Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
myslím tím samo Patynku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasne :-) Vsak jasne, taky pak chci aby moje ditko nekam pene chodilo. Myslela jsem do aerobicu , Aj, nebo plavani a taky treba tanecky nebo krasobrusleni. Neco bych byla rada aby ji z toho bavilo.
Odpovědět
já chci určo dát děti na bojová umění, mám strch z úchylů a šikany, jen ještě musím zjistit, zda něco takového pro děti v Olomouci je. Tohle budou mít povinný, pak si můžou vybrat jeden oni sami.
Odpovědět
Zdravím ;-). Jak je matky a těhulky?
Odpovědět
ahojda Tery, to je dost, že se taky ukážeš ;-) Tak co mamčo, jak to jde, jaký byl porod?
Odpovědět
zdravím vás ženy :-)
Odpovědět
Peti, porod byl jedna radost ;-). Dedul, teď jsem se dívala na tu fotkuv tom svetříku, máš už krásné bříšenko x-). Jak se cítíš? A co malej, mele sebou? Náš mladej se teď naučil na dudlík, tak bez něj neusne :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: ahojky ženo! :-D malej Bořík je úžasný...ze začátku mi přišel hodně podobný na ta´tku, ale teď je celý TY!!! x-) jj, bříšeno je už biiiiig! :-D jinak se cítím ok, nic mě nebolí, akorát malý s sebou mele pořád...hlavně v noci - to ho baví nejvíc! :-D
Odpovědět
jj, je to já...až bude čas, oskenuju fotku svou malou starou :-D a můžete srovnávat. Jj a škytavku mívá? Náš malej ji měl furt a do teď to přetrvává :-D. Petruško, možná se budu pár věcí zbavovat, protože malej ty nejmenší věci vůbec neobleče, tak kdybys měla zájem, dej vědět. Teď prodávám kombinézu zrovinka, krásnou...http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=147812&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php Ale pořád nemáš to bříšeno jak já ho měla :-D, asi taky nebudeš mít takovýho obříčka Boříčka, že :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: jj, oskenuj, mrknu se ;-) škytavku zatím nepozoruju, uvidím ,třeba teprve začne! :-D tu kombinézku jsem viděla, ale já už mám teď tolik věcí - těch pidi-midi, že mám strach, že to ani nevynosí...takže mám teď s nakupováním stop stav! :-D no, břicho už je docela veliké...a už mám taky +9 kg! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rez: a jak to všechno s Tobískem zvládáš??? je hodný? :-)
Odpovědět
9kg?To je krásný, to nic není, už toho moc nepřibereš. A v noci ještě jde spát? Když teda moc nekope? ;-) Tobínek je hodný, jen jak říkám, usínám s dudlíkem, takže musíš čekat, až mu vypdne, vrátit mu ho zpátky a tak usíná i dvě hodiny, až ho vyplivne definitivně a spí :-D. Jinak jako v noci se budí jednou, maximálně dvakrát, je prostě úžasnej. Teď máme sice oba plnou hubu aftů, já ještě opar, v neděli jsem měla horečku, protože mi praskla bradavka, ale jinak je to fakt všecko OK.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rez: myslíš jo, já mám strach, že ještě naberu hooodně :-D, spát spím dobře, to kopání mi až tak neva, ale chodím tak 4x za noc čůrat! :-N no ale dnes jsem byla jen 2x, takže úspěch! 8-) Usínám tak před devátou a spím až do těch 5 hod, co vstávám do práce, takže pohodka! ;-) tý jo - tak málo se ti budí, no to je paráda, to cu takýýý! :-D tý jo - praskla bradavka??? to musí booolet! auuu :-x a co kojení - je to v poho?
Odpovědět
ahojte, přidávám se , že Boříček je úplně po mamince, tak hlavně, ať jste oba zdraví ;-) dedulko, ty jsi celá vyděšená, neboj se ničeho, čekají tě převážně krásné zážitky, Terezka mi to určo jen potvrdí ;-) jinak já doporučuju mít těch nejmenších věciček fakt co nejmíň, některé děti jsou větší a ani se do nich nevejdou...pokud jo, tak max. na 14 dní...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: já nejsem vyděšená, proč myslíš??? :-) a s věcičkama...pozděěěě ... mám toho jak pro regiment! :-D
Odpovědět
protože pořád máš strach o svou váhu. Je fakt, že já na tom teda byla stejně a pořád jsem si říkala, že nechápu, jak někdo může být obézní.Člověk se nemůže pořádně hýbat, při pohledu na mě mi stávaly chlupy, já se těšila, až bude pupek pryč a budu na své váze...
