Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
To bude kočka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo ted se pořád ptá kdy je bude mít už doma, tak jí zrovna vysvětluju že je musím ještě zaplatit
Odpovědět
já budu muset taky koupit Pat nové, koupila jsem ji k narození zlaté za dva litry a normálně ji v uších zčernaly a to jsou koupené v zlatnictví :-|
Odpovědět
Ahojky děvčátka :-) no tak v prvé řadě posílám pusu a veliiiiikáááánskou gratulaci Am, pak samozřejmě držím pěsti Verunce!! Dělo se tady ale věcí za tu krátkou dobu. tak hlavně, ať se všecko povede ;-) Jak jsem to tak četla, tak bych tady snad taky skoro porodila .... taková akce v sobotu 8-)
Odpovědět
Tak co ta Verunka?
Odpovědět
zdravím sun, nevíme, am je ještě asi venku, aby dala zprávu, ale podle mě je ještě brzy, první porod většinou tak rychle nejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem doma, ale o Verče nic nevím, taky netrpělivě čekám, ale zatím nic ;-)
Odpovědět
Tak snad už s Terezkou spinkají po porodu...
Odpovědět
v které je vůbec porodnici, když psala, že v té, co dělá Lin je stop stav. Dostala se tam nakonec? am, už víš, jak to budeš mít?
Odpovědět
radůstko, mně černalo v uších i velmi kvalitní zlato, když sem byla malá - agresivní reakce na pot. Takže jsem nosila jen stříbro a teď můžu zase zlato nosit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to tak vypadá, tak půjdu na pracák
Odpovědět
já si to myslela :-| heli, já právě i slyšela, že to může být způsobené tím, že v nich je málo zlata...
Odpovědět
Článek se načítá
já myslím, že by se už Verča pomahlu mohla blížit k závěru nebo si vychutnává teď to nejhorší. Snad nám dají ještě dnes vědět...
Odpovědět
Ne, mě se to taky občas stává, ale může to být i alergií na jakýkolik kov, tzn, že i na zlato ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) am velikánská gratulace x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladuš moc děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manžel už to ví?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, jsem mu hned voalla do práce, jenže on takové věci nepožívá, vůbec se neradoval :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha..ale ono mu to dojde a bude rád ;-)a jak se cítíš ty??
Odpovědět
Profilova fotka
Já se cítím tak nějak normálně,akorát jak už jsem psala každé těhu jsem pocitovala už od začátku, motá se mi hlava, zadýchávám se, ale jak se znám, bude ještě o dost hůř
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo to tentokrát bude jiné ;-)
Odpovědět
am, já myslím, pokud trpíš na nízký tlak, že to jiné nebude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím že nee, ale co, zvládla jsem to 3x zvládnu to i po čtvrté ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
HALO HOLKY KDE JSTE, MÁM PRO VÁS NOVINU
Odpovědět
Profilova fotka
cITUJI: nEJKRÁSNĚJŠÍ ZE VŠECH DÁRKŮ, DÁVÁ ŽIVOT DO KOČÁRKU. V JEDNOM Z NICH TED TIŠE DYCHÁ, NAŠE ŠTĚSTÍ, NAŠE PÝCHA.JMENUJE SE TEREZKA A NARODILA SE DNES V 18:30HOD, 3380G/49CM. OD KOZIMURA
Odpovědět
supér, to mě pomalu až k slzám dojalo ;-( :-) gratuluj i za mě am ;-) jestli budeš psát sms
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, já jsem taky celá dojatá, už jsem jí psala, ale ještě budu psát, tak jí pogratuluji i za tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc moc gratuluji a holkám přeji hodně zdravíčka x-) x-) x-)
Odpovědět
am, doufám, že nám taky písneš z porodnice :-) tak to jsou ještě celá rodinka na sále, krása :-N
Odpovědět
.tak to jsem tu zprávu v 18.18 docela vystihla co ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?