Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Tak Verunka bude mít asi nedělňátko, říká se, že nedělní děti mívají štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? Tak o tom jsem neslyšela, no snad ale bude mít štěstí i Veru a půjde to rychle jako po másle
Odpovědět
to víš, že to půjde, jde fakt jen o psychiku ;-) čoveče ale u nás by třetí být nemohlo, manžel spí s Patynkou a jak odejde z postele, je hned vzhůru:-)takže by byl s výrobou hodně velký problém.. snad to bude rychlé, podle mě to bude v ranních hodinách, takže to asi zaspíme :-x uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
kozimura • 42tt • Dnes ve 21:49 Která pravidla porušuje: | Zruš Já se loučím,holky.Za chvilku asi vyrazíme do porodky.Doufám,že to není planý poplach a nebudu za blbce.Dobrou noc a ať vás miminka v postýlkách i bříškách nezlobí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle jsem vytáhla z koníka :-N
Odpovědět
pa pa Veru, za blbce nebudeš určitě, s tím si nelam hlavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si taky myslím že to bude nejsříve někdy nad ránem, ikdyž kdo ví
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,loučím se.Jdu se chystat. Am:tfuj,tfuj,tfuj,ať jde ta červená mrška od Tebe pryč a ať už Ti v bříšku roste malý kulihrášek! Pa,holky,dám vám po Am vědět a Lin se vám taky určitě ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi ahojky držíme palečky, piš klidně i v noci, hlavně at to mám z první ruky :-D :-D :-D
Odpovědět
alespoň nebude muset jít na vyvolávačku, takhle je to určo lepší. Asi zalehnu, tady už všichni padli, tak asi padnu taky :-D těším se na ráno na sms, kterou dostaneš. Snad ti to Verča nezapomene napsat...
Odpovědět
jé Veru už psala, tak nezapomene, tak to už se těším :-)
Odpovědět
tak dobrou, am, čekám dvě dobré zprávy, ta druhá, že tvé bolení břicha byl planý poplach ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peto tak pápá a hned jak se něco dozvím a bude to možné, dám vědět. Dobrou noc ;-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nás poslali domů.Jednak je stop-stav a na porod to prý zatím není.Bolí to už ale fest a často,takže ze spaní nic nebude :-|
Odpovědět
tedy Veru, to nechápu, co ti řekli, když jsi jim řekla o té vodě. A kam pojedeš do porodnice?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,nevím.Doktor řekl,že to na porod ještě není.Když mě to chytne dneska,mám nejdřív volat,jinak mám přijít v pondělí na kontrolu.V OV jsou ještě 2 porodky,ale takto bych nebyla s Lin.
Odpovědět
a to budeš do pondělka v bolestech? To teda nechápu :-. tak odpočívej, uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál. Mě taky odcházelo trochu krve, ale ne s vodou, ale zátkou a ta může odcházet klidně týden před porodem.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,nevím,vložka pak už byla suchá,tak nevím.Možná to je taky zátka.Ty bolesti už jsou méně časté,ale do rána to byl děs.Teď jdu zkusit na chvilku zdřímnout. Otec se s nikým nebaví a tváří se,jakoby byl největší chudinka,proti které se všichni spikli.Bude to s ním teď peklo. Zítra písnu Lin,snad bude v práci.
Odpovědět
zkus se s taťkou nehádat, ať ti ještě nezvedne tlak, tak to máš opravdu jen z psychiky, potřebuješ klid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju.To teď docela i jde-s nikým se nebaví.
Odpovědět
Profilova fotka
Verunko: kašli teď na taťku - no jo chlapy, někdy je to s něma těžké!!! A držím pěstí, ať to máš brzy za sebou! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji,Peťko.Zrovna jsem se vzbudila,ale bolesti jsou pořád.Jdu vařit,snad to rozchodím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Verun co ty tu? Já v noci nemohla ani spát, pořád jsem koukala na mobil abych nepropásla SMS :-N Peto MS ještě v nedohlednu, že by?
Odpovědět
to by bylo super am ;-) :-) , jsi možná jen prožívala ty porodní bolesti s Verčou ;-) :-D Veru, piješ malinník nebo jahodník?
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo super, já jsem taková citlivka a všechno s každým prožívám. Před chvílí jsme koukali na Výměnu manželek a na konci jsme s Týnou brečely jak želvy :-D :-D Veru co jsi vařila dobrého? Já před chvilkou vyndala z trouby kynuté záviny s tvarohem a broskvemi a ani to nestačilo vychladnout a už je 1 a půl závinu snězeno
Odpovědět
am, já jsem na tom úplně stejně jako ty. Ty dětičky chudáci nemají ani Vánoce, to mě taky dostalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Si myslím, že vymlouvat se na to, že jim děti schodí stromeček je hloupé. Kdyby na zed dali ozdobenou větev a každému děcku koupili alespon jeden dárek, myslím že by byli štastné. Mi dostalo, jak to malé bylo štastné z těch bačkůrek. ty dětičky byli vděčné za každý dáreček který dostali od té náhradní maminky
Odpovědět
je to smutné. Navíc ty starší místo aby si užívaly dětsvtví se starají o mladší sourozence.Bylo mi jich fakt líto :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Am:vrátili mě... To je super!Moc Ti přeji,aby Ti to vyšlo,tak znova pro jistotu - tfuj tfuj tfuj!Pro štěstí! :-D Na oběd jsem pálila kuřata.Přišla kámoška a já je připekla.No jo,blbec.
Odpovědět
Veru, nenadávej si, každý někdo něco spálí ;-) já dělala bramborový salát s koprem, je vynikající a k tomu grilované bylinkové klobásky :-p byla to ale bašta :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?