Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peti - né o Am nic nevím! Třeba jsou zrovna ve stěhovacím procesu! ;-)
Odpovědět
ahoj, přeju hezké ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: děťátka už tě vzbudila?! :-D
Odpovědět
ded, já stávám denně po šesté. Co se mrňous naučil chodit v osm večer spát, tak o to dřív se ráno budí.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je pochopitelné! ;-) a vyhrají si spolu v pohodě?! nebo spíš zlobí? ;-)
Odpovědět
šíleně zlobí, Matýsek pořád tahá Patynku za vlasy, ta bulí, ona jeho zase strká, ten pak taky bulí. Já si do té školy chodím vyloženě odpočinout. Už se těším, až děti povyrostou a bude trochu klid. Další už nechci ani náhodou...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Peti - no, budeš to muset ještě pár roků vydržet, pak už to bude "hračka" :-N 8-)
Odpovědět
doufejme, pokud na ně nevleze nějaká předčasná puberta. Já dnes v noci vůbec nemohla spát, úplně mě bolí hlava a v krku a potřebuju se učit :-. nevíš něco o Rezetce, zda už jsou z porodnice doma?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Peto, Rezetka už je doma dávno, má krásné album na koníkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukni: http://www.modrykonik.cz/album/album.... Malej Bořík je k sežrání, je opravdu nádhernej x-)
Odpovědět
ahoj am, jo, je roztomilí. Jako by vypadl mamině z oka, je to její kopie, zatím. A co ty, jak jste na tom s bydlením?
Odpovědět
zdravím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peti: ahooooj! ;-)
Odpovědět
jak se máš mamino. Verunka se tady taky přestala ukazovat,tak tady snad za chvíli zůstaneme jenom my dvě...
Odpovědět
Profilova fotka
Ne dve ne , tri . Ja jsem tady taky :-) Dobre ranko holky .
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: mám se dobře, ale dnes jsem byla v šoku po ranním vážením, páč mám už +9 kg! =-) :-x lin: hooooj! kdy jdeš lin ofiko na mateřskou? :-)
Odpovědět
ahojda lin.Tak to je super. Peti, já s malým přibrala skoro 17 kg, nic si z toho nedělej, váha byla hned dole, akorát to odneslo břicho, protože mi zbyla pěkně popraskaná kůže.A to jsem vlastně zvracela do porodu a stejně se ta váha takhle vyšplhala.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: no jo, ale já mám strach, že to dolů prostě nepůjde a nepůjde... :-N
Odpovědět
neboj se, půjde. Ale bude to taky samozřejmě záležet na tobě.Nebo si pořiď dvě děti po sobě a budeš na 100% jako laňka...
Odpovědět
Profilova fotka
radost: hehe, dvě děti...tak to radši neeee! :-D
Odpovědět
jsi pěkná ženská taková, jaká jsi, tak si s tím vůbec nelam hlavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: noooo, díky! Ale víš jaké my ženské jsme - furt ta kila řešíme... :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Peti , jeste nevim kdy pujdu na materskou. Ja myslim ze 8 tydnu pred terminem porodu a ten mam 24.11. Ale jeste presne nevim. Jdu ve 31 tydnu na poradnu , tak se domluvim s doktorem . Jdu tam 22.9. Uvidime co vymyslime . Peti neres vahu , ja ji taky neresim. Jsem 29 tyden a mam nahore 7 kg . Takze to neres. Moje kamaradka taky porad resila ze je 27 tyden a ma uz nahore 12 kg, brisko zadne a vsechno v bocich . Porad resila jak to shodi atd . Ale na tom vubec nezalezi . Hlavni je mit zdrave mimi. My maminy si pak s temi kily nejak poradime. Chudak ta moje kamaradka je 27 tt . a lezi ted v nemocnici na tokolyze , na zastaveni delozni cinnosti . Tak oufam, ze se ji to uklidni a maly se jeste udrzi .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jj, já vím, že je důležité zdraví mimíse...jen jsem prostě nevěřila dnes při vážení vlastním očím! :-D a té kámošky je mi teda líto...snad to bude dobré! ;-)
Odpovědět
ded, určitě se ti porouchala váha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: jj, asi došly baterky! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No Ded, to bude tim. Taky doufam, ze to bude vsechno dobre .
Odpovědět
snad ano, pokud by muselo rodit lin, tak by už to mimi v inkubátoru přežilo, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim ze ano, ze uz by se zachranit dalo. ale ui tak je to brzo a hrozilo by nejake ohrozeni treba mozku nebo tak. Jeste tak do 30 by mela vydrzte , pak uz je zase vetsi sance. Co tyden to vetsi sance. Ale nechci na to ani myslet .
Odpovědět
Profilova fotka
Prtave mi psala segra ze prijdou s malym na obed. Ach jo, zase nevyzehlim. Binec tu mam, uklidit musim a jeste neco uvarit :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?