Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nevykouří - neboj!!!! ;-)
Odpovědět
ded, já jsem přišla na to, že nemůžu být zkoušená, všechno napíšu, ale když mám mluvit, tak mám okno z nervozity...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono písemně je to vždycky lehčí.... ;-) tam člověk vždycky něco nakonec vymyslí! ;-)
Odpovědět
já jsem hlavně klidnější, mluvený projev před nějakou skupinou mi nikdy nedělalo dobře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar mamušky!Tak chatu jsme si užily,děti byly zlaté :-) Terezka má ale bohužel od včerejška hroznou rýmu,pořád ji odsávám :-( a já mám začínající angínu :-| Navíc mi dnes můj otec řekl,že jsem nezodpovědná matka,že za to můžu já,jak Terinka trpí,protože ji tahám po nějakých víkendech a ať si nahraju,jak kvůli mě trpí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verun. Z toho si nic nedelej. Myslim ze kdyz onemocnela, onemocnela by i doma . Ded : nezapnu . Asi budu muset zacit nosit nejakou od manzela, protoze na dva mesice se mi nechce utracet za bundu zimni. Jsou dulezitejsi veci co musim nakoupit :-)
Odpovědět
teda lin, tobě to uteklo, nedávno jsi psala, že se vám nedaří a teď ti chybí už jen dva měsíce do porodu. To je super :-)
Odpovědět
zdravím vás po ránu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radost: bré ránko! :-) lin: jsem se včera byla po nějaké bundě podívat (u ťamanů), ale všechno tak velikost "S" :-D - jako fakt vtipné! :-N
Odpovědět
ded, tak pak už zbývá se podívat leda do nějakého sekáče... já jsem tenkrát taky sháněla a sehnala jsem super kabát za 10,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti: já v těch sekáčích nějak neumím hledat!!! :-D ještě se chci o víku podívat do jednoho obchodu - snad tam seženu! ;-)
Odpovědět
tak snad jo, já bych bez zimní bundy už umrzla :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nemysli si, taky mi není extra teplo, mám na sobě dnes dvě takové svetříkohalenky s dl. rukávem, na tom teplý svetra pak flaušovou vestu! ;-)
Odpovědět
já jsem neskutečně zimouřivá. Já měla včera svetr, a zimní bundu, co budu dělat až bude mrznout to nevím. Asi budu muset sebou nosit termosku s horkým čajem. Ještě, že máme ve škole bufet, kde dělají kávu a čaj. Dnes mám jit Matýskovi objednat dort, pořád ještě nevím, co mu mám koupit k narozeninám..Jeho všechno zatím baví jenom chviličku :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem taky docela zmrzloun, ale co naplat, musím vydržet, dokud něco neseženu! ;-) tak mu kup cokoliv - jak říkáš, kdy ho nic nebaví dlouho, tak je zbytečné si nad tím lámat hlavu, ne?! ;-)
Odpovědět
to jo, teď jen doufám, že Patynka pochopí, že ty narozeniny má jenom Matýsek, tím pádem i dárečky..asi ji budu muset taky nějakou drobnost dát, aby ji to nebylo líto, těm dětem se tohle tak špatně vysvětluje..
Odpovědět
Profilova fotka
peti u nás to tak taky bývalo - když jsem něco dostala já, tak se muselo koupit i sestře, páč byla mladší a nechápala to...ale ono se to tak docela ujalo, že jí snad do jejích 15 let furt něco kupovali ...aby ji to náááhodou nebylo líto :-D
Odpovědět
tak to tak udělám. ;-) Mates z toho ještě stejně nic moc mít nebude. A jak se ti vůbec daří mamino, se ani nepochlubíš :-) Mimísek je hodný?
Odpovědět
Profilova fotka
peti - ale jo jde to! furt je vše v pohodě - ťuk-ťuk-ťuk. Jen se mi už hůř vstává z postele s tím pivasem...a děsně mě svědí břicho...asi jak se to roztahuje...jinak jsem v pohodě! ;-)
Odpovědět
chce to bříško pořádně mazat, aby moc nepopraskalo, teď je to krizové období na tvoření strií. hlavně, že je vše tak, jak má být ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - mažu 3x denně - takže snad to neflákám...ale škrábě děsivě...ještěže jsem si ostříhala nehty! :-D
Odpovědět
já si ho takhle rozškrábala až do krve, bylo to hrozný, takže tě úplně chápu, jak ti je.Nejhorší to bylo ve městě, když se člověk potřeboval podrbat a nešlo to přes tu zimní bundu a svetry x-)
Odpovědět
zdravím vás, tak nakonec jste se rozprchly snad všechny, ne :-.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj peti - já tu jsem! :-D
Odpovědět
ahojda, teda já nevím, ale vy těhulky odpadáváte, čím to je?! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
kromě mě - já jsem tu pečená vařená!!! teda hlavně dopoledne, když jsem v práci! 8-) odpolko už odpadávám i já a po práci si max. lehnu a ani se nehnu a k pc už vůbec ne! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja taky neodpadavam, ale dneska jsem byla rano za holkama v praci na kavicku , pak na poradnu , na cviceni pro tehotne , na plavani a ted ale opravdu odpadavam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky!!! ;-) lin: vidím, že jsi to měla opravdu nabité! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Peti, no ani mi nemluv, ale nakonec jsem lehla k televizi a koukala az do pulnoci. A v noci jsem nemohla spat takze dneska nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
lin: nemůžeš spávat??? nebo to jen včera? já teda zatím spím dobře, i když po ránu jsem taková víc rozlámaná, ale furt je to dobré! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?