Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko !!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lin :-)
Odpovědět
Čauko ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Terezko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co dneska vyvadite? Ja jsem ted jeste tak hodinku na PC a pak se chystam na velky uklid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdejste kdo?? Kam jste mi zmizely, matky??
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jsem tu - už mám výsledky tripplů: negativní! x-) tak jsem naprosto happy! dnes mi v poradně utz nedělala, jen poslechla srdíčko! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, ze je vsechno v poradku !! To je to nejdulezitejsi !! a slyset srdicko je krasne, to me treba jeste nedelali. Ja jdu na srdicko az 18.7. Me zase delaji vzdycky UTZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lin: no jo - když ty jsi protekční!!!! :-D ;-) já jdu na velký utz až toho 29.7. - doufám, že prcek ukáže, co má mezi nožkama! :-D :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to uz by mel, kurnik. At maminka muze zacit nakupni horecku. Jinak u nas v nemocnici se dela UTz kazde mamci vzdycky v poradne
Odpovědět
Profilova fotka
lin: fakt jo???!! no, mě už po druhé za sebou utz neudělala... ]-( ale hlavně, že vím, že je mimís ok! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne ze jde slyset srdicko, to znaci ze si tam zije jak ma.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lin: přesně...jsem po dnešku klidnější...byla jsem trochu vystreslá, páč mi můj J. furt říkal, že mám malé břicho...ale naštěstí je vše v pohodě! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamušky :-) U nás se dělal ultrazvuk vždy v nemocnici 3 x za celé těhotenství. Nevím jak je to teď, koukala jsem že moje gyndařka má už svůj UTZ, tak aspoň nemusí hnát maminky do nemocnice a může to udělat při jednom
Odpovědět
Profilova fotka
am: mně dělala moje mudra v 5tt a v 9tt, pak ve 12tt ve Zlíně a od té doby nic! ]-( a to jsem prosím v 17 tt! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na brisku vubec nezalezi. To vubec neni dupezite jake mas brisk. Kolik mas kg uz nahore. Ja zatim 4 kg. Ahoj Am. No u nas ma kazdy dr. svuj UZ takze neni problem ho delat pokazde. Jen pokud jde neco spatne videt nebo se jim neco nezda, tak posilaji do nemocnice
Odpovědět
Profilova fotka
lin: jj, já vím, že to není důležité, ale stejně jsem byla na vážkách... já mám nahoře 3 kg - Mudra mi říkala, že je to ideální váhový přírůstek - ani moc, ani málo! x-) akorát mám furt vyšší tlak...tak se mě ptala, jestli nejím kořeněné, smažené a tak... a já že néééééééééééééé...ale trošku jsem zalhala... :-N ale je fakt, že se snažím jíst zdravě, ale hold když tchýně dělá 1x týdně guláš, tak si ho prostě dám no...ale zase to max. vyvažuju ovocem...to sním na tuny! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lin tak to máte dobré, idyž tady u nás už je to také určitě takKdyž jsem čekala Nikolku v Plzni tak tam taky měli UTZ svůj a byla to pohoda. Jen při holkách jsem musela jezdit na UTZ zvlášť. Lin je možné, že se mi to tom potratu rozházela délka cyklu? Vždycky jsem měla 30 dní ale minulý měsíc jsem měla 40 dní a teď jsem to měla dostat včera a zase nic. Tak nevím jestli si mám dělat testík a nebo zase počkat těch 10 dní jestli se mrška nedostaví
Odpovědět
Profilova fotka
holky, balím to, čágo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Am. je to dost mozne. Ono je to potom potratu jako sestinedeli. Trva to sest tydnu nez se telo da dohromady a nekdy to poznamena i cyklus. testik zkus treba trosku pozdeji. Muze to byt opravdu jen zpozdeni, ale prala bych ti chlapecka !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ded. Ahoj. Ja taky musim za chvili letet. Jdu do banky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ded ahojky :-) Lin děkuji, ale moc tomu nevěřím, no uvidím po těch 10 dnech, buď se dostaví a nebo budem testíkovat. Nechci se ukvapovat abych pak nebyla zklamaná
Odpovědět
Profilova fotka
To te chapu. Je to hruza kdyz se to opozdi a pak je to spatnym cyklem. To znam. Ja mela takovych nadeji plno a porad nic. Ale tebe muze tesit ze mas tri zdrave holky !!! Am musim letet, jinak mi v te bance zavrou. Tak se loucim. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Bafiky,bafiky baf! :-D Nazdar mamušky! ;-) Jak snášíte ty vedra? Síla,co? Am,to je super, jak píše ded-holky se vyblbnou,budou mít pěkné prázdniny a ty si vyděláš nějakou tu korunku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau kozi: no já s tím vedrem nemám zatím problémy...ale bude hůůůůř! :-D a co ty, co Terezka, jak se máte?! 8-)
Odpovědět
Hoj hoj ženy ;-). S tím UTZ, mě dělá skoro každou poradnu, ona na mě třeba skoro vůbec nechytá, ale UTZ mi dělá pořád. Příští týden jdeme zase na takový ten veliký, měřící, abych konečně věděla, jakýho cvalíka porodím :-D. Jinak Am, drž se ;-). Kozi, vedra?Nesnáším :-D, co Terez? Ta nemá potníčky? Peti, hůř nebude, pak už bude zima, vybrala sis dobrej termín :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Kozi, koukala jsem na Terezku na Koníkovi, je moooc krásná :-) ;-) Terezko, tobě už se to krátí, za chvíli budeš mít Tobíska v náručí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak,nejdřív přeji vše nej Patynce,Radůstko,k jejímu svátku :-D Am,děkuji,je to naše princeznička :-D Terka řádí-od minulého týdne se otáčí na bříško a teď už se 3 dny otáčí zpátky,kleká si na kolínka,chlame se a je děsně ukecaná :-D (po mamince :-D ) Potničky máme jen občas,ale minimálně.Teď jí dávám jen bodýčko.
Odpovědět
Am, to teda jo, už ať mám ten malý /velký v našem případě/ uzlíček doma :-D. Kozi, no jo, bodýčko je fajn, já sama mám potníky na pupku :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano maminky. Tak v pondeli je to pro nas 7.7. uz rok od svatby. Jeje toto leti. To je hruza !! 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?