Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Hehe, pro srovnání, zhruba ve stejném tt :-D já: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Peťa: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: co se jako směješ????!!!! :-D náhodou jsem holkám pak posílala maila s pupkem z jiného úhlu a samy uznaly, že fakt nekecám, že jsem těhule! :-p :-D
Odpovědět
Tak vysol fotku do alba ne mejlem :-D.
Odpovědět
Taky se ti Peti nejprv strašně zvětšily prsa?
Odpovědět
Profilova fotka
rez: nene, ta je blbá...tu nikde neukážu, to jsem se fotila jen tak narychlo... :-p kdyžtak příští týden hodím zas nějakou jinou los fotos a fotnu se z jiného úhlu! ;-)
Odpovědět
Jááák blbá jako? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rez: mně ani tak ne...nebo teda já tvrdím, že se zvětšily jen trochu, ale Jarda mi onehdá řekl: "ty vole, ty máš ale kozy" :-N tak nevím no! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele jestli chceš - pošlu ti to fotku taky mailem...ale na net ji prostě nedám... ;-)
Odpovědět
No, oni to ti chlapi poznají líp :-D. Pošli teda mejlem ;-). Máš ho?
Odpovědět
Profilova fotka
jj. myslím, že mám! jdu na to! ;-)
Odpovědět
Dík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
máš to tam!!!! :-D 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Co proti tomu jako máš? :-D
Odpovědět
Krásný těhu bříško ;-). Jinak vidělas tuhle svatbu?: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ta třetí fotka je hrozná - všude kolem bordel - v popředí kousek kabelky...no hrůza... :-N no ale uznej, že na té třetí fotce už mám pěkného pivase! :-D
Odpovědět
máš pěkné bříško ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne neviděla...ona má tvoje šaty, že jo?! :-)
Odpovědět
No jo :-D :-D :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
hned jsem je poznala!!!! ;-)
Odpovědět
Hele a opatruje Tě Jarda?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nic nesmím, do postele musím lozit pomalu, nebo mi jinak nadává, že chudák náš "maxinda", furt mi hladí bříško, večer si s ním povídá, ráno mu dává pusenku a vždy když odchází, tak mi říká, ať na něj dávám pozor!!! a na sebe taky! myslím, že bude skvělý taťka!!! x-) a to manža - už se těší na Tobíka, až vyleze ven?! ;-)
Odpovědět
No jo, já myslela, že to ti chlapi nebudou tak prožívat, ale jo. Kájoš mě teď pořád hlídá a píše mi z práce, jak je? S Tobešem mluví, jakože ho zbije až vyleze, jestli bude zlobit a Tobi pojď už ven, už tě chci pusinkovat a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D - ti chlapi jsou kouzelní, když se tak rozplývají, že?! x-) taky jsem nečekala, že to J. tak vezme! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu se pochlubit. Dneska jsem byla za holkama v praci a chytla jsem jednoho naseho doktora a rikam mu, at se koukne, co mam v brisku :-) Tak koukal a koukal a vykoukal holcicku. Tak doufam, ze uz tam nic nevyroste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: juuuu, tak moc gratuluji k holčičce!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lin:supér!Gratuluji k holčičce! Dávejte na sebe pozor těhule!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamulky a těhulky :-) Lin moc moc gratuluji k holčině ;-) :-)
Odpovědět
Super, další nevěsta pro Tobíčka :-D. Ženských se rodí málo, tak si je musím předem rezervovat, ale bacha, budu hrozná tchýně :-D :-D :-D. Ahoj Pavlí, jak se daří?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Terezko, daří se celkem fajn a co ty, už se Ti to krátí a za chvíli bude Tobís na světě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rez: žjova, nová foto!!! ty už máš ale pupek! x-) am: hojky! něco nového u vás?! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?