Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lin máš meilíka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am, dekuji, kouknu pak na to. Jinak preji hezke rano a pekny den. Dneska tady moc nebudu. Musim uvarit, vyzehlit a nabalit vbeci. Odjizdime na chatu do ctvrtka, tak snad zitranebude moc prset , chceme vecer grilovat.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak ať vám vyjde počasí a užijte si to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji. ted jsem dala do alba pro tebe fotecky, tak koukni. Oblicej jsem z jistych duvodu radeji neuverejnovala. To by byl sok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů lin - krásný břušánek! x-) a ty věcičky jsou taky nádherný! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uz mi trosku roste :-D vecer uz mi dela problemy zaujmout svou nej polohu na brise. Tak aspon bok me zatim zachranuje :-) Ty veci mam prave z toho aukra jak jsem psala.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já naštěstí na břichu nikdy nespala...takže v tomto mám výhodu, že mě břicho ve spaní neomezuje! :-D i když teda dneska už mám pěkného pivase! :-N
Odpovědět
Ahojte blaženy :-D. Peťul, ty už cítíš pohyby? A kdy dodáš další těhu břicho, co? ;-) Já už pomalu začínám pít maliník, ať nepřenáším. Včera jsem prala dvě pračky Tobísovýho, pak jsem to narvala do sušičky a pak žehlila, až do devíti do večere :-S : http://www.modrykonik.cz/album/view.p... a dneska ještě jednu várku a mám hotovo. Tašku do porodky mám raděj taky sbalenou :-D.
Odpovědět
Lin, já na břichu nemohla spát pomalu od 12tt :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: jj, cítím! je to sice ještě hooodně nepravidelné, ale cítím! a fotku břicha tam mám ani né týden starou...přece ji tam nebudu dávat každý den novou?! :-D ;-)
Odpovědět
zdravím :-) tak jak se máte mamky? :-) Ter, já pila maliník i jahodník a porod mi stejně vyvolávali po 14 dnech, ale samotný porod byl díky těm čajům úplně bezproblémový ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
čau Peti - já se mám dnes dobře, ptože dnes jsem naposledy v práci před 2 týdenní dovčou! 8-) jupííí! a co nového u vás?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky, prave ficim na echo, tak jen pozdravim a letim :-) Ja se mam taky dobre. Pak podam info az se vratim.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak dobře pořiď!!! pá!
Odpovědět
ahojda, tak to je super Peťko ;-) :-) nám opět odstavili teplou vodu, aníž by nás někdo předem o tom informoval, takže už jsem pěkně nas.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: tak to je teda mazec s tou tepl. vodou! =-)
Odpovědět
no je to děs, co se tady děje :-| teď nejen, že teče úplně studená, ale i úplně rezatá :-| začínám se vážně těšit na tu Moravu.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: to se ti ani nedivím! :-|
Odpovědět
Praha je krásná na výlety, byli jsme se podívat v té ZOO a ta je nejhezčí co jsem viděla, ale ten život tady, navíc s dětmi není podle mě takový, jaký bych si představovala. Už začínám pokukovat po nábytku do dětského pokoje, doufám, že se s tchyni nějak dohodneme, ale myslím, že jo ;-) je rozdíl splácet miliony, než nějakých třistatisíc na opravu domu. Jak jste na tom vy s baráčkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: a v kterém městě teda budete bydlet?! :-) s tím splácením tě naprosto chápu! ;-) znááám! :-D no dnes už se budou betonovat schody, příčky už máme všude hotové - takže po schodech jdeme už na rozvody! a přípojky IS k baráku! ;-) do zimy chceme stihnout ještě okna! ;-)
Odpovědět
přímo ve Šternberku, stavět jsme měli asi 10 km od Šternberka v jedné vesnici, ale šílený zapadákov :-x takhle to bude s dětma určo nejlepší, protože ten byt je v klidný části a do města je to kousek, stejně jako je kousíšek mateřská a základní škola.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti: ve Šternberku jsem měla kdysi "kluka" - v mých 16 ti letech. Bydlel někde kousek odtud - taky zapadákov -ale kurnik - nemůžu si vzpomenout! :-N - jo už vím nějaký Žleb to byl (horní nebo dolní - co já už vím) :-D
Odpovědět
Ahoj matky a těhulíny. Jdu vás pozdravit a zítra odjíždíme s manžou na "po roční" líbánky na chatu, do klidu x-). Držte se.
Odpovědět
Profilova fotka
rez: tak si to moc užijte!!! a ty hlavně ty se "drž" pohromadě ještě! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Kozi to je super, že je Terinka takovej čilouš, aspoň víte že ji máte
Odpovědět
ded, tak tohle je opačný směr, na Olomouc, ale ve žLebech jsem byla též ;-) :-) ahoj Rezet a Am :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla na echu. Srdicko v poradku. Tlouklo jako zvon !! Jinak v pondeli jdu na 3D tak se tesim a jsem zvedava jestli se ta nase Ellinka ukaze jak ma. Byla dneska tretim doktorem potvrzena holcicka, tak snadf uz jim muzu verit :-)
Odpovědět
lin, to je super zpráva, to bude ženská, uvidíš ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jsem z5 je tu ještě někdo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?