Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
HOLKY ÚŽASNÝ NOVÝ ROK PŘEJI ;-) Já jsem byla snad poprvé v životě abstinent :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rez no to je jasný, ted už budeš abstinovat dlouho :-)
Odpovědět
Am, děkuju za přání. No, snad všecko klapne, ráda budu abstinovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tě tu včera vyhlížela a nemohla se dočkat, tak mi napadlo kouknou do albíka na koníkovi
Odpovědět
Am, téda, ty si hodná. No jo, je to nadílka. Jak holky, četla jsem, že byli na Silvestra hodné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo no hodné, jak se to vezme, ale byly šikulky, že vydržely tak dlouho. Byla jsem ráda, že si s námi taky mohly připít. byly u toho důležité, přitukávaly se s námi Coca Colou
Odpovědět
Profilova fotka
Achój cholkí!Šťastný Nový rok!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kozi tobě taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am:ahojky,děkuji!Tak jak jsem tak četla,tak holky včera taky slavily-máš to ale šikulky!
Odpovědět
Profilova fotka
Úplně jsem koukala že vydržely, taky byly celé štastné že můžou být tak dlouho vzhůru
Odpovědět
Profilova fotka
To se jim ani trošku nedivím :-D Alespoň jednou do roka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim vas do roku 2008 !
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky lin taky zdravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin,achój! :-)
Odpovědět
Terez, já abstinuji už tři roky :-x ahoj kozi a lin :-) u kozi asi teď taky lítaly Rychlí špunty, že? ;-) x-) jinak střelec a ostatní ohnivá znamení by měly mít úspěšný rok, tak jsem tedy zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,to ten můj rok bude určitě střelený :-D Špunty lítaly,ale jen jsem trošku srkla.Vypila jsem 2 malé pulečky vaječňáku,ale nejelo mi to :-( Byla jsem jakási divná-Terezce se asi oslavy nelíbí a dneska to není o moc lepší.Nemůžu ani sedět ani ležet...Vypadá to,že malá mezi nás příjde dřív-tak nějak to cítím...
Odpovědět
kozi, kdy máš ten termín porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
28.2.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se jdu na vás ještě na chvilku podívat a šupajdím do pelechu, ráno zase do práce :-| Kdepak máme naší těhulku Terezku?
Odpovědět
Profilova fotka
Zase nám zdrhla,potvůrka podivná...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi vždyt ty už to máš za pár :-) Jojo Terka je zase určo na koníkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Am: to mám...Maličké se už u mě v bříšku taky moc nelíbí...Když jsme na Vánoce sestavili postýlku,načančala jsem ji a chybělo tam už jen to miminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si dokážu představit. Já jsem při holkách taky měla postýlku připravenou už jak dlouho dopředu, ale ěmla jsem jí zakrytou aby se do ní neprášilo
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ji zase rozložili.Nemáme ji teď kde dát,ale bylo to něco.Najednou nám všem dochází,že ten malý človíček mezi nás brzy příjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jdu chrupkat. Až zase budu mít trochu času tak se stavím,ale nevím kdy spíš až o víkendu. Tak pááá a dobrou noc
Odpovědět
kozi, teď to bude nejnáročnější, to víš, miminko už má v bříšku málo místa, tak se mu tam už moc nelíbí..navíc už na všechno reaguje, tak se jí nedivím, že se ji Silvestr moc nelíbil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,Peti.Byla jsem tak trošku na manžu i naštvaná,že k nám známé pozval.Už potřebuju klid a pohodlí.Nejvíc mě naštval kámoš,když řekl,že už si máme zajistit hlídání na příští Silvestr,že zamluvíme chatu.Chápeš to?Malá ještě ani není na světě a už máme myslet na to,kde ji odložíme. Am:dobrou a krásné sny!A v práci,ať Ti to utíká!;-)
Odpovědět
a ten kámoš už má dítě?Já jsem ho strávila zatím vždy se svými drobečky a pro mě to je krásný vstup do nového roku. Někdo to prostě nechápe.Jen se hodně šetři, síly budeš potřebovat po narození miminka ;-) prvních 14 dní po porodu je největší záhul, když se s miminkem poznáváte, než tak nějak odhalíš, proč mimi pláče a co zrovna potřebuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemá děti.Má svobodu,lítá na kole a do posilovny a furt mi stahuje manžu a já ho teď strašně potřebuju.Ale manža to naštěstí vidí stejně,takže jsem ráda.Jdu si už taky hajnout,zatím pa a pusinku Tvým dětičkám!Dobrou!
Odpovědět
dobrou mamko ;-) takové kamarády mám nejraději :-| ještě, že máš tak skvělého manžu. :-) a Terezce krásné sny :-) jdu taky do hajan, jen Patynka je furt nějako čilá a to přes den nezavřela oko =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?