Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted koukam do tveho albicka. Pekne ty kocarky. Vsechny. Kamaradka si ted koupila ten v - cross. A vy uz vite, co to bude ?? A kdy mas termin?
Odpovědět
Profilova fotka
lin: já ještě nevím, co to bude, ale už to strašně moc chci vědět! Zítra jdu do poradny, ale nevím, jestli mi vůbec bude dělat UTZ - spíš ne, než jo! No a na ten velký jedu až 29.7. do Zlína, takže si ještě počkám! :-p :-D Termín mám: 10.12.2008 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky ! Ded : Ja myslim ze kdyz si reknes tak ti UZ udela. Tak dej pak vedet kdyby jo :-) No a kdyby ne, tak sew neboj, to tak rychle uleti, ze za chvili vis pohlavi a uz ho budes drzet miminko u sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no zkusím se jí nenápadně zeptat (kdyby mi ten UTZ neměla v plánu dělat), jestli by už šlo poznat pohlaví (budu dělat blbou! :-N ) a třeba mi ho udělá! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ktery jsi dneska tyden ?
Odpovědět
Profilova fotka
dnes přesně 17tt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jeste poznat nepujde. Mozna kdyby se dobre ukazalo. Ale jeste by to nebylo jiste. Dobre je to az kolem 19 a vyse.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: aha..no to neva ;-) , ale pro klid duše by mi ten utz udělat mohla ne, a´t toho cipíska vidím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim ze jo, ona taky musi kouknout jestli je vse v poradku a roste jak ma. To by mela. Na kazde poradne mas mit Uz. Co by jste si prali? Kluka neb holcicku??
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no právě že v min. poradně mi utz nedělala - jen mi poslechla srdíčko mimíska...ale aspoň to, no! ;-) nám je to lin naprosto jedno - fakt - já si ale spíš myslím, že to bude kluk a J. si myslí, že holka..tak uvidíme, kdo bude mít pravdu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vetsinou ji maji chlapi. Ja nevim, me prijde ze to poznaji. Manzel rikal ze to bude holka, ze to vi, od kamaradyk manzel rikal ze kluk a taky se trefil. Tak treba maji tady v tom pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: :-N tak to se nechám překvapit...já už chci hlavně vědět, co to bude, ať můžu začít nakupovat "ve velkém" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No ja jsem na to taky cekala. A jak mi to rekli, tak si jeste rikam, ze opcka do dalsi navstevy dr. ktera je 10.7. takze za chvili a jeste si to necham potvrdit a pak se to po vyplate rozjede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky těhulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Am - jak se máme?! co holky - nezlobí?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ded holky zlobí jako čerti a 2 měsíce je dlouhá doba, jsem zvědavá jak to s nima vydržím. Možná že bych s nimi jela v srpnu do Autokempu a byly by jsme tam celý měsíc, já bych tam dělala v kuchyni a holky už by se alespoň musely naučit trochu amostatnosti. Jestli mi to ale nevyjde tyhle prázdniny tam příští už tam jedeme na celé 2 měsíce na 100%
Odpovědět
Profilova fotka
am: a kam do kempu? :-) ale určo by se tam holky vybily a byly by klidnější! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded do kempu Hradec u Kadaně, je to tam moc fajn, byli jsme tam s holkama tento víkend a bylo to super. Manža tam je ubytovaný, nedaleko natírají ty stožáry
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by bylo super, že by jste tam měly i taťku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď v srpnu by tam byl, ale příští prázdniny už nee, pendlujou po celé republice
Odpovědět
Profilova fotka
am: jj, to je mi jasný! tak to tam určo vyražte...to by bylo škoda toho nevyužít! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem zvědavá jak to tam holky vydrží beze mě, když budu 8 hodin v kuchyni, ale jedna co tam dělá v krámku mi slíbyla, že by mi s holkama pomohla. Je tam moc fajn parta, můj Péťa už je tam jak doma. Poprvé v životě jsem tam narazila na léčitele, tak mě napravoval pomocí tamtry a namíchal mi něco na můj flekatý krk. Prý to chce vyčistit játra. Připadala jsem si jako kdybych chlastala jak prokoplá, když se mi musí vyčistit játra :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: :-D :-D :-D a ty bys tam jako pracovala - jako kdyby brigádně? ;-) tak to by taky bylo fajné! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo brigádně. Deně by mi to dělalo nějakých 350Kč a to mi na dení útratu pro mě a pro holky stačí. Ta jedna co tam je to má taky tak. Má vypočteno, kolik si vydělá a kolik tedy můře s dětmi deně utratit. Domů si sice peníze žádné neveze, ale děti mají hezké prázdniny
Odpovědět
Profilova fotka
am: no to by bylo fakt dobré! Určo jeďte - bylo by škoda toho nevyužít! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky že pojedem, jen nevím jestli už teď v srpnu, spíš až ty příští prázdniny, to bude Elinka zase o kousek starší. Ale určo tam tyto prázdniny prázdniny pojedeme alespoň na týden
Odpovědět
Profilova fotka
am: jasný, však týden stačí...holky se vyblbnou a užijou si to!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak ten víkend co jsme tam teď byli byl hrozně málo, ale ten týden bude stačit. Tak musím jít něco dělat, čekáme švagrovou s dětičkama tam musím ještě trochu poklidit. Budu určitě nakukovat.
Odpovědět
Profilova fotka
am: jj, tak zatím pá! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pápááááááááá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?