Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo Lin - to je hrůza, to snad ani není možné...a co plánujete nějakou oslavičku? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No chceme si nekam zajit na veceri a mozna do kina,. Jinak to nijak nebudeme prehanet .
Odpovědět
Profilova fotka
lin: však jo, to stačí! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uz se tesim. je to hruza jak to uteklo. Ale at to utika rychle. Uz chci drzet ten uzlicek v naruci.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no však neboj, to tak uteče, že budeme jak Kozi, která bych čas nejraději vrátila, když byla Terezka úúúúplně maličká! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ani mi nemluv. To taky potom urcite budeme chtit vracet cas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: a jak se držíš s nákupama na mimi???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ani moc ne :-) Zacala jsem uz neco nakupovat. Ale hlavne na Aukru a MMb. Ted to ale musim omezit do vyplaty. Nejak jsme to tento mesic vsechno prepiskli, takze ted uz zadne nakupy. Ale za 14 dni jedu nanovo :-) Proste nejde odolat. Uvidime co se na UZ ukaze jeste pristi tyden ve ctvrtek a pak to vypukne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já mám naštěstí do výplaty týden, takže už není ani z čeho nakupovat... :-D no a za 14 dní chceme jet ještě s jedním párem do Písku u Jablůnkova na 3 noci na takovou menší "dovču" - tak tam asi taky dost utratíme...takže žádné utrácení na mimi zas nebude! :-D a mám po ptákách!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No my mame do vyplaty jeste 10 dni, a rikam manzovi ze budeme olizovat omitky. Dneska musim zaplatit ulovky z aukra. A pak po vyplate taky chceme nekam vyrazit, takze mozna bude tent dalsi mesic s nakupy taky slabsi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lin: ale do porodu ještě času dooost! neboj, toho ještě stihneme pokoupit!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ja si taky myslim. Hlavne v zari a rijnu zacne nakupni horecka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: no jo...to už to pak budeš mít za pár!!! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale jestli se mi bude s tim banderem vubec chtit nekam vyrazet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no, to je otázka druhá!!! :-D já jsem už teď děsně lenivá a ospalá - já bych fakt mohla furt spat a válet se v posteli! :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jsme na tom stejne. To je hruza. Porad se mi nic nechce. Nejradeji bych porad spala. To je fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
lin: a to má v sobotu přijet celá J. rodina - bude nás asi 16 lidí a já mám vařit oběd :-S - tchýně se z toho hezky vyzula... :-D , no ale zas už v pátek nachystá bramb. salát, tak aspoň něco! ;-) a to já bych tak si po tom obědě potřebovala na půl hoďky aspoň natáhnout záda...ale budu mít asi smůlu! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamulky :-) Já bych taky pořád spala a to nemusím být ani těhulka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: :-D hoj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nás vzbudil o půl 9 zvonek, myslela jsem že tu pošťačku odstřelím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
am: doufám, že aspoň donesla něco potřebného a né letáky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No me tady uz o ctvrt na 7 budi delnici. Zatepluji nam barak, takze kravalu dost a dost. No ani nemluv ja si taky potrebuju po kazde delsi cinnosti dat nohy pekne na stul a relaxovat Ahoj Am!!
Odpovědět
Profilova fotka
Přinesla dopis od Výběru, že během několika dní mi přijde dopis, zda jsem byla vylosována jako výherce 200 000Kč. Vůbec tomu nevěřím, takovýchhle soutěží se neúčastním
Odpovědět
Profilova fotka
am: no já takovým výhrám o dopisům vůbec nevěřím a rovnou hážu do koše! ]-( lin: tak na mě mysli...snad vypadnou tak nejpozději do 16 hod všichni! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale bylo by to fajn vyhrat takovou castku, co?? je nam by tak pomohla hned by byli dva dluhy splacene a meli bychom klid a super zivot a penize :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: tak to já se přiznám, že vyhrát 200 tis., tak to ani nepoznáme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fajné by to bylo, ale za co bych to měla vyhrát, když ani nevím kde oni vzali mojí adresu. Uvidím co mi přijde za dopis a možná to zkusím, takhle částka by nám mocinky moc pomohla byl by to dar z nebes
Odpovědět
Profilova fotka
Ale stejně tomu vůbec nevěřím.
Odpovědět
Profilova fotka
am: nechci ti kazit radost, ale fakt tomu nevěř...zas tam bude, že si první musíš předplatit jejich časák a pááák možná tě vylosují... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No ja taky neverim, ze nekdy neco vyhraju. No ded, nam by to pomohlo, vratili bychom nasim co mame pujcene, a zaplatili stavebni sporeni a uz by nam zbyvala jen hypoteka, ale tu neresim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?