Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez ted už nejsem, Nikolka byla první, ted mám svých 62kg
Odpovědět
No, i tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bych tak netvrdila při své výšce 158cm :-o :-x :-x :-x
Odpovědět
pokud tomu rezet nebudeš věřit, tím spíš to výjde. Jo jo, já otěhotněla minulý rok, když jsme oslavovali Silvestra x-) a už máme doma Matese ;-) :-D
Odpovědět
Peti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,držíme Ti pěstičky!Ať už vám to vyjde! Celkem dobře.Jen klasika-oteklé nohy,nedostatek železa a zase se mě chytla viróza.Podle poslední kontroly zas nízký tlak...Ale když čtu,jaké problémy mají jiné těhulky,tak mám nádherné těhotenství.
Odpovědět
letos ale nic neslavím....jdu spát a sama.... ;-) :-D :-D
Odpovědět
Kozi, takže Terezka v podstatě nezlobí, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,na to,jak druhé holky,nebo i mamča popisují kopance,tak já jsem dostala takový jen jeden.Je to zlatíčko.Jen furt ukazuje a kroutí prdelkou(donedávna jsem si myslela,že hladím hlavičku a ona to prdelka)a protahuje si nožičky.
Odpovědět
Prdelku?Tak to je po tetě-exibicionistka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky jsou ve vaně a za chvíli půjdou spát. Na tuhle chvíli se každý den nejvíc těším :-D
Odpovědět
Holky, přeju nejúžasnějšího Silvestra, dobře to oslavte a vstupne do roku 2008 pravou nohou! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
kozi, věř, že nízký tlak v těhotenství v létě je ta nejhorší kombinace, to jsou celkem slušný kolabsy.. :-| kpance jsou nepříjemný, když dostaneš nějaký povedený do žebra nebo ránu do slepáku, to mi taky Patynka dělala x-) Ter, tobě taky úžasného Silvestra a mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě ;-) já teda musím uznat, že letos jsem toho stihla opravdu hodně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,taky vám přeji krásně prožitého Silvestra a do Nového roku vám přeji: Teri,ať se vám podaří miminko a pak jen a jen pohodové těhotenství! Am:Tobě,aby Tě holky nezlobily a aby to bylo lepší v práci! Radůstko,Tobě,aby dětičky nezlobily a aby Ti pořád Patynka pomáhala s bráškou! A všem zdravíčko,štěstíčko a hooodně lásečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,teď jsem se koukala na Tvé albíčko na koníkovi-moc Ti to tam sluším a o dětech ani nemluvím!Jsou jak panenky!
Odpovědět
kozi, tobě a tvé rodině taky přejeme jen to nejlepší a ať máte zdravé a krásné miminko a ať je hodné a nechá maminku taky odpočinout ;-) a hlavně, ať jsi pořád šťastná jako jsi teď. Úplně to štěstí sálá až k nám domů ;-) :-) a všem ostatním holkám ať se splní, po čem touží, ale hlavně abychom byly všechny zdravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme,Peťulko!Jsi zlatíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, takze Vam vsem preji do noveho roku jen to nejlepsi!!! At nam vsem vychazi vsechno podle nasich predstav a hlavne a to je nejdulezitejsi , zdravi !!!
Odpovědět
Holky zdravím Vás. Testík vyšel pozitivně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ter, uz jsem ti blahoprala do IP, ale teda jeste jednou,moc, moc, moc gratuluji !!! Taky bych brala mit pozitivni testik. Snad si to ten muj manzilek rozmysli a bude taky chtit miminko !
Odpovědět
Terezko, gratuluju k úspěšnému zakončení roku 2007 ;-) to je super zpráva mamino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hoodně moc zdravíčka a štěstíčka v NOVÉM ROCE 2008 PŘEJÍ Novákovi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky je tu někdo? Rezetko, koukala jsem na koníka, téda to je překvápko, holka mocinky moc gratuluji ;-) :-)
Odpovědět
ahojda, tak jak jste přivítali nový rok? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky docela se mi vítání Nového roku líbylo. Do p=ůlnoci u nás byli sousedi a pak jsme byli mi u nich a domů jsme přišli v půl 3. Holky vydržely až do půl 1, těšily se až bude Péta pouštět dělobuchy a petardy
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak máme Terezku?
Odpovědět
tak já vydržela akorát do půlnoci a padla jsem za vlast, to noční kojení mě ještě docela zmáhá, tak jsem dýl nevydržela. Já teda ani Silvestra ráda nemám a nikdy jsem neměla, takže mi to i celkem vyhovovalo x-) Dávaly jste si nějaké předsevzetí? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene nedávali, vždycky když jsem si nějaké dala tak jsem ho stejně nedodržela
Odpovědět
přesně tak, mám sice nějaké plány, ale osud to stejně udělá vše podle sebe ;-) ale když si vezmu, že jsem se na tomhle serveru registrovala v roce 06 a už je 08, tak je to úplně neskutečný, jak ten čas hrozně rychle utíká...
Odpovědět
Profilova fotka
No to máš pravdu já se registrovala 2 dny před tebou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?