypadaly po úpravách líp. Ale na druhou stranu prý ještě nebyly půjčené a nedokážu si představit, jak by vypadaly v říjnu no... :-( mrzí mě to, chtěla jsem být extravagantní, ale na druhou stranu už jsem se s tím po takové době smířila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: taky se mi ty prvni šatečky mooc líbily a hlavně ti seděly a hodily se k tobě, ale tak prostě nemůže být úplně všechno perfektní asi ... já měla představy o úplně jednoduchých rovných šatech, ideálně antických apod. a ve finále při zkoušení jsem zjistila, že úplně jednoduché šaty na mě vypadají strasně a některé (takové ty z taftu) mi připadaly jak obtočené prostěradlo :), takže člověk míní, život mění ...
Odpovědět
Profilova fotka
hani: jo, člověk má vysněné šaty, pak velmi rychle zjistí, že změní vkus, páč mu sluší něco jiného ;-) Proto bych neměla odvahu objednávat svatební šaty z Číny, dojdou, budeou nádherné, ale budu v nich vypadat jak blbec... Asi jsem jemně paranoidní :-D
Odpovědět
ifoun: nejsi, cena mě taky lákala, ale nemám konfekční postavu, takže bych odvahu nenašla...a navíc ten matroš taky není úplně ok.... i když vypadají na první pohled hezky, nejsou tak kvalitní, podle mého... hani: vidíš, já skončila u antických :-D, ale přiznávám, že než jsem potkala černobílé, byly mými favority hned od začátku.
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že typ šatů je třeba nejdřív vyzkoušet. Já nakonec skončila u šatů s ramínky za krk, což jsem si vůbec neuměla představit.
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: to jsou ty antické v albíčku s popisem alias řecká svatba? ty jsou moc hezké :)
Odpovědět
Ano, fotka není příliš lichotivá, ale naživo jsou překrásné a řekla bych, že mám trochu štěstíčka, protože mě zešťíhlují. A jsou zářivě bílé, nejbělejší, jaké jsem kdy viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mai: sluší ti to i na fotce, fakt moc :) Je to takové něžné :)
Odpovědět
moc děkuju, to fakt potěší, zvlášť, kdy se mi pořád nedaří hubnout, a to jsem se tak snažila...
Odpovědět
Profilova fotka
maithai: já taky chtěla hubnout, ale výsledek nikde, chodím třikrát týdně cvičit, jím furt samé blafy jako šmakouna a proteinové těstoviny, ale výsledek nic moc :( Spíš teda nic, než moc :-D
Odpovědět
tak to mám stejně, se cvičením a přiblblýma dietama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?