Odpovědět
Profilova fotka
peti: jjj, tak o váhu strach mám...ale neřeším to až tak..teda spíš se na to ptám jen tady na diskusích - abych věděla, jak jsou natom ostatní - jestli jsem v normě...ale doma a tak to vůbec neřeším! ;-)
Odpovědět
znám holky, které přibraly přes 20 kg a zvládly to ;-) Když jsem tady za barák s dětma na hřiště, tak se tam schází denně maminy s dětma, je to taková skupinka. Ty maminy jsou všechny širší než delší. Celý dny jen sedí na lavičce, pořád mají plnou pusu nějakých buchet apod a klábosí a klábosí, o děti se pořádně ani nezajímají. Jsou tu takhle fakt každý den, soboty, neděle...ty děti tu snad nic jiného neznají. Tak těm se potom nedivím, že vypadají jako mašiny, vážně je to na mamince, jak se k tomu postaví po porodu. Tyhle ženské ale tvrdí, že to mají po dětech, ale že si celý den válí kejty a cpou se brambůrkama, to už nikde neříkají. Takže tak to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tak v tom případě doufám, že taková mamina nebudu! :-D
Odpovědět
určo ne, ale tady potkat štíhlou ženskou, i mladou štíhlou holku je docela obtížný. Mě pak točí, jak mi někdo řekne, ty se máš, že jsi štíhlá,to mě fakt vytočí 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
radost: no a jak se ti líbí v novém "městě" ;-)
Odpovědět
líbí, jsem nadšená těmi zájmovými kroužky, které tu nabízejí pro děti už od tří let :-) určitě mi Praha vůbec nechybí ;-) myslím, že všichni jsme spokojenější. Bála jsem se, ale je to dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti: no tak to je super!!! to jsem moc ráda, že jsi si tak rychle zvykla ;-) a tchýně pořád ok, jo? :-)
Odpovědět
ded jo. Právě jsme řešili, že má příští měsíc 60 tiny, tak dostane nový byt. Ona se tam už moc těší, bude tam mít zahrádku a bazén, je to v klidném místě. Bude to jako překvápko, už se jí maluje koupelna, bude to mít podle svých představ. Ještě mě tady bude po ní smutno, manža má totiž do konce roku v Praze rozdělanou práci, takže tam na nějaké ty dny jezdívá. A co vy, kdy se stěhujete? S tchyní je to už lepší?
Odpovědět
Profilova fotka
radost: to bude mít ten byt u toho bráchy v RD, že! ;-) to bude mít super! no, stěhování je stále ještě hudbou daleké budoucnosti :-D, ale doufám, že do léta 2009 to bude ;-) tchýně??? - střídavě oblačno... :-D
Odpovědět
já myslela, že v zimě už tam budete.. jj, u bráchy, to je barák spíš pro tři rodiny, místa tam bude mít dost a hlavně soukromí.
Odpovědět
Profilova fotka
peti: nene, to jsme ani nechtěli...my to chceme nechat přes zimu vymrznout! ;-)
Odpovědět
tak to jo, tak to budeš muset ještě s tchyní vydržet, ale ono to uteče ;-) já se začínám porozhlížet po nějaké práci na poloviční úvazek nebo brigády..
Odpovědět
Profilova fotka
radost: no budu muset, to máš pravdu...ale víš jak - teď už si říkám - už jen necelý rok...10 měsíců už tam jsme - tak těch cca dalších 10 už snad "dáme" ;-) :-D no já si taky říkala, že jak bude mít prcek tak půl roku, že by se nějaká brigoška hodila,...ale tady je to s takovou praci na prd...nic tu není :-( tak snad budeš mít štěstí ;-)
Odpovědět
tak mě je jedno co budu dělat, jde mi spíš o čas. Snad se něco najde...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?