Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: s tímhle spíš na veve_zlobidlo, má přítele grafika z povolání (já jsem jen laik s grafickými základy ze školy). Každopádně jsem zkusila googlit (heslo "jak vytvořit vlastní font") a tohle vypadá použitelně http://www.radirna.cz/office/jak-vytv... . Ale je k tomu potřeba i scanner.. Jinak by to chtělo program na zpracovávání vektorové grafiky (corel draw, adobe ilustrator a nebo jim podobné), vložit si tam písmena tvého fontu, převést na křivky, těm, který nemaj háčky, ty háčky domalovat a pak nějak uložit do podoby fontu (to nevím, jak se dělá, ale jsem si jistá, že by se to dalo vygooglit).
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, děkuju, kouknu na to doma. Scanner mám, Adobe cokoliv není problém, teď ještě umět to použít, ale na to přijdu :) Naštěstí ten důležitější font (psací) umí všechny znaky, které potřebuju...tak když to bude moc složité, tak tiskací vyberu jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, škodá že to neumí natáhnout existující font a zbytek jen dokreslit, ale objevila jsem FontLab a to se zdá velmi použitelné, prostě zkopíruju písmeno a doplácnu k němu diakritiku z jiného, jak easy :) Už se na to těším. Za chvíli odjíždím řešit to oznamko, tak mi držte palce i u nohou, nebo fakt budou holubičky, prstýnky a princ na bílém koni :-D =-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky kafčo vám závidím jak ráda bych se taky zůčastnila ale pro mě nemyslitelné :-( :-( :-( tak mám hotové svatební noviny jsem zvědavá co na to ten můj ( mají 15 stránek :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: a ukážeš nám noviny? já pořád nevím jestli do nich jít. Jinak jsem dnes taky trochu pokročila, objednala jsem dort a přítel volal kapele, tak další povinnosti škrtlý. Když ale vidím ty částky jak naskakujou, tak je mi blivno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám svatební noviny tak nějak hotové, mají jen 7 stránek, bude možná ještě osmá, ale myslím, že to bohatě stačí :) ... finálně je budu dokončovat, až bude všechno zařízeno - doprava, finální menu, repertoár kapely atd., abych tam tyhle zbytky doplnila :) nnell: jo, s dortem jsem na štíru, vubec nevím, kde v Jižnich Cechach v blízkosti domova objednat a nikdo ze znamych taky ne (a skoro zadna cukrarna nema webovky ani mail) ... ach jo ... ted resim pres mail kytky, v sobotu mozna sjedu osobne do kvetinarstvi ...
Odpovědět
Profilova fotka
hani: já mám kytky slíbený od kamarádky, takže to naštěstí neřeším a nechávám to plně v její kompetenci |-| stejně je to děsný kolik je to s tou svatbou zařizování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: jé, ty se máš ... my máme aspoň kapelu (přítelův táta v ní hraje, ale to už jsem tu někde možná psala), to by byla asi taky velká položka, ale nejhorší je to stejně s hostinou, tak si pořád opakuju (resp.přítel to pořád opakuje), že je to přece jen jednou za život :)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já ty kytky budu platit, ale ona to vše zařizuje :-) takže tam to taky nějaká položka bude, ale je fakt, že se taky nejvíc obávám té hostiny :-S
Odpovědět
Ahoj holky, jdu jen tak narychlo poreferovat moje dnešní zkoušení šatů, jedním slovem Adina na Praze 7 děs a hrůza,slečna/paní otřes ]-( jako vybrala jsem si asi 4šaty z toho jsem zkoušela jen jedny a ostatní mi paní vybírala sama :-| A za další, většinou jsem zkoušela velikos 40-42 (jasně nejsem žádný hubeňour,vím to o sobě) a proto mi i lichoilo,když jsem v Nevěstě na sebe oblékla 40 a bez problémů mi byli. V Adině na P4 jsem některé měla teda i 44, jsem si říkala,že nejsem na tom tam špatně,že to je prostě styl šatů, i mi to tak slečna z Adiny na P4 vysvětlovala. Ale dnes paní v Adině na P7 na mě cpala samé velikosti 46!!! s tím, že jako bych klidně mohla mít i větší =-) ]-( ]-( jako fakt otřes, a za půl hoďky se paní už semnou loučila :-p Hodím Vám sem alespoň fotky z té nevěsty "ze zadu", zítra vložím zbytek Sem si prostě musela postěžovat ;-( :-D :-D
Odpovědět
Jo a ty šatky "nevěsta 2" jsou zcela nové, ještě je žádná nevěsta neměla - povšiměte si cedulky u mé ruky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: já nevím jak to sem hodit mám to dělané ve wordu tak potřebuji radu aby jste mě to zkoukli
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak mám pořešené oznamko, bude nejdýl za 14 dní a návrh vypadá dokonale!!! Jsem strašně spokojená s přístupem, kvalitou toho, co mi ukazoval, no žůžo...nakonec mi budou dělat i speciální obálky, takže cena bude díky tomu vyšší (no, hnusně vysoká :-D), ale za ten výsledek to snad bude stát... Snad ho stihnu vyzvednout a donést ukázat na kafíčko :) A taky jsem dneska koupila vázy na stůl na výzdobu, takže zítra je nesu květinářce, aby mohla začít vymýšlet dekoraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
ninus81: otevři si word, zmenši si zobrazení tak, aby se ti jedna stránka vešla přesně na celé okno (což je asi 90%). Pak dej alt+printscrn (pokud nevíš, kde tlačítko je, hledej nad numerickou klávesnicí, nebo lehce vlevo od ní). Otevři si malování (nebo jiný grafický program, který umí s fotkama) a dej ctrl+v. Ulož to jako jpg a nahraj sem. Snad to bude čitelné... samikri: fakt to na Holešovicích bylo tak zlý? Ty jo:o/ jak vypadala ta paní, která tam obsluhovala? A ty šaty ve 46 ti seděly jak? na to číslování nesmíš moc dát. Já v nevěstě taky zkoušela ty "nevěsta1" a to jsou zrovna 40, ale z Adiny mám půjčený 44 a jsou mi teda tip ťop (jinak běžně nosím 42). V adině maj prostě šaty od různých výrobců, takže je to různě číslovaný.. A ty nevěsta2 se mi zezadu moc nelíbí:o/ Máš je podle mě moc utažený - dělaj ti (s prominutím) prdel na zádech. Mně to dělaly taky šaty, který byly moc utažený (jenže kdyby je povolily, tak by mi byly volný přes prsa).. Nevěsta1 zezadu dělaj velkej zadek (znám to i osobně).
