Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lin: dyť neuklízej - je to ségra, ta to pochopí ne?! ;-)
Odpovědět
tak snad to dobře dopadne lin. Přesně, ségra snad bude brát ohled na tvůj stav, tak se nežeň.
Odpovědět
Profilova fotka
No ja doufam. Tak ja jdu teda varit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamušky,nebojte,stále vás sleduji,ale nějak nestíhám psát.Terka je šíleně učenlivá-když jí řeknete,ať udělá nyný,lehne si a směje se-je to čert! Holky,kila neřešte-opravdu jdou pak krásně dolů.Já už mám dávno svou původní váhu a chci ještě něco málo setřást. Radůstko,tak to máte doma veselo! ;-) Já si chci na MD dodělat jazyky,tak snad se povede.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,je mi líto Tvé kamarádky,ale musíš si říct,že pro vás bude žít dál ve vašich srdcích.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak jsem dneska s Týnkou prozvracela celou noc. Mám strach aby jsme neměli salmonelu, měly jsme k večeři francouzké brambory a samozřejmě v nich bylo vajíčko. Zvracely jsme od 22hod do 03.00 a pak přišel pořádný průjem. Myslíte že by to mohla být salmonela a mohla by ublížit mimí ve 14tt? Mám hrozný strach :-(
Odpovědět
ahojte, měly by jste obě navštívit lékaře, nemá cenu dělat ukvapené závěry, když nevíš, jestli o tu salmonelu jde. A průjem a zvracení si myslým mimi neublíží.. Jinak holky taky se musím pochlubit, Mates už krádně chodí, dokonce i do schodů a krásně mluví. Tedy na svůj věk. Umí pojmenovat které zvířátko jak dělá, je to šikulka. Pak že jsou kluci pomalejší... :-)
Odpovědět
jé Veru, teď jsem si teprve přečetla tvé motto a je úplně super ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak co Am ?? Jak vam je ??
Odpovědět
ahojte. Představte si holky, Matýsek už tři dny krásně chodí, to je sranda, jak mašíruje x-) jak jste si mamky užily víkend? Prosím vás o radu, když píšu citát, jméno autora se píše pod vlevo nebo vpravo :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ahojky peti: nazdááár, teda Matýsek je tak šikovný... x-) s tím citátem neporadím, ale možná spíš vpravo pod! ;-)
Odpovědět
díky ded, manža mi totiž poradil, abych před tu seminární práci napsala citát, že to vypadá lépe ;-) Mates je čertík, rád se chytá Pat, má ji jako oporu, když už nemůže a samozřejmě že tím, jak je těžký, tak ji vždycky někam svalí, takže ve finále sebou seknou oba dva x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peti: tak to někdy zkus zachytit na foto a hoď na kobylu!!! :-D ať se taky pobavím! x-)
Odpovědět
ten jsem dedulko ještě ani nevyhrabala z tašek, měli jsme toho požehnaně a ještě nemáme vše vybalené. Nejhorší je, že už ani nevím, kde co mám...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no to je jasné...to věřím! ono při dvou dětech je to těžké všechno hned vybalit a vyklidit - chápu! ;-)
Odpovědět
hlavně mi ty věci máme navezeny někde úplně jinde, takže to k nám vozíme postupně. ale musím říct, že mám štěstí na tchyni, je to s ní úplně v pohodě, ani jsem to takové neočekávala.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no tak to je paráda, že to s tchýní zvládáte! ;-) jen tak dál!
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,Matýsek je šikulka! ;-) Autor pod citát se uvádí vpravo. Terka už do nočníčku i kaká a třeba dnes máme od rána teprve 3.plínku.Je to šikula.Jen kdyby nebyla až tak akční.Veškeré domácí práce s ní jsou bojovka... Am,už je vám lépe,holky?
Odpovědět
Profilova fotka
kozi: no ahoooj! :-) téda, ta vaše malá je snad nějaký přírodní úkaz, ne?! x-) ta je fakt šikovná!
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,Peti,je napřed o 2-3 měsíce,je to ďáblík. Do alba jsem hodila fotku-už máme 2 copánky.
Odpovědět
Veru, fakt se moc šikovná, málokteré dítko chodí tak brzy na nočník ;-) a jak pokračuje ta soutěž o nej děťátko?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím,vyprdla jsem se na to.Nemám žaludek na rodiče,kteří svá dítka dostávají tak,že snižují body ostatním dětem-to je ubohé.
Odpovědět
to tedy jo. V každým případě tam byla nejkrásnější, ať dostala bodů, co dostla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,děkuji :-D Je mi jedno,jak ji tam hodnotí,pro nás bude vždy ta nejkrásnější ;-):-)
Odpovědět
to je jasné ;-) :-)
Odpovědět
zdravím, tak mě dnes opět čeká škola :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Kozi : mala je nadherna a sikovna !!! Peti : Tak to ve skole zvladni a pekne se uc :-)
Odpovědět
ahojík Linduš, budu se snažit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No urcite , at je z tebe chytra holka :-)
Odpovědět
to já už jsem x-) , jen potřebuju doplnit trošku vzdělání ;-) :-) ale zatím mě to baví, to je hlavní. Dokonce jsem našla na létáku, že tu příjimají děti už od 3 let na AJ a od 4 na aerobic, takže hned příští rok nastoupí na tu anglinu a další rok na aerobic, ať pak doma nemá roupy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?