Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veru to se stane, já včera dělaal krupicovou kaši a do toho jsem volala našim, dala jsem do ní docela moc krupičky a ještě jsem jí neosladila. jak nemám na vaření klid, tak taky něco vořu
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,ale mrzí mě to.Kdyby to bylo jen pro mě,ale bylo to pro všechny.Navíc mi mamča vše připravila,ať se s tím netrápím a já to tak zkoním.
Odpovědět
Veru, stávají se horší věci, nelam si s tím hlavu ;-) :-) jé krupici bych si dala, že bych si ji udělala k večeři? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám super zprávu!Volala jsem ještě jednomu veterináři a ten říkal,ať s ní příjdem v polovičce březosti,uděláme UTZ a bude-li březí,dá ji injekci,která nemá žádné riziko,jen to bude stát 1500,ale to kašlu.Než aby porodila mrzáčky.
Odpovědět
tak vidíš Veru, vše se dá vyřešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,Peti,jenže kdyby to tak bral i otec.Už ho mám fakt plné zuby.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi tak co bříško a Terinka, ještě zlobí?
Odpovědět
Profilova fotka
Am:pořád zlobí.Teď už jsem od půlnoci vzhůru,klečím ve sprše a tlumím bolesti horkou vodou.Jsou nepravidelné,ale celou dobu do 10min.Nechci zase planý poplach.Jsem už ale vyšťavená...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mě přijali.Už dnes budu mít prďolku u sebe.Dostali jsme nadstandart,tak jsme tady s Jarkem sami.Teď už jen čekám,až budu připravena k porodu.Držte mi pěsti.Ty zvuky,co jsem slyšela z porodního sálu,mi vůbec nedělaly dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi, tak tfuj, tfuj, tfuj a drzim pesticky !!! Drz se holka!!
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko - taky držím pěsti! ať je to rychle za tebou!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti !!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hoj Lin - jak se máš? x-) Co rekonstrukce bytečku - už hotovo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jarda teď odjel do práce a koupit jídlo.Vypadá to až na večer nebo ráno.Je to zlatíčko-při bolestech mi masíruje záda a děsně to pomáhá...Akorát mi řekl,že by tady raději nebyl,že se nemůže dívat,jak trpím.
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko - bobišku - drž se!!! :-| Jsem ráda, že tam s tebou je Jarda - věřím, že to strašně moc pomáhá!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite to spolecne zvladnete lepe , nez kdyby jsi tam byla sama !
Odpovědět
ahojte, Veru, bude to dobré, neboj, nejhorší jsou bolesti než jdeš na sál, ale to trvá krátce, zvládneš to ;-) a lin má pravdu, není nad to, mít tam manžela.
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,je to šílená pomoc a Jarek je zlatíčko.Jdu se pokusit usnout,ať naberu síly.
Odpovědět
přesně tak, odpočívej, ať máš sílu ;-) :-)
Odpovědět
am, co ty, jak to pokračuje?
Odpovědět
Profilova fotka
My taky pokracujeme ve snazeni, ale zatim porad nic a nic :-(
Odpovědět
teda am tu dnes snad není, honem nažhav mobila :-.
Odpovědět
Verunečko, Terezko a Jarku MOC NA VÁS MYSLÍM, držte se!!!!
Odpovědět
lin, byli jste na té dovolené? Terez, za chvíli ti to uteče a budeš v porodnici ty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Radustko, nebyli. Neni kdy jet na dovolenou a hlavne neni za co. Ted nas financne zatizila rekonstrukce, taklze na dovolenou uz nevyjde. Jedeme v lete, ale jen tak na tyden do Prahy. Zadne slunne more, nebo tak neco . Ale snad se to podari i doma v klidecku :-)
Odpovědět
Nestraš mě Petroune :-D
Odpovědět
lin, asi by jsi potřebovala vypnout, určitě to miminko vyjde, neboj, máš těch starostí teď asi moc. Terez, jakýpak strašení, je to okmažik, po kterém držíš své miminko poprvé v náručí. Je to paráda a na tu chvilku se fakt nedá nikdy zapomenout. Pak jak ty děti rostou, člověk nechápe, jaký to byly malinkatý uzlíčci :-) nejlepší taky je, jak je ten váš chlap po porodu naměkko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, vás tady je! x-)
Odpovědět
Na porod nechci myslet, zatím ne...jenom, jak tu Verunka psala, začlo mi být špatně, jsem srab :-S
Odpovědět
Holky, kdo má nějaký rychlý recept na kuskus?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?