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no tak hurá! Jsem ráda, že oznámení konečně vypadá k světu, po těch peripetiích... Se na něj docela těším naživo, myslím, že bude vypadat dost luxusně:o) Já oznámení přinesu ukázat taky (pokud nezapomenu), tento týden mají v tiskárně volno, tak tam hned příští týden v pondělí naběhnu, zadám práci a doufám, že ve středu si budu moct všechno vyzvednout.
Odpovědět
Profilova fotka
civet to je hrozně malé a nečitelné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
civet: mám teda zatím jen podklad, teď se začne tvořit raznice, pak tisknot a razit, ale jestli to bude jen z poloviny tak hezké jako práce, co mi pán ukazoval, tak budu hejkat blahem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak to jsem zvědavá, určitě budete mít moc pěkný oznamko :-) ninus: zkus ty stránky ve wordu převést do pdf, to pak otevřít ve Photoshopu a tam to můžeš uložit jako jpg
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak tady jsou naše Svatební noviny http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/Sv... předělala jsem je uplně celé ve photoshopu ajsou hezčí než ty první x-) x-) x-) nejsou nic moc extra ale snad svůj učel splní
Odpovědět
Profilova fotka
ninus: hezké, jen jsem to prolítla a zajímalo by mě, co je ve zlozvycích to "J" na konci.. :) Díky Ty jo, přemýšlím, ejstli taky něco tvořit. Ale pracuju teď na časopise pro náš klub, takže toho mám plné kecky :( Ale zase nabrané zkušenosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je už opravený ted jsem to tam dala znovu nevím kde se mě to tam vzalo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já pravě nevěděla, jestli to není nějaký "moderní" smajlík a já se jen nechytám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
né né to né tak to jsme dvě já se taky moc nechytám doufám že to svatebčanům udělá radost
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že to je fajn zpestření chvíle focení. Jen právě nevím, ejstli to ještě řešit, nebo se raději zaměřit na ty ostatní věci, které ještě nemám...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem vložila zbytek šatů ze včerejšího zkoušení, tak mrkněte ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: ááá opět pár stejných šatů, co jsem zkoušela i já:o)) 1 - podle mě zbytečně rozšiřují v bocích (ty jsem taky zkoušela) 2 - ty vůbec, ty jsou hrozný 3 - zkoušela maithai, nelíbí se mi ... moc obyč. navíc se ti na břiše krčí 4 - ty jsem zkoušela. moc jednoduchý, opět se ti krčí na břiše. 5 - ty mi přijdou takový jednoduchý, ale zároveň zajímavý a krásně ti sedí zepředu i zezadu! Ten pás na břiše opticky zeštíhluje (zkoušela jsem jinde s podobným vrškem a dělá to divy). 6 - ty jsem taky zkoušela, narozdíl ode más do výstřihu co dát a sluší ti 7 - obyč. 8 - tenhle styl ti nesedí.. Ty moje favotiky, co mám zamluvený, jsi nezkoušela? Pro mě jsou favoritky nevěsta 2 (pokud se nbudou tolik utahovat) a Adina P7-5.
Odpovědět
civet: :-D první tři mi vnutila paní, dle ní sou nejlepší :-p 4: se mi docela líbí, ale přesně krčí se o tam,kde nemá 5: se mi vůbec nelíbí ta sukně, pod tím vypadá jak zmuchlaná,bych se nesměla ani hnout,aby byli jakoby rovný 6: to sou snad jediný,co jsem si vybrala a paní mi je teda oblékla, jen jsem nějak nepochopila to vázání v zadu =-) 8: ty byli maximálně veliké, snad číslo 50 ]-( když to shrnu, tak se mi vlastně vůbec žádný nelíbí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
samikri: tak to jsem u těch 5 myslela, že je jen špatně upravená spodnice. Pokud se ta sukně takhle hrozně krčí i při srovnaný spodnici, tak to je, to vypadá fakt blbě:o/ Který teda nakonec vybereš?
Odpovědět
jdu v pytli od brambor :-D já fakt nevíííím |-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě Adina Praha 7 číslo 5 a 7, nevím ,co znamenají ta vaše čísla, takže nedokážu srovnat, co kde komentujete :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?