Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak mě zase položila viróza.Včera jsem byla u doktora.Zase mi potvrdil holčičku,váží 1633g.
Odpovědět
Ahoj Verunko s Terezkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,Terezičko naše!Tak jak Vánoce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Holky koukala jsem na koníkovi, že Niky co sem za námi chodila čeká dvojčátka :-o
Odpovědět
Profilova fotka
A aby toho nebylo málo, volala kamarádka, že 25 porodila chlapečka, jmenuje se Adrian. Už se nemůžu dočkat až přijdou na návštěvu
Odpovědět
Profilova fotka
Am:už se to tu všo začíná množit!Teď už je na řadě Terďa,Lin a Ded ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo přesně tak asi je budeme muset nějak povzbuzovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-N jak se máte???
Odpovědět
Profilova fotka
Achój!Já marodím a ty? Am:přesně!Ono to příjde,ani se nenadějí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ty jsi marod?Tak přeji ať se z toho co nejdříve dostaneš a gratuluji k holčičce x-) Už máte vybraný jméno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji! :-) Bude to Terezka.
Odpovědět
Profilova fotka
To je moc hezký jméno x-) Tak já zase mizím,muž mě vyhazuje od pc :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak papa!
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem tak matně vzpomínala,kdo tady ještě chodil a helisek se tu neukázala,hhanka a už si na další ani nevzpomínám,kde jste holky naše?
Odpovědět
ahojte, tak jsme už oslavili Patynky druhý rok, holky to letí, to ani není možný.. teda tak nik bude mít dvojčátka, jak dlouho je těhotná? Jinak jak jste si užily vánoce? My nádherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstko,ahojky!Vánoce byly veselé,téda,až na 25.12. -to jsme byli u tchána :-| Vy jste to museli mít hódně veselé s prckama.Jinak Patynce přejeme všechno nejlepší!
Odpovědět
kozi, děkujeme za gratulace.Pat když viděla ty dárky pod stromečkem, tak do nich skočila šipku :-D copak je s tchánem? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Niky je těhotná 7 týdnů
Odpovědět
tak to je super, snad všechny moji známý budou na jaře chovat, se to nějako rozjelo. kozi, budete chtít nechat mimi pokřtít? Nás to čeká na jaře ;-) am, co vy a vánoce, holčičky byly spokojené? A co práce, je to už lepší? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, vánoce v pohodě, holky byly moc spokojené. V práci je to lepší, ikdyž pořád nic moc, ale lepší se to. Musím se snažit, nic jiného mi nezbývá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radůstka:to je dlouhá historie.Jestli chceš,psala jsem toho více v tématech Po svatbě,téma "Švagrová"... Holky,tak jsem jen uvažovala,co tak sestavit seznam holek,které chodily sem do sedmiček a oslovit ty,co už tu dlouho nebyly přes IP?Nebyla jsem tu od začátku.Z těch,co se tu pěkně dlouho nebyly mě napadají jen hhankaa a helisek84.Vladunka se tu taky ukázala po pěkně dlouhé době...
Odpovědět
hlavně, že je to lepší ;- u vás musí být ale na svátky veselo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi holky odsud diskutujou na koníkovi ve snažilkách
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,Peti.Já taky nejsem pokřtěná a ani jsme neměli svatbu v kostele.Až bude jednou Terezka chtít,tak se může nechat pokřtít v jakémkoliv věku.Naši to taky nechali na mě.Patynka to má taky pěkně pohromadě,co?Vánoce,narozky...Já mám narozky týden před Vánoci a v únoru už zas svátek...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo na vánoce je u nás vždy veselo, ikdyž vlastně nejen na vánoce, u nás je veselo pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Am:já vím.Našla jsem tam Vladunku i Helču,ale Hančí ne.No a Terďa nám tam taky zdrhla
Odpovědět
to je fakt :-D my museli nejdřív rozbalit dárky, protože nám začala Patynka usínat, nakonec usnula ve své jídelní židličce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme udělali večeři jen tak v rychlosti a pak hned ke stromečku. Holky rozbalovaly dárky asi tak od 17.15 hod
Odpovědět
my začali před pátou, ale jak si Pat nejde přes den lehnout, tak brzy vytuhne a my potřebovali rychle ozdobit s manželem stromek, babička šla s Pat ven, takže ji to nějako zmohlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radost:to muselo být roztomilé :-) Am: u vás to musí být mazec!Jak se všechny vrhnou na dárky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?