Nevěsty, které se vdávaly 25.6.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budete se některá vdávat v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
Pustila jsem si jí na youtube a je to taky moc krásná melodie :-)
Odpovědět
@spartykaty jj je krásná u mě zvítězila hnedka. Já bych, ale i ráda nějakou českou písničku, ale jakou??? :-( nějak se mi nedaří najít nic podle mích představ.
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka taky bych moc chtěla i českou písničku, ale o žádné nevím :-(
Odpovědět
@spartykaty já jsem teď oběvila jednu českou : Lucie Vondráčková - Ten kdo má Tě rád, ale není to úplně podle mích představ.
Odpovědět
zkuste na www.amazon.com. Třeba na tomto albu druhá písnička, můžete si to tam i poslechnout http://www.amazon.com/Day-Remember-In...
Odpovědět
@motylkovi díky za typ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka to je taky pěkná písnička, Lucka Vondráčková má pěkné písničky :-)
Odpovědět
@spartykaty ještě je hezká od ní láska na 100 let na youtube koukni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka tu jsem měla moc ráda, když jsem byla mladší :-) Taky se mi líbí Hej lásko velká :-)
Odpovědět
nakoncec přeci jen nějakou tu českou najdeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo :-)
Odpovědět
já bych strašně ráda něco nevšedního, jsem hrozně vybíravá :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neboj něco určitě najdeš ;-)
Odpovědět
@spartykaty a co třeba svatební oznámení? Už máte vybrané? Já se snažím vytvořit své a teď hledám pozadí :-| docela náročné..........
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka V albu mám obrázek oznámení, které se mi moc líbí. Už jsme ho i zkoušeli dělat, ale ještě na ně menáme ty správné papíry, pro ty pojedem snad v sobotu. Jen mám malej problém jak do něj udělat ty srdíčka :-(
Odpovědět
@spartykaty to je moc hezké oznámení, ale s těmi srdíčky to bude asi problém ozdobnou děrovačkou se tam nedostaneš. To by chtělo zeptat se někde v nějakém papírnictví jestly vyrábí i také, které by dosáhly takhle daleko. A ještě se zeptám, kde se ti podařilo sehnat papír na to oznámení? A jaký používáš program v PC? Já power point, ale moc mi to v něm nejde, bohužel nejsem počítačoví mág.
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka to je dobrý nápad, zkusim se někde zeptat :-) V jednom obchůdku v čakovicích, pošlu ti www stránky. Já jsem použila word, nedávám tam totiž žádné fotky, jen malý obrázek dvou srdíček, takže to jen takové jednouché.
Odpovědět
Profilova fotka
@motylkovi ty jo to mi neřikej, že si je nebudu moct vyzkoušet....To by bylo hodně blbý....Než si je koupim, tak si je přeci musim vyzkoušet ne...Možná předem telefonicky řeknu o jaký šaty mám zájem a snad je dodají...ty jo neděs mě... :-|
Odpovědět
no já si s tím musím trochu víc pohrár, ale chtělo by to umět víc s těmi programy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je bída no, tak se zkus zeptat nějaké kamarádky nebo kamaráda, kterej ty programy ovládá a třeba ti někdo pomůže :-)
Odpovědět
nějak se s tím poperu :-) a díky za super typ na ten papír, to se bude 100% hodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš zač, ráda jsem ti pomohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se to tu rozjelo:) Co se hudby týče, tak určitě chci až půjdu s tatkou za Martinem, aby hrála alexadra burke-hallelujah, dál zatím nevím, ted mi kamarádka říkala, že byla na svatbě, kde po obřadu hrála česká písnička Už nejsem volná a bylo to prý super, není to špatný nápad. hudbu zatím nechávám, až tak v dubnu se spojím s pánem, co organizuje výzdobu našeho obřadního místa a domluvím s ním přesně kolik skladeb se hraje, co mi může nabídnout a tak... Oznámení už máme hotový. Martin ho vyrobil na pc a vytisknul (dělá do počítáčů, tak tomu rozumí). Dám si ho do alba, tak se pak můžete podívat. Udělali jsme ho tak jednodušše, nechtěli jsme u toho moc strávit čas, stejně ho po svatbě všichni vyhodí. Ale nám se líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak oznámení je u mě ve složce plány na svatbu, tak se podívejte :)
Odpovědět
Profilova fotka
@simculka juju....najdi si paulastyle....:)
Odpovědět
Tady co budeme mít obřad mi tak si hudbu musíme dodat sami a tak už se tak nějak snažím dávat to dohromady, aby to ladilo. Já už mám taky návrh oznámení, dám ho dnes také do alba, tak pak taky můžete kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza82 to oznámení je moc pěkné :-)
Odpovědět
tak už můžete kouknout i ke mě, je tam uložené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, tady se to fakt rozjelo :-) Já písničky na svatbu řeším jen částečně. My budeme mít svatbu v kostele a už mám nějaké písničky vybrané, ale bylo mi zatrhlé si vybrat všechny :-) Takže část mám a zbytek nechám na ségře, která bude mít na starosti moju scholu. Jinak, co jsem našla za písničku českou, tak není špatná ani od Josefa Vágnera - Mně sílu dáš. A oznámení zatím nemáme, jen dumáme. Tak snad se brzo podaří nějaké vymyslet :-)
Odpovědět
@smisekivuska v kostele :-) to bych si taky přála, ale bohužel ...... Ale ta kaplička, kde se budem brát je také moc krásná. A oznámko chcete taky vyrábět?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?