Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kuk sem: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Pavlíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí x-) x-) x-)
Odpovědět
Kolik dní jsi po ovulce? Asi?
Odpovědět
Profilova fotka
Am: gratulujíííí!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díkyyyyyyyyyyyyyyy moccccccccccccc :-N Teri poslední den ovulace byl 23.1. Ted jsem si podle netu počítala jak dlouho bych měla být těhotná, tak mi to vyšlo že 4 týdny a termín porodu 16.listopadu
Odpovědět
am, to je bomba, co na to doma?Tak to si vypočti termín, to ho budeš mít podobně jako já s Patynkou ;-) :-)
Odpovědět
téda, to já myslela, že jsi kratší dobu těhotná. Co holky a manža? Držím palce, ať je to kluk jako buk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kromě manžílka to nikdo nebude vědět, at to všichni ví co nejdýl, naši s tím nebudou souhlasit a když už s tím nepůjde nic dělat tak už mi do toho nemůžou mluvit :-N
Odpovědět
já před tebou vážně smekám, čím jsou moje děti starší, tím míň chci třetí, jsi fakt dobrá a máš opravdu můj obdiv. Toho chlapečka by jste si už fakt zasloužili ;-) a jak se cítíš, je ti dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
Peto dobře mi není, dneska jsem byla na kontrole s tou rukou a doktor mi kouká na oči a říká že vypadám na to že jsem těhotná. Strašně se mi motala hlava, tak jsem mu řekla, že až přijdu domů a idělám test, že mu zavolám jestli to uhádl zprávně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: tý jo - on to fakt uhádl dle očí jo?! tak to je borec tedy! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já na sobě poznala zatím každé těhotenství pomalu od prvního dne. Ty 3 měsíce jsou pro mě vždy největší utpení, omdlívám a zvracím, už abych ty 3 měsíce měla za sebou. Ve středu asi zajedu do Varů na Gyndu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ded fakt že jo, podíval se mi do očí a řekl že těhotná určo budu, nechápu jak to poznal, ale poznal to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: třeba toto těhu bude lepší..a nebude ti bývat tak špatně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Am gratuluji ti !!! Preju moc moc klidne tehotenstvi a hlavne toho chlapa !!
Odpovědět
Profilova fotka
Ded snad ano. Dneska mám tak rozběháno před 10 jsem dorazila domů, ted čekám na konec jedné aukce a hned zase pro holky do školky
Odpovědět
am, jak to teď vlastně budeš mít, vztahuje se na tebe ta dvouměsíční ochranná lhůta po té výpovědi?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Peto tak to já sama nevím, právě jsem psala do právní poradny jak to ted se mnou bude
Odpovědět
Jedna rodí, jedné už je /až na záda a tvrdnutí bříška dobře/ a na třetí to teprv všecko jde, no není to krása :-D
Odpovědět
pokud ti dali písemnou výpověď, měla by se stornovat, ale jde o to, jak dlouho jsi tam pracovala... měla by jsi zajít na pracák, tam to budou vědět, jinak se budeš muset registrovat u nich.
Odpovědět
Ale oni jí dali výpověď v době pracovní neschopnosti, to je hovadina.
Odpovědět
Profilova fotka
Rez bohužel hovadina to není. K 1.1. vyšel nový zákon, že ve zkušební době můžeš dostat výpověd i na neschopence, ale ne v prvních 14 dnech neschopenky, já začala marodil 8.1 a výpověd mi přišla ke 14.1
Odpovědět
Jo takhle, tys byla ve zkušebce...tak to jo... :-S Ale každopádně, pokud ne 1. 14 dní neschopenky, museli by ti ji dát pozděj a ne 14.1....
Odpovědět
já se obávám, že právě ani ve zkušebce se navztahuje ta ochranná lhůta...
Odpovědět
Tím si nejsem jistá, taky bych ale řekla, že ne... :-|
Odpovědět
a myslím, že tím pádem ani nárok na PPM...musíš se na vše zeptat, jak to je...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musím běžet, tak aukci jsem vyhrála, to mám radost :-N
Odpovědět
To je super, tak pa.
Odpovědět
co budeš kupovat am? dej pak vědět, jak jsi dopadla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vyhrála jsem zlaté naušnice, tak je dám Nikolce, ona mi zlaté ztratila a ted nemá žádné. Měla moc velkou radost když jsem jí řekla že bude mít nové
